LG GBB59PZJZS

Volně stojící kombinovaná chladnička LG GBB59PZJZS má na výšku 190 cm a celkový užitný objem 318 litů, z čehož 225 l náleží chladicí části a zbývajících 93 l je pro mrazicí část. Na první pohled vás tento spotřebič zaujme velmi elegantním a luxusním vzhledem, který podtrhuje použití povrchu z ušlechtilé nerezové oceli. Díky tomu je také mnohem odolnější a snadněji se udržuje, neboť veškeré nečistoty stačí setřít vlhkým hadříkem.

Úložný prostor lednice vystačí zhruba pro čtyři až pět členů domácnosti. Energetická třída A++ zaručuje velkou úspornost, za což ostatně hovoří i odhadovaná roční spotřeba 240 kWh. Akumulační doba při náhodném výpadku proudu je 16 hodin, vedle toho mrazicí výkon činí 9 kilogramů potravin za 24 hodin. Potěší i nízká hlučnost, která se pohybuje do maximálních 37 dB.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Chladicí část LG GBB59PZJZS tvoří tři police z tvrzeného skla, zásuvka Moist Balance Crisper, určená na uchování ovoce a zeleniny, ale také tři transparentní poličky ve dveřích. Zásuvky navíc snadno vysunete i v případě, že jsou dveře otevřeny v úhlu 90° a to díky Zero Clearance.

V mrazicí části jsou dvě normální a jedna velkoobjemová zásuvka tzv. Big Freezing Zone, která má zvýšenou kapacitu pro objemnější potraviny, když například koupíte drůbež a podobně. Systém NatureFresh se stará o rovnoměrné chlazení celého prostoru lednice tím, že sem přivádí vzduch hned několika průduchy. Díky tomu se udržuje stabilní teplota a lépe cirkuluje studený vzduch.

Invertorový lineární kompresor ušetří téměř 32 % elektrické energie. Skvělá je i ochrana těsnění dveří, jež brání deformaci i tvorbě plísní. Na nedovřené dveře vás upozorní zvukový alarm. Orientaci uvnitř lednice usnadňuje integrované LED osvětlení. Samozřejmostí je i systém No Frost, antibakteriální ochrana i super mrazení.

Parametry

Výrobce: LG
Zařazení: kombinovaná chladnička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 37 dB
Počet kompresorů: 1
Zaměnitelné otevírání dvířek: ano
Mrazák: ano
Energetická třída: A++
Čistý objem chladničky: 225 l
Čistý objem mrazáku: 93 l
Spotřeba el. energie: 178 kWh
Výška: 190 cm
Šířka: 59,9 cm
Hloubka: 66,5 cm

Fotografie

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení

Úsporná, tichá a beznámrazová, přesně taková je LG GBB59PZJZS. Jestliže hledáte ideální poměr cena/výkon, pak je tento model naprosto dostačující. Čistý objem lednice vystačí až pro 5 lidí, případně můžete udělat jeden MAXI nákup. Žádné plísně, záruka čerstvosti potravin a mnoho dalších pozitivních vlastností, dělají z této lednice skvělého pomocníka do běžné domácnosti. Kdo by rád porovnal s chladničkou od konkurence, může se podívat na recenzi Whirlpool B TNF 5323 OX.

Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
Klady
  • prostorná
  • poměr cena/výkon
  • tichá
  • vejde se do výtahu :-)
Zápory
  • občas vydává zvláštní zvuky
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této lednici LG najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo