Kärcher WD3

Vysávání podlah je mnohdy velmi náročná a otravná činnost, která navíc zabírá hromadu času, kterého máme v současné době stále méně a snažíme se ho tak využívat, co nejefektivněji.

Rozhodně tak nechceme věnovat kopu času úklidu našich podlah. Rozhodli jsme se pro vás vyzkoušet multifunkční vysavač Kärcher WD3, který si poradí s mokrými i suchými nečistotami.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Tradičně je tento vysavač od značky Kärcher ve žluté barvě, která je pro produkty tohoto výrobce vlastně podpisem a jako vždy je tento design podtržen černými efektními detaily. Tělo vysavače je poměrně robustní, a tak může vysavač působit neobratně a zastarale.

Vysavač je v horní části vybaven tlačítkem na zapnutí a vypnutí. Na druhou stranu má tento vysavač možnost důmyslně uschovat kabel a disponuje také ergonomickým úchopem.

Funkce

Jak jsme si již uvedli tento vysavač si poradí s úklidem suchých a mokrých nečistot, aniž byste museli měnit filtr nebo příslušenství.

Tento model si poradí i s většími nečistotami, protože je určen jako vysavač do dílny nebo garáže, ale lidé jej hojně využívají v domácnosti pro jeho skvělý sací výkon. Vysavač disponuje i funkcí fukaru, kterou oceníte zejména v prostorech, kde není možnost využít vysávání třeba pro vyfukování listí z cesty v interiéru. I tento úklid je tedy velmi jednoduchý s vysavačem Kärcher WD3.

V případě, že třeba zvoní telefon a vy potřebujete rychle ukončit práci jistě oceníte možnost rychlého zaparkování sací trubky a podlahové hubice. Stejně důmyslné je i ukládání připojovacího kabelu a dalšího příslušenství.

Náš test

Jelikož se jedná o vysavač do dílny, rozhodli jsme se jej v tomto prostředí otestovat a zkusili jsme je přímo v kotelně, zda si poradí i se zbytky popela a třískami. Hned při nasazování příslušenství nás mile překvapila skutečnost, že se příslušenství jen nenasouvá, ale má i ukotvení pomocí klipsů.

Sací výkon je opravdu znamenitý a po chvíli práce můžeme prohlásit, že takhle uklizeno již nebylo v této dílně a zároveň kotelně už dlouho.

Co se týče manipulace s vysavačem, tak ta byla kvůli jeho rozměrům náročnější, navíc nám velmi chybělo navíjení kabelu, který se nám zdál poměrně krátký. Na druhou stranu však vysavač váží pouhých 5,5 kg.

Parametry

Výrobce: Kärcher
Vysávání: vysavač pro suché a mokré sání
Hmotnost: 5,5 kg
Hlučnost: 75 dB
Délka přívodového kabelu: 4 l
Příkon: 1000 W
Sací výkon: 200 W
Objem sáčku/nádoby na prach: 17 l
Filtr: patronový filtr
Napájení: síťové

Fotografie

Kärcher WD3

Karcher WD3

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení
Vysavač Kärcher

Pro dokonalý sací výkon vysavač doporučujeme zejména náročnějším zákazníkům, kteří hledají skvělý poměr kvality a ceny, protože tady z něj lze vytěžit opravdu maximum. Vysavač má samozřejmě nějaké nedostatky, ale na ty si člověk rychle zvykne.

Design
9.0
Ovládání
9.0
Údržba
9.0
Klady
  • praktický
  • skvělý sací výkon
  • poměr cena/kvalita
  • snadná manipulace
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Mall.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Skvěle fungující vysavač za rozumnou cenu. Ovšem pochybuji, že je určen také pro vysávání popelu, jak je popsáno ve vašem testu. Máte někdo podobnou zkušenost?

    • Já jsem s ním opravdu spokojený. Má velmi dobrý sací výkon, snadno se s ním manipuluje a cena/výkon je super.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo