LG GBP61SWPFN

Opravdu skvělé hodnocení má kombinovaná chladnička LG GBP61SWPFN, která je dle prozatímního počtu recenzí tak trochu nedoceněná. Přitom i základní modely chladniček jsou stále velmi oblíbené, jen tento model možná řada lidí ani nezná. Rozhodli jsme se tento model otestovat, abychom zjistili, zda si svých 95 % opravdu zaslouží.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Tato kombinovaná chladnička má nadčasovou bílou barvu, která asi nikdy nevyjde u elektrospotřebičů z módy. Její jednoduché elegantní linie a mírným zaoblením budou jistě skvěle pasovat do každé kuchyně. Černý ovládací panel s LED displejem je šikovně skryt uvnitř lednice v horním lemu.

Při své výšce 186 cm je displej pro lidi menšího vzrůstu trochu nešikovně umístěn, ale aspoň se k němu nedostanou děti. Při svých běžných rozměrech nabízí tato kombinovaná chladnička objem 230 l, který je naprosto dostačující pro běžnou 4členou rodinu.

Funkce a příslušenství

Jak jsme již výše uvedli jedná se o kombinovanou chladničku s jednoduchými funkcemi. Dnes je již standardem lineární invertorový motor, který této chladničce také nechybí. Díky tomu a průduchu u dveří je pak déle uchována čerstvost potravin. Tento proud studeného vzduchu se stará o jejich teplotní komfort zejména pokud jsou dveře lednice otevřené.

Kromě toho má lednice praktickou přihrádku Fresh Converter, která má vlastní nastavení teploty, podle toho, jaké potraviny chcete v zásuvce ukládat.

Ovládání celé chladničky je naprosto intuitivní, samozřejmostí je samostatná regulace pro lednici a mrazničku. Lednice disponuje 3 ks polic a mraznička pak 3 zásuvkami. Kromě nastavení teploty má chladnička funkce rychlého chlazení a rychlého mrazení.

Bezpečnost

Chladnička je samozřejmě vybavena výstrahou na otevřené dveře lednice nebo mrazničky a tato signalizace je poměrně hlasitá, takže ji uslyšíte i ve vedlejší místnosti.

Náš test

Lednici má jedna redaktorka, tak jsme se k ní stavili na kávu a probrali, jaké parametry lednice nabízí, ale hlavně jak je s funkčností lednice spokojena. Sami jsme se zaměřili na hlučnost, která podle nás byla překvapivě nízká, protože nás při hovoru vůbec nerušila.

Co se týče rychlého chlazení pracuje lednice velice rychle, lahev vína byla během hodinky zchlazena z pokojové teploty na příjemných 14°C. Do mrazničky jsme dali klasický sáček na led a počkali jsme si na jeho zmrazení při rychlém mražení. Sáčky byly zmrzlé během 4 hodin, ale nutno dodat, že tento čas je výrazně ovlivněn plností a rozložením potravin v mrazničce.

Parametry

Výrobce: LG
Zařazení: kombinovaná chladnička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 36 dB
Klimatická třída SN/T
Zaměnitelné otevírání dvířek: ano
Mrazák: ano
Energetická třída: D
Čistý objem chladničky: 234 l
Čistý objem mrazáku: 107 l
Spotřeba energie za rok: 214 kWh
Výška: 186 cm
Šířka: 59.5 cm
Hloubka: 68.2 cm

Fotografie

lg gbp61swpfn

LG GBP61SWPFN

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení

Podle našeho názoru se jedná o velmi povedený model základní chladničky, která má velmi rozumnou pořizovací cenu a je tak skvělou volbou pro nenáročné uživatele.

Design
9.5
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
Klady
  • tichá
  • úsporná
  • prostorná
  • pěkný design
  • funkce No frost
  • poměr cena/výkon
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit ji můžete např. v obchodě Spořílek.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo