Hoover TE70 TE75011

Kdo by měl rád uklízení? Vždyť je tak otravné a jen, co skončíte máte pocit, že musíte začít znovu. No dobře nějací lidé se najdou, ale na druhou stranu, čeho je moc, toho je příliš. Snažíme se tak naše vynaložené úsilí a čas stále efektivně využívat.

Jestliže hledáte pomocníka pro váš úklid a nepatříte mezi náročné uživatele, pravděpodobně hledáte běžný hubicový vysavač jako je třeba Hoover TE70 TE75011. Vysavače tohoto typu jsou velmi praktické, a navíc jsme na ně od nepaměti zvyklí.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Tento vysavač od výrobce Hoover má klasický design vejcového tvaru a je v tmavě červené barvě, skvěle sladěný s černými a šedými detaily. Jen je škoda, že na přední straně zabírají velkou plochu nevzhledné bílé popisky.
Na předním panelu najdete intuitivní ovládání vysavače, zároveň také indikátor plného sáčku, tlačítko pro vypnutí a zapnutí vysavače, tlačítko pro srolování přívodního kabelu a přístup k filtru.

Funkce

Tento malý vysavač od značky Hoover nabízí bohaté příslušenství, díky kterému můžete vysavač použít na různé povrchy i rozdílné velké plochy. Součástí vysavače je univerzální podlahová hubice, parketová hubice, hubice na koberce, úzká štěrbinová hubice, prachový kartáček, hubice na čalounění a Mini Turbo kartáč.

Hoover TE70 TE75011 je sáčkovým vysavačem, přičemž objem tohoto sáčku činí 3,5 l, takže běžné domácnosti tento sáček na nějakou dobu vystačí. Alergiky jistě potěší, že součástí vysavače je omyvatelný EPA filtr. Tento model se svými 66 dB patří mezi méně hlučné modely, což je jistě jeho výhodou.

Akční rádius tohoto vysavače pak činí 9 metrů, i díky přívodnímu kabelu o délce 6 m. Kromě sací hadice je vysavač vybaven i kovovou teleskopickou tyčí.

Náš test

Vysavač jsme se rozhodli vyzkoušet v běžných podmínkách, tedy na středně znečištěné tvrdé podlaze a koberci, po kterém jsme celý den chodili, samozřejmě v domácí obuvi. Nejprve tedy vyzkoušíme vysávání s parketovou hubicí.

Nastavili jsme odpovídající výkon a můžeme se do toho pustit, jelikož se nám zdá, že vysavač skvěle vysává zkusili jsme vysypat na zem trochu hlíny a pár vlasů z hřebenu a vysavač si s nimi skvěle poradil.
Přichází čas vyzkoušet vysavač na koberci.

Nasazujeme tedy hubici na koberce a začínáme vysávat, původně jsme si nastavili výkon na maximum, ale museli jsme si jej snížit, protože vysavač se ke koberci přicucnul a manipulace pak byla obtížná, protože jsme s hubicí nadzvedávali i koberec. Běžná hubice na koberce si neporadila s pár chlupy od psa, ale to nás napadlo vyřešit Mini Turbo kartáčem, což byla správná volba.

Parametry

Výrobce: Hoover
Vysávání: vysavač pro suché sání
Hmotnost: 4,2 kg
Hlučnost: 66 dB
Objem sáčku/nádoby na prach: 3,5 l
Příkon: 700 W
Filtr: sáčkový
Hubice na tvrdé podlahy: ano
Energetická třída: A
Napájení: síťové
Typ filtru: EPA
Vhodné pro alergiky: ano
Pro domácnost se zvířaty: ano
Soft Start: ne
Hubice na tvrdé podlahy: ano
2v1: ne
Prachový kartáč: ano

Fotografie

Hoover TE70 TE75011

Hoover TE70 TE75011

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

8 Celkové hodnocení
Vysavač Hoover

Podle našeho názoru se jedná o velmi povedený model, spadající do střední cenové kategorie, který více než dostačuje na běžný úklid domácnosti. Sice nás mrzí nutnost dokupovat do vysavače sáčky, ale mnoho modelů je dnes stále sáčkových. Vysavač patří k tichým modelům, což oceňujeme. Při vysávání však pozor na hubice, protože mají tendenci z hadice odpadávat, jelikož jsou jenom nasazovací. Nákup můžeme s klidným svědomím každému doporučit.

Design
8.0
Ovládání
8.0
Údržba
8.0
Klady
  • tichý
  • lehký
  • výborný sací výkon
  • poměr cena/kvalita
  • snadná manipulace
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Datart.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo