Vysavače Miele

Vysavače Miele se řadí mezi opravdovou špičku a každý jednotlivý model má své charakteristické vlastnosti i funkce. Miele se snaží, aby se kvalita značky odrážela v samotných výrobcích, což je vidět na každém kroku.

Všechny vysavače mají své speciální vybavení, ale pokud se stane, že budete za čas potřebovat úplně jiné příslušenství, například když si pořídíte psa či kočku, nebo vyměníte podlahovou krytinu, případně se u někoho z vás najednou vyskytne alergie na prach, můžete si originální kousky dokoupit i dodatečně, u Miele to není žádný problém.

Všechny vysavače Miele

Co se týká druhů vysavačů, tak Miele nabízí podlahové vysavače s klasickými křivkami, které díky kolečkům putují všude tam, kam si je vezmete, aniž by je bylo nutné nějak tahat. Dále jsou to ruční vysavače, ty se zase pyšní tím, že jsou lehoučké a velmi hbité, takže si hravě poradí s každým drobečkem a jinou drobnou nečistotou, navíc se vmáčknou klidně i do úzkého prostoru, kdy je vše zatarasené nábytkem.

Největší výhodou je, že máte po celou dobu ruční vysavač na očích. Kartáčové vysavače patří k hodně výkonným a silným pomocníkům, přičemž jsou určeny pro náročnější uživatele. Tyto vysavače jsou největšími specialisty na úklid odolných a maximálně namáhaných koberců, ale i pro tvrdé podlahy, na které se dají použít ve chvíli, kdy vypnete kartáčový válec, což je také velmi snadné.

Pro ty zákazníky, kteří nesnáší vysávání s jakýmkoliv typem vysavače, jsou vhodné automatické robotické vysavače, jejichž práce je vysoce kvalitní, efektivní a pohodlná. Roboti pracují zcela samostatně a vůbec jim nevadí, že jsou třeba sami doma.

Dokonce, i když máte domácnost přeplněnou nábytkem, tak si snadno poradí, neboť používají navigační systém Smart Navigation. Pochlubit se mohou i systémem Triple Cleaning pro zametání, kartáčování a vysávání.

Zajímavý je také Non-Stop Power akumulátorem, který má parádní výdrž a to až 120 minut. No a určitě nesmíme zapomenout zmínit bezsáčkové vysavače, protože i Miele drží krok s moderní dobou a snaží se nabízet všechny typy vysavačů, jako to dělá konkurence.

U vysavačů Miele je samozřejmostí i příslušenství, což jsme již zmiňovali v úvodu, zejména pak různé podlahové hubice, jako třeba na tvrdé podlahy, ale i sáčky do vysavačů Miele, které snadno pořídíte i ve větším balení, tzv. XXL. Tyto sáčky jsou zárukou filtrace až 99,9 % jemných prachových částic.

O značce Miele

Značka Miele, respektive samotná společnost byla založena v roce 1899 v Německu a svou zásluhu na tom měl Reinhard Zinkannen a Carl Miele. Jejich hlavním cílem bylo, aby stačili na konkurenci a neustále se zlepšovali, což ostatně dokazuje i jejich motto, kterým se tato firma řídí i v současnosti a to „Být stále lepší“, což si myslím, že dokazuje s každým novým spotřebičem.

Miele logo

Logo Miele

Původním místem působiště bylo samozřejmě Německo, ale postupem času expandovala společnost Miele na 5 kontinentů. Miele je jako značka dobře známá nejen domácnostem, ale i profesionálům, vedle malých či velkých spotřebičů do domácnosti, se dají pořídit i profesionální stroje určené na dezinfekci, praní, mytí a další. Značka Miele si dává záležet na tom, aby její výrobky byly nejen kvalitní, ale také odolné s dlouhou životností.

Tomu ostatně odpovídají i náročné testy praček odpovídající stejnému počtu cyklů, jako když se používají 20 let. Miele se může chlubit mnoha oceněními v různých kategoriích, drží se i na předních místech v testech kvality, designu a skvěle je hodnotí také populární testy od dTest.

V naší republice začala značka Miele působit v roce 1991 a to v rámci sídla v Brně. Společnost otevřela dvě Miele Gallery, jež umožňují zákazníkům i příznivcům této značky si prohlédnout oblíbené produkty osobně, vyzkoušet co umí a ještě i využít poradenský servis, pokud byste si s něčím nevěděli rady.

Vedle servisu máte jistotu, že Miele poskytuje i náhradní díly, takže se o své spotřebiče nemusíte nikdy obávat. Co se týká jednotlivých kategorií spotřebičů, tak pod značkou Miele zakoupíte automatické pračky, sušičky prádla, již zmiňované vysavače, myčky nádobí, sporáky, pečící trouby, kávovary, odsavače par, parní trouby, varné desky, mikrovlnné trouby, chladničky, mrazničky, ale také například mandly či nahřívače nádobí, což uvítají zejména profesionální provozy jako jídelny, restaurace, hotely atd.

Na profesionální úrovni jde o přístroje pečující o prádlo vhodné do čistíren, prádelen, dále stroje pro mytí nádobí v různých gastronomických provozech, hotelích, pro zdravotnická zařízení, kde se jedná o techniku pro mytí a dezinfekci zařízení pro laboratoře, ordinace a mnoho dalších. Zkrátka pro značku Miele není nic problém, stačí si jen vybrat ten správný spotřebič/přístroj/zařízení.

Vysavače Miele můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo