LG GBB59PZJZS

Volně stojící kombinovaná chladnička LG GBB59PZJZS má na výšku 190 cm a celkový užitný objem 318 litů, z čehož 225 l náleží chladicí části a zbývajících 93 l je pro mrazicí část. Na první pohled vás tento spotřebič zaujme velmi elegantním a luxusním vzhledem, který podtrhuje použití povrchu z ušlechtilé nerezové oceli. Díky tomu je také mnohem odolnější a snadněji se udržuje, neboť veškeré nečistoty stačí setřít vlhkým hadříkem.

Úložný prostor lednice vystačí zhruba pro čtyři až pět členů domácnosti. Energetická třída A++ zaručuje velkou úspornost, za což ostatně hovoří i odhadovaná roční spotřeba 240 kWh. Akumulační doba při náhodném výpadku proudu je 16 hodin, vedle toho mrazicí výkon činí 9 kilogramů potravin za 24 hodin. Potěší i nízká hlučnost, která se pohybuje do maximálních 37 dB.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Chladicí část LG GBB59PZJZS tvoří tři police z tvrzeného skla, zásuvka Moist Balance Crisper, určená na uchování ovoce a zeleniny, ale také tři transparentní poličky ve dveřích. Zásuvky navíc snadno vysunete i v případě, že jsou dveře otevřeny v úhlu 90° a to díky Zero Clearance.

V mrazicí části jsou dvě normální a jedna velkoobjemová zásuvka tzv. Big Freezing Zone, která má zvýšenou kapacitu pro objemnější potraviny, když například koupíte drůbež a podobně. Systém NatureFresh se stará o rovnoměrné chlazení celého prostoru lednice tím, že sem přivádí vzduch hned několika průduchy. Díky tomu se udržuje stabilní teplota a lépe cirkuluje studený vzduch.

Invertorový lineární kompresor ušetří téměř 32 % elektrické energie. Skvělá je i ochrana těsnění dveří, jež brání deformaci i tvorbě plísní. Na nedovřené dveře vás upozorní zvukový alarm. Orientaci uvnitř lednice usnadňuje integrované LED osvětlení. Samozřejmostí je i systém No Frost, antibakteriální ochrana i super mrazení.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:LG
Zařazení:kombinovaná chladnička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:37 dB
Počet kompresorů:1
Zaměnitelné otevírání dvířek:ano
Mrazák:ano
Energetická třída:A++
Čistý objem chladničky:225 l
Čistý objem mrazáku:93 l
Spotřeba el. energie:178 kWh
Výška:190 cm
Šířka:59,9 cm
Hloubka:66,5 cm

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - LG GBB59PZJZS

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Úsporná, tichá a beznámrazová, přesně taková je LG GBB59PZJZS. Jestliže hledáte ideální poměr cena/výkon, pak je tento model naprosto dostačující. Čistý objem lednice vystačí až pro 5 lidí, případně můžete udělat jeden MAXI nákup. Žádné plísně, záruka čerstvosti potravin a mnoho dalších pozitivních vlastností, dělají z této lednice skvělého pomocníka do běžné domácnosti. Kdo by rád porovnal s chladničkou od konkurence, může se podívat na recenzi Whirlpool B TNF 5323 OX.

Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
KLADY
 • prostorná
 • poměr cena/výkon
 • tichá
 • vejde se do výtahu :-)
ZÁPORY
 • občas vydává zvláštní zvuky
Napsat hodnocení

Více o této lednici LG najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz