Voton

Internetový obchod Voton.cz je e-shopem, který se zabývá specializovaným prodejem a distribucí vybavení pro automobily, automobilovými doplňky a příslušenstvím, a to vše těch nejlepších a nejznámějších značek. Velké množství kvalitních produktů si můžete vybírat a objednávat na přehledných stránkách e-shopu, kde najdete opravdu všechno.

Můžete také navštívit prodejnu s osobním odběrem zdarma, která se nachází v Českém Krumlově nebo v Českých Budějovicích. Záruka kvality a spokojenosti je pro tento internetový obchod samozřejmostí už mnoho let a vždy se snaží potěšit své automobilové zákazníky.

voton

Logo voton.cz

Představení e-shopu

Internetový obchod Voton.cz je e-shopem, jenž na českém trhu působí už 9 let. Firma vznikla na podzim 2011 jako malý e-shop zaměřený na prodej autodílů např. (kompresory, aditiva). Sortiment byl omezený na značku Meyle a automobilku BMW. E-shop se postupně rozrůstá a každou chvíli přichází s nějakou zajímavou novinkou z automobilového světa.

Během své existence se e-shop stal ověřeným a spolehlivým prodejcem vybavení pro automobilové nadšence těch nejlepších světových značek. Nabídka je neustále doplňována o nejnovější originální kousky. E-shop získal celou řadu ocenění a spokojených zákazníků, kteří zde velmi rádi nakupují kvalitní produkty za skvělé ceny.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Nabídka internetového obchodu Voton.cz je široká a vybere si zde každý, kdo touží po kvalitním vybavení a příslušenství pro své vozidlo. V nabídce e-shopu se objevují produkty vysoké kvality za příjemné ceny těch nejlepších automobilových značek.

Sortiment zahrnuje originální díly, prvovýrobu, druhovýrobu, motorové díly, karosérie, servisní a spotřební díly, oleje, maziva, provozní kapaliny, podvozkové i výfukové díly, spojky, startovací kabely, hevery, autobaterie, vybavení pro servisy a opraváře, nářadí, speciální přípravky i spotřební materiál. Nabídka e-shopu je opravdu obsáhlá a stránky jsou navíc krásně a velmi přehledně vytvořené.

Služby a ostatní

Internetový obchod Voton.cz působí v rámci České republiky, ale je možné zasílat také na Slovensko.  V rámci dopravy je možné využít služeb několika dopravců nebo navštívit výdejní místo v Českém Krumlově, Jindřichově Hradci nebo si nechat speciálním kurýrem zaslat zboží po Českých Budějovicích. E-shop má obrovské možnosti dopravy a plateb, takže každý si zde může vybrat přesně to, co mu vyhovuje.

K velkým výhodám e-shopu patří kvalitní zákaznický servis, široká nabídka originálních dílů po celé Evropě, snadné vyřízení reklamace, produkty světových značek a řada dalších exkluzivních akcí a slev.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

Prodejna

 • K. Světlé 540/6, 370 04 České Budějovice

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
E-shop s vybavením pro automobily

10Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
9.9Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.8
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
Klady
 • ochota a komunikace
 • rychlost doručení
 • široký sortiment
 • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Zdroje: www.heureka.cz, www.zbozi.cz, www.firmy.cz

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

5 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Objednával jsem zatím třikrát a ani jednou nebyl problém. Zboží dorazilo rychle, v naprostém pořádku a kvalita byla skvělá.

 2. Reply
  Marek Kořínek 8.4.2022 v 17:43

  Prracovník prodejce mi lhal, že zboží odeslali ve čtvrtek a že ho v pátek na 100 procent budu mít. Odeslali ho až v pátek, což pro mne znamená že nestihnu termín STK a vinou obchodu se mi nákup hodně prodražil. Když mi zboží doručí až v pondělí, nestihnu včas provést opravu, propadne mi STK, budu muset objednat a zaplatit podvalník, jelikož s prošlou STK nemohu na prohlídku tím autem jet po jeho vlastní ose. Kdyby mi pracovník obchodu po pravdě sdělil, že zboží budou odesílat až v pátek, mohl jsem objednávku zrušit a náhradní díl včas koupit jinde.

 3. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Spolehlivé jednání se zákazníkem…

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Nakupuji opakovaně na pobočce Voton. Mají rozumné ceny a rychlé dodání zboží.

  Klady: široký výběr rychlost ceny
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 5. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Nakupuji zde pravidelně do mého servisu. Rychlé dodání zboží.

  Klady: kvalita zboží rychlé dodání přehledný web široký sortiment
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo