Karcher WD3

Vysávání podlah je mnohdy velmi náročná a otravná činnost, která navíc zabírá hromadu času, kterého máme v současné době stále méně a snažíme se ho tak využívat, co nejefektivněji.

Rozhodně tak nechceme věnovat kopu času úklidu našich podlah. Rozhodli jsme se pro vás vyzkoušet multifunkční vysavač Kärcher WD3, který si poradí s mokrými i suchými nečistotami.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Tradičně je tento vysavač od značky Kärcher ve žluté barvě, která je pro produkty tohoto výrobce vlastně podpisem a jako vždy je tento design podtržen černými efektními detaily. Tělo vysavače je poměrně robustní, a tak může vysavač působit neobratně a zastarale.

Vysavač je v horní části vybaven tlačítkem na zapnutí a vypnutí. Na druhou stranu má tento vysavač možnost důmyslně uschovat kabel a disponuje také ergonomickým úchopem.

zpět k obsahu ↑

Funkce

Jak jsme si již uvedli tento vysavač si poradí s úklidem suchých a mokrých nečistot, aniž byste museli měnit filtr nebo příslušenství.

Tento model si poradí i s většími nečistotami, protože je určen jako vysavač do dílny nebo garáže, ale lidé jej hojně využívají v domácnosti pro jeho skvělý sací výkon. Vysavač disponuje i funkcí fukaru, kterou oceníte zejména v prostorech, kde není možnost využít vysávání třeba pro vyfukování listí z cesty v interiéru. I tento úklid je tedy velmi jednoduchý s vysavačem Kärcher WD3.

V případě, že třeba zvoní telefon a vy potřebujete rychle ukončit práci jistě oceníte možnost rychlého zaparkování sací trubky a podlahové hubice. Stejně důmyslné je i ukládání připojovacího kabelu a dalšího příslušenství.

zpět k obsahu ↑

Náš test

Jelikož se jedná o vysavač do dílny, rozhodli jsme se jej v tomto prostředí otestovat a zkusili jsme je přímo v kotelně, zda si poradí i se zbytky popela a třískami. Hned při nasazování příslušenství nás mile překvapila skutečnost, že se příslušenství jen nenasouvá, ale má i ukotvení pomocí klipsů.

Sací výkon je opravdu znamenitý a po chvíli práce můžeme prohlásit, že takhle uklizeno již nebylo v této dílně a zároveň kotelně už dlouho.

Co se týče manipulace s vysavačem, tak ta byla kvůli jeho rozměrům náročnější, navíc nám velmi chybělo navíjení kabelu, který se nám zdál poměrně krátký. Na druhou stranu však vysavač váží pouhých 5,5 kg.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Kärcher
Vysávání:vysavač pro suché a mokré sání
Hmotnost:5,5 kg
Hlučnost:75 dB
Délka přívodového kabelu:4 l
Příkon:1000 W
Sací výkon:200 W
Objem sáčku/nádoby na prach:17 l
Filtr:patronový filtr
Napájení:síťové

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Karcher WD3

Karcher WD3

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Pro dokonalý sací výkon vysavač doporučujeme zejména náročnějším zákazníkům, kteří hledají skvělý poměr kvality a ceny, protože tady z něj lze vytěžit opravdu maximum. Vysavač má samozřejmě nějaké nedostatky, ale na ty si člověk rychle zvykne.

Design
9.0
Ovládání
9.0
Údržba
9.0
KLADY
 • praktický
 • skvělý sací výkon
 • poměr cena/kvalita
 • snadná manipulace
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Mall.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohli zajímat

1 komentář
 1. Reagovat
  Herr Uher 5.5.2021 v 11:23

  Skvěle fungující vysavač za rozumnou cenu. Ovšem pochybuji, že je určen také pro vysávání popelu, jak je popsáno ve vašem testu. Máte někdo podobnou zkušenost?

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz