Obličejová jóga

Internetová stránka Oblicejovajoga.cz vám nabídne kurzy, videonávody, cviky, e-shop nebo literaturu od lektorky a školitelky obličejové jógy Zuzany Ondrisové. S kompletní nabídkou služeb zde najdete i ceník, blog s články o cvičení, módě či kosmetice, kontaktní formulář pro případné dotazy, lektorské kurzy pro budoucí lektorky obličejové jógy nebo registraci k Face Yoga Live Club. Novinky a aktuality vám web Oblicejovajoga.cz představí i v newsletteru a na svých sociálních sítích.

Obličejová jóga

Představení

V oblasti obličejové jógy sbírá lektorka Zuzana Ondrisová zkušenosti již od roku 2013. Prvním krokem k procvičování obličejových svalů byl pro majitelku webu Oblicejovajoga.cz akreditovaný kurz obličejové gymnastiky u D. Kišoňové. Kurz navazoval na práci francouzské rehabilitační sestry Camille Volaire a obsahoval třicet cviků.

Dalším zastavením byly japonské cviky obličejové gymnastiky a masáží pro přirozený lifting obličeje, baňkování a estetické a lymfatické tejpování obličeje. Paní Ondrisová z nasbíraných poznatků vyvinula vlastní metodiku procvičování obličejových svalů, a její kurzy obličejové jógy již zlepšily životy tisíců žen. Ty ve svých recenzích chválí především přístup lektorky a účinky cvičení.

Přejít na web

Nabídka služeb

Pokud vás trápí povislá horní víčka, dvojitá brada či hluboké vrásky, začněte s obličejovou jógou i vy. Na webu Oblicejovajoga.cz najdete online kurzy pro začátečníky či pokročilé, a kurzy na procvičování určitých částí obličeje. V těch se zaměříte na oční okolí a čelo, kontury obličeje, tváře a oblast úst, bradu, krk nebo dekolt.

Pořídíte zde i individuální online kurz, nebo dvouměsíční mentoringový program. K základnímu online kurzu obličejové jógy se přihlásíte v termínech vyhlášených na webu Oblicejovajoga.cz. Kurz trvá 3 týdny, kdy se jednou týdně setkáte s lektorkou přes aplikaci ZOOM. Jako bonus pak získáte individuální cvičební plán, táhak s cviky ke stažení nebo přístup do online kurzu 5 + 1 rituál pro omlazení obličeje.

Nabízený kurz Masterclass je intenzivnější, a doporučuje se lidem, kteří už s obličejovou jógou mají zkušenosti. Pro lidi, kteří si k obličejové józe chtějí přidat i něco navíc nabízí Oblicejovajoga.cz i online kurzy estetického tejpování obličeje. Během 3 měsíců se stanete certifikovanou lektorkou či lektorem i vy, a to s online lektorským kurzem.

Varianty a ceny kurzů

Základní kurz obličejové jógy pořídíte na webu Oblicejovajoga.cz za 1 499 Kč. Za stejnou cenu jsou kurzy na jednotlivé obličejové partie. DELUXE balíček pro problematické partie pak stojí 3 899 Kč. K objednávce si za 489 Kč přidáte i výukové kartičky, na kterých najdete 21 cviků obličejové jógy s českými popisky.

Dvouměsíční mentoringový kurz pořídíte za 12 599 Kč. Zájemci o kurz certifikovaného lektora obličejové jógy si připraví 41 299 Kč za kurz Standard, nebo 53 499 Kč za kurz Premium. S nákupem některého z kurzů získáte roční přístup k online tréninkům, návod na masáže obličeje nebo přístup do podpůrné FB skupiny. V případě nespokojenosti platí garance vrácení peněz. Lektorské kurzy pořídíte i na splátky. Kurzy uhradíte online platební kartou nebo bankovním převodem. Více informací o průběhu kurzů, jejich náplni a časové náročnosti najdete na Oblicejovajoga.cz.

Zuzana Ondrisová je také autorkou knihy Omladnite s tvárovou jógou, ve které najdete tipy na každý den, inspiraci a motivaci k cvičení obličejové jógy a péči o obličejové svaly. Pracovat na procvičování obličejových svalů a přirozeném omlazení obličeje pro vás bude jednodušší s členstvím ve Face Yoga Live Club.

Na členy čeká trénink 4 – 5krát měsíčně, ukázky masáží obličeje, výzvy uložené v archivu, praktické tipy a různé techniky procvičování. Členství si vyzkoušíte na 3 dny zdarma. Na výběr pak budete mít z úrovní Basic či Premium. Měsíční poplatek za úroveň Basic je 249 Kč. Za Premium zaplatíte každý měsíc 399 Kč. Veškeré výhody členství ve Face Yoga Live Club najdete na Oblicejovajoga.cz.

Shrnutí

Jako u každého cvičení je i u obličejové jógy základem pravidelný a opakovaný pohyb svalů. Při procvičování obličejových svalů dochází k jejich napínání a uvolňování. Při následné regeneraci se sval zpevní, vaše pokožka se stává pružnější a projasní se. Pravidelným procvičováním obličejové jógy ušetříte peníze za injekce a obličejové výplně. Nebudete je totiž potřebovat.

Pokud jste se rozhodli věnovat obličejové józe i vy, využijte pro začátek nabídku pořízení e-booku 7 tajných tipů pro zdravou pleť, kterou si na webu Oblicejovajoga.cz stáhnete zdarma na svůj e-mail.

Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (110 hodnocení)
​​

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo