Internetový obchod Voton.cz je e-shopem, který se zabývá specializovaným prodejem a distribucí vybavení pro automobily, automobilovými doplňky a příslušenstvím, a to vše těch nejlepších a nejznámějších značek. Velké množství kvalitních produktů si můžete vybírat a objednávat na přehledných stránkách e-shopu, kde najdete opravdu všechno.

Můžete také navštívit prodejnu s osobním odběrem zdarma, která se nachází v Českém Krumlově nebo v Českých Budějovicích. Záruka kvality a spokojenosti je pro tento internetový obchod samozřejmostí už mnoho let a vždy se snaží potěšit své automobilové zákazníky.

1x1.trans - Voton

Logo voton.cz

Představení e-shopu

Internetový obchod Voton.cz je e-shopem, jenž na českém trhu působí už 9 let. Firma vznikla na podzim 2011 jako malý e-shop zaměřený na prodej autodílů např. (kompresory, aditiva). Sortiment byl omezený na značku Meyle a automobilku BMW. E-shop se postupně rozrůstá a každou chvíli přichází s nějakou zajímavou novinkou z automobilového světa.

Během své existence se e-shop stal ověřeným a spolehlivým prodejcem vybavení pro automobilové nadšence těch nejlepších světových značek. Nabídka je neustále doplňována o nejnovější originální kousky. E-shop získal celou řadu ocenění a spokojených zákazníků, kteří zde velmi rádi nakupují kvalitní produkty za skvělé ceny.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Nabídka internetového obchodu Voton.cz je široká a vybere si zde každý, kdo touží po kvalitním vybavení a příslušenství pro své vozidlo. V nabídce e-shopu se objevují produkty vysoké kvality za příjemné ceny těch nejlepších automobilových značek.

Sortiment zahrnuje originální díly, prvovýrobu, druhovýrobu, motorové díly, karosérie, servisní a spotřební díly, oleje, maziva, provozní kapaliny, podvozkové i výfukové díly, spojky, startovací kabely, hevery, autobaterie, vybavení pro servisy a opraváře, nářadí, speciální přípravky i spotřební materiál. Nabídka e-shopu je opravdu obsáhlá a stránky jsou navíc krásně a velmi přehledně vytvořené.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Internetový obchod Voton.cz působí v rámci České republiky, ale je možné zasílat také na Slovensko.  V rámci dopravy je možné využít služeb několika dopravců nebo navštívit výdejní místo v Českém Krumlově, Jindřichově Hradci nebo si nechat speciálním kurýrem zaslat zboží po Českých Budějovicích. E-shop má obrovské možnosti dopravy a plateb, takže každý si zde může vybrat přesně to, co mu vyhovuje.

K velkým výhodám e-shopu patří kvalitní zákaznický servis, široká nabídka originálních dílů po celé Evropě, snadné vyřízení reklamace, produkty světových značek a řada dalších exkluzivních akcí a slev.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Comgate
zpět k obsahu ↑

Prodejna

 • K. Světlé 540/6, 370 04 České Budějovice
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

10 Hodnocení
E-shop s vybavením pro automobily

10Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
9.9Hodnocení uživatelů
Přehlednost obchodu
9.8
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
KLADY
 • ochota a komunikace
 • rychlost doručení
 • široký sortiment
 • kvalita zboží
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

2 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Radek 1.11.2020 v 20:59
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Nakupuji zde pravidelně do mého servisu. Rychlé dodání zboží.

  KLADY: kvalita zboží rychlé dodání přehledný web široký sortiment
  (1) (0)You have already voted this
 2. Reagovat
  Marcela 22.12.2020 v 11:38
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Nakupuji opakovaně na pobočce Voton. Mají rozumné ceny a rychlé dodání zboží.

  KLADY: široký výběr rychlost ceny
  (1) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz