Laicaitaly

V e-shopu Laicaitaly.cz nakoupíte produkty italské značky Laica, například filtrační konvice na vodu, inhalátory nebo osobní váhy. S kompletním katalogem zboží najdete na e-shopu i blog s tematickými články o zdraví nebo aktuální slevy a akce na zboží. Nabízené e-booky o inhalování a filtraci vody si do svého zařízení stáhnete zdarma. Novinky vám obchod Laicaitaly představí nejen na e-shopu, ale i na svých sociálních sítích.

Laicaitaly

Představení e-shopu

Italskou společnost Laica založili manželé Leonid a Teresa Morettovi v roce 1974. Šlo původně o malou výrobní linku kuchyňských vah ve městě Vicenza. V roce 1992 přebírají společnost potomci manželů, Maurizio a Anna Maria, a dochází k rozšíření nabídky sortimentu o zdravotnické potřeby pro domácí použití. Za dobu svého působení v ČR se značka Laica stala součástí mnoha domácností, a zákazníci, kteří zde již nakoupili, ve svých recenzích chválí především ceny za zboží a rychlost doručení objednávky.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Sekce Filtrace vody vám v e-shopu Laicaitaly.cz nabídne filtrační konvice, láhve a karafy, bateriové filtry, výhodné sety nebo filtry a příslušenství. V záložce Inhalování pořídíte inhalační pomůcky při obtížích s onemocněním dýchacích cest, alergiemi a při léčbě astmatu. K dostání jsou dětské a kompresorové inhalátory, ultrazvukové inhalátory a příslušenství. Přestat plýtvat potravinami vám pomůžou nabízené doplňky pro jejich vakuování. V kategorii Vakuování pořídíte vakuovačky a svářečky potravin, fólie a sáčky do vakuovačky nebo příslušenství k vakuovačkám.

Nakoupíte zde také vařiče a sáčky pro úpravu potravin metodou sous-vide. Ze zdravotnických pomůcek si v e-shopu Laicaitaly.cz vyberete osobní a kojenecké váhy, teploměry, tlakoměry, oxymetry a zvhlčovače vzduchu. Z malých domácích spotřebičů jsou k dostání rychlovarné konvice, kuchyňské váhy či strojky na těstoviny. Při nákupu využijete i slevové kódy, které najdete na slevových portálech.

Služby a ostatní

Svou objednávku z e-shopu Laicaitaly.cz uhradíte platební kartou online nebo bankovním převodem. Platba v hotovosti je dostupná pouze při dodání zboží na dobírku. Balíček s objednávkou vám doručí přepravní společnosti DPD a Zásilkovna. V e-shopu Laicaitaly.cz najdete i odkaz na síť partnerských prodejců výrobků značky Laica nebo kontakt na servisní středisko. Více informací o výrobcích Laica najdete na Laicaitaly.cz.

Slevový kód

  • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

  • Platební karta/Hotově
  • Bankovní převod
  • Dobírka

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Prodejce kuchyňských spotřebičů

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
Klady
  • široký sortiment
  • rychlost doručení
  • přehledný web
  • příznivé ceny
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Zdroj: www.heureka.cz

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo