Nově u nás najdete i kategorii Robotické vysavače

Euronics.cz

Zajímá vás sortiment z oblasti malých i velkých domácích spotřebičů, televizorů, mobilních telefonů a spousty dalších jak pro zábavu, tak do kanceláře? Pokud hledáte opravdu prověřený obchod s dlouholetou tradicí a maximální důvěrou zákazníků, pak je Euronics.cz ideální volbou, ostatně je tu pro vás již od roku 1999 (nově součástí HP Tronic).

Síť elektroprodejen

Bohatý sortiment najdete ve více než 140 kamenných prodejnách, ale také v rámci internetového obchodu. Euronics.cz má několik vlastních skladů, autodopravu a mnoho vychytávek v podobě služeb, které usnadní nakupování jakéhokoliv zboží. Nabídka obsahuje produkty více než 60 světových značek.

Pořídíte tak velké spotřebiče, jako pračky, sušičky, myčky nádobí, chladničky, dále malé spotřebiče v podobě žehliček, fritéz, rýžovarů atd. Samozřejmostí jsou televizory, domácí kina, notebooky, tablety, mobilní telefony, fotoaparáty, ale také pomocníci z oblasti dílny a zahrady, například sekačky na trávu, vysavače listí, vrtačky, vysokotlaké čističe a mnoho dalších.

zpět k obsahu ↑

Kvalita služeb je základ

Kasa.cz prodejna

Jak jsem již zmiňovala v úvodu, nabízí Euronics.cz spoustu zajímavých a hlavně kvalitních služeb, které každému zákazníkovi maximálně ulehčí a zpříjemní nákup. Pro začátek je dobré zmínit osobní odběr expres na kterékoliv prodejně, kterou si vyberete.

Výrobky můžete po zakoupení chránit o něco déle díky prodloužené záruce, navíc se dá vše pojistit proti nahodilému poškození, případně je možné zajistit záruku okamžité výměny zboží. To vše vyřídíte z pohodlí domova prostřednictvím internetového obchodu, který je vám k dispozici kdykoliv vás napadne si něco pořídit. No, a když si s něčím nebudete vědět rady, máte možnost se informovat na zákaznickém centru, kde s vámi vyřídí vše od výběru vhodného produktu, přes nákup na splátky až po vyřízení reklamace.

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

KLADY
 • rychlé doručení na lokální prodejnu
 • ceny
 • pohodlný nákup z domova
 • výběr dopravců
ZÁPORY
 • při objednávce z e-shopu k vyzvednutí na prodejně není možné hradit převodem
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


   GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz

  Komentáře / diskuse / hodnocení