Firma MediaShop je zaměřena převážně na marketing, tudíž se jejich nabídka produktů nejčastěji objevuje v televizních nabídkách. Mají velmi pestrý sortiment a kvalitu produktů zajišťují systémové kontroly. Nabízené produkty procházejí spousty atesty, bez kterých na trh nejdou.

Jejich filozofií je vybrat, předvést a prodat veřejnosti skvělé výrobky, které mají zajímavé vlastnosti a skvělou výkonnost. V neposlední řadě by lidem měly zajišťovat pohodlí, ušetřené peníze, čas a také by jim měly dělat radost. Produkty si můžete zakoupit přes televizní vysílání nebo také přes jejich e-shopu.

mediashop

Logo – MediaShop

Představení e-shopu

MediaShop je německá firma s rozšířeným a pestrým sortimentem. Kamenné prodejny nejsou k dispozici, ale lze využít odběrná místa jiných internetových obchodů, které mají zboží MediaShop ve své nabídce. Produkty jsou k dostání jak na oficiálním e-shopu MediaShop.cz, tak i v jiných českých e-shopech.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Mezi hlavní kategorie patří autokosmetika, domácí potřeby/hobby, kuchyň, volný čas/sport, zdraví/krása a také výprodej, kde jsou produkty s nižší cenou. V sekci autokosmetika najdete třeba čistič skel, který nedělá šmouhy, aktivní čistící pěnu, sadu čisticích prostředků na auto, doplňkové kanystry a jiné.

V sekci domácí potřeby/hobby najdete čističe na podlahu, větráky, čističky vzduchu, chrániče na kolena, držáky na telefon, pelíšky pro pejsky a spoustu dalšího. V kuchyňské části najdete také spoustu zajímavých kousků, například fritézy, kráječe zeleniny, pánvičky, varné konvice. V sekci volný čas/sport najdete přístroje na masáž nohou, masážní pistole, vibrační přístroje na formaci a zpevnění těla, ergonomické polštáře, nafukovací bazény, přístroje na cvičení a stravovací plány.

Zdraví a krása je také velmi rozšířená kategorie, ve které objevíte hodně zajímavých kousků. Příkladem jsou odsávačky mazu z pleti, holicí strojky, strojky pro perfektní vybělení zubů, oxymetry, dezinfekční gely, anti-age séra, keramické kartáče na vlasy a matrace.

Služby a ostatní

Na MediaShopu je možné platit na dobírku, kdy zaplatíte balíček až u kurýra. Balíčky nyní doručuje Česká pošta a doba doručení je do 2-3 pracovních dnů. Při objednávce nad 1500 Kč je doprava zdarma, ale při nižší hodnotě objednávky se platí za doručení 199 Kč.

Balíček můžete sledovat na webu České pošty s použitím čísla balíčku, které dostanete e-mailem. Reklamaci můžete řešit do 30 dnů od přijetí zboží přes zákaznický servis.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
 • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč.
 • Získáte slevu 100 Kč na první nákup nad 500 Kč.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Dobírka

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

8.5 Celkové hodnocení
Prodejce produktů do domácnosti

8.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
8.5
Jednání se zákazníkem
8.5
Kvalita sortimentu
8.5
9.4Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.3
Jednání se zákazníkem
9.2
Kvalita sortimentu
9.9
Klady
 • přehledný web
 • široký sortiment
 • příznivé ceny
Zápory
 • někdy delší dodací lhůty
 • dostačující komunikace
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

5 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Objednala jsem dva mopy tři v jednom, výrobky naprostý propadák-NEFUNKČNÍ.HNED DRUHÝ DEN jsem vrátila po domluvě zboží zpět,přestali komunikovat a peníze prozatím nevrátili.PODÁM TRESTNÍ OZNÁMENÍ A NA ČERNÉ OVCE.TOTO JSOU PODVODNÍCI A NEJHORŠÍ E-SCHOP JSOU TO PODVODNÍCI A NOVODOBÍ ŠMEJDI,TENTO E SCHOP NEDOPORUJI!!!!!!!
  T

 2. 1.65
  Přehlednost obchodu
  0
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  100

  Na základě zkušeností kamaráda je to neskutečně zlodějna.Dodávají šunty a nekvalitní zboží, které navíc nepřijde včas.Komunikace je žalostná.Od této firmy ani sirky!!!!!!

  Klady: Nic
  Zápory: Viz recenze
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. Reply
  Renata Marková 2.7.2022 v 22:36

  U Mediashop jsem si na zkoušku objednala POWERXL MULTI-COOKER 12 V 1 a je to naprostá bomba. Vaření si užívám, a ještě je to zdravá varianta vaření. Objednávala jsem od té doby i různé jiné kuchyňské pomocníky a jsem naprosto spokojená, vše dorazilo v pořádku.

 4. 4.65
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  80
  Kvalita sortimentu
  100

  Rychlost dodání.

  Klady: spokojenost velký výběr kvalitní zboží příznivé ceny přehledný web rychlost dodání
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 5. NEDOPORUČUJI, podvodná firma. Přišlo rozbité zboží a zboží nechtějí reklamovat. Marketingovýtah na starší lidi!!!!

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo