Vysavače Miele

Vysavače Miele nabízí maximální výkonnost, velmi vysoký komfort a optimální účinek, díky čemuž je úklid hračkou. Velkou vychytávkou je originální sáček HyClean u sáčkových vysavač, ten je rozlišován podle barevného označení přídržné desky. Celkově je možné vybírat z 3 vzduchových filtrů. S ohledem na to, že jsou jednotlivé modely charakterizovány určitými vlastnostmi, vezmeme to jen z obecného hlediska.

Různé vysavače mají speciální vybavení, například maximálně šetrný podlahový kartáč na parkety Parquet. Nejtišším vysavačem je třeba Complete C3 Silence s úžasnými 69 dB. Total Care, zase disponuje rozsáhlým příslušenstvím, takže zvládne opravdu cokoliv a během úklidu mu sekunduje filtr Active AiClean, který je schopen neutralizovat nežádoucí pachy.

Všechny vysavače Miele

Pro milovníky zvířat je tu vysavač Cat&Dog, který má turbokartáč na snadné odstranění chlupů a vláken z koberců i běhounů. Pod značkou Miele můžete pořídit sáčkové a bezsáčkové podlahové vysavače, ruční vysavače, kartáčové vysavače a v neposlední řadě robotické vysavače. Co kus, to jiný originál, pro který jsou typické jiné vlastnosti.

zpět k obsahu ↑

O značce Miele

Společnost Miele vznikla roku 1889 v Německu, kdy byla založena. V současnosti se specializuje na velké i malé domácí spotřebiče. Kromě domácích výrobků, jsou tu i ty profesní. Pořídíte tedy myčky nádobí, chladničky, trouby, odsavače par, varné desky, vysavače, kávovary a mnoho dalších. Pak jsou tu ještě i profesionální výrobky. U nás se tato značka vyskytuje od roku 1991 a zákazníci mohou využít možnosti si výrobek prohlédnout i vyzkoušet v praxi a to díky Mielle Gallery v Brně.

zpět k obsahu ↑

Recenze vysavačů Miele

Omlouváme se, pro tento dotaz jsme nenašli žádnou stránku. Zkuste jiný dotaz nebo projděte jednotlivé kategorie.