Kärcher WD3

Vysávání podlah je mnohdy velmi náročná a otravná činnost, která navíc zabírá hromadu času, kterého máme v současné době stále méně a snažíme se ho tak využívat, co nejefektivněji.

Rozhodně tak nechceme věnovat kopu času úklidu našich podlah. Rozhodli jsme se pro vás vyzkoušet multifunkční vysavač Kärcher WD3, který si poradí s mokrými i suchými nečistotami.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Tradičně je tento vysavač od značky Kärcher ve žluté barvě, která je pro produkty tohoto výrobce vlastně podpisem a jako vždy je tento design podtržen černými efektními detaily. Tělo vysavače je poměrně robustní, a tak může vysavač působit neobratně a zastarale.

Vysavač je v horní části vybaven tlačítkem na zapnutí a vypnutí. Na druhou stranu má tento vysavač možnost důmyslně uschovat kabel a disponuje také ergonomickým úchopem.

zpět k obsahu ↑

Funkce

Jak jsme si již uvedli tento vysavač si poradí s úklidem suchých a mokrých nečistot, aniž byste museli měnit filtr nebo příslušenství.

Tento model si poradí i s většími nečistotami, protože je určen jako vysavač do dílny nebo garáže, ale lidé jej hojně využívají v domácnosti pro jeho skvělý sací výkon. Vysavač disponuje i funkcí fukaru, kterou oceníte zejména v prostorech, kde není možnost využít vysávání třeba pro vyfukování listí z cesty v interiéru. I tento úklid je tedy velmi jednoduchý s vysavačem Kärcher WD3.

V případě, že třeba zvoní telefon a vy potřebujete rychle ukončit práci jistě oceníte možnost rychlého zaparkování sací trubky a podlahové hubice. Stejně důmyslné je i ukládání připojovacího kabelu a dalšího příslušenství.

zpět k obsahu ↑

Náš test

Jelikož se jedná o vysavač do dílny, rozhodli jsme se jej v tomto prostředí otestovat a zkusili jsme je přímo v kotelně, zda si poradí i se zbytky popela a třískami. Hned při nasazování příslušenství nás mile překvapila skutečnost, že se příslušenství jen nenasouvá, ale má i ukotvení pomocí klipsů.

Sací výkon je opravdu znamenitý a po chvíli práce můžeme prohlásit, že takhle uklizeno již nebylo v této dílně a zároveň kotelně už dlouho.

Co se týče manipulace s vysavačem, tak ta byla kvůli jeho rozměrům náročnější, navíc nám velmi chybělo navíjení kabelu, který se nám zdál poměrně krátký. Na druhou stranu však vysavač váží pouhých 5,5 kg.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Kärcher
Vysávání:vysavač pro suché a mokré sání
Hmotnost:5,5 kg
Hlučnost:75 dB
Délka přívodového kabelu:4 l
Příkon:1000 W
Sací výkon:200 W
Objem sáčku/nádoby na prach:17 l
Filtr:patronový filtr
Napájení:síťové

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Kärcher WD3

Karcher WD3

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Pro dokonalý sací výkon vysavač doporučujeme zejména náročnějším zákazníkům, kteří hledají skvělý poměr kvality a ceny, protože tady z něj lze vytěžit opravdu maximum. Vysavač má samozřejmě nějaké nedostatky, ale na ty si člověk rychle zvykne.

Design
9.0
Ovládání
9.0
Údržba
9.0
KLADY
 • praktický
 • skvělý sací výkon
 • poměr cena/kvalita
 • snadná manipulace
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Mall.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohli zajímat

2 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Herr Uher 5.5.2021 v 11:23

  Skvěle fungující vysavač za rozumnou cenu. Ovšem pochybuji, že je určen také pro vysávání popelu, jak je popsáno ve vašem testu. Máte někdo podobnou zkušenost?

  • Reagovat
   David 7.3.2022 v 13:17

   Já jsem s ním opravdu spokojený. Má velmi dobrý sací výkon, snadno se s ním manipuluje a cena/výkon je super.

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz