LG GSB760PZXZ

Lednice patří k základnímu vybavení každé kuchyně, protože je nutné mít, kde uchovávat potraviny, které se v teple rychle kazí. Na internetu i v obchodech se při nákupu nové lednice stávají stále populárnějšími americké lednice, které jsou dvoudvéřové a mají skříňové řešení, jak lednice, tak mrazničky.

Jednou z největších výhod amerických lednic je jejich velká kapacita. Tentokrát jsme se rozhodli prověřit opravdu prostornou lednici, která má i s mrazničkou objem neuvěřitelných 600 litrů, a to lednici LG GSB760PZXZ.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Lednice LG GSB760PZXZ má krásné nerezové provedení, které je nyní v módě a dokonale pasuje do jakékoli kuchyně. Jen je potřeba počítat s většími rozměry a také vysokou hmotností.

Na levé straně je pak šikovně zakomponován displej s dotykovým ovládáním, přes nějž snadno nastavíte požadované funkce lednice.

Vnitřek lednice je skvěle řešený, lednice má nejen praktické police a zásuvky, ale také menší přihrádky ve dveřích, přičemž spodní je vhodná i na nápoje. To samé platí i pro velmi praktické řešení mrazničky.

zpět k obsahu ↑

Funkce

Tak jako ostatní současné modely lednic od značky LG má i tato lednice kvalitní invertorový motor, který zajišťuje nízkou energetickou náročnost, tichý provoz a dlouhou životnost spotřebiče. Samozřejmostí je možnost nastavení teploty pro lednici a mrazák nezávisle na sobě, takže ledničku můžete používat na střední hodnoty teplot, ale v mrazáku nastavit i tu nejnižší možnou.

Tvůrci lednice nezapomněli ani na funkci No Frost, takže už nikdy nebudete muset mrazničku ani ledničku odmrazovat, což vám ušetří hromadu práce. Skvělé jsou také funkce rychlého chlazení a rychlého mrazení, které se můžou hodit třeba po větším nákupu.

Rovnoměrné teploty v celém prostoru pak spotřebič dosahuje díky ventilátoru, který rozhání studený vzduch po celém vnitřku chladničky. Díky tomu a antibakteriální ochraně vydrží vaše potraviny ještě déle než dříve.

zpět k obsahu ↑

Náš test

Ledničku jsme testovali po dobu jednoho týdne v opravdu velmi horkém počasí, takže jsme počítali s trochu větší spotřebou energie, či zhoršenými výsledky. Nakonec jsme však byli velmi mile překvapeni, protože i za těchto podmínek dosahovala lednické energetické třídy A++.

A to i když jsme několikrát pouštěli funkci rychlého chlazení, protože jsme si do redakce přinesli nápoje a chtěli je rychle studené. Co se týče hlučnosti, tak jsme si ani nevšimli, že je lednice v provozu, což nás velmi potěšilo, protože hlučné spotřebiče nás při práci ruší.

I když jsme lednici často otevírali a měli nastavenou teplotu velice nízko, opravdu se nám nevytvořila žádná námraza. Kapacitně je lednice opravdu velmi nadprůměrná, to jsme v parných dnech skutečně ocenili, jelikož jsme si tam i ve větším počtu lidí mohli každý uložit dvě láhve vody i na další pracovní den.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:LG
Zařazení: Americká lednice
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:39 dB
Klimatická třídaT
Zaměnitelné otevírání dvířek:ne
Mrazák:ano
Energetická třída:A++
Čistý objem chladničky:406 l
Čistý objem mrazáku:220 l
Spotřeba el. energie:395 kWh
Výška:179 cm
Šířka:91.2 cm
Hloubka:73.8 cm
Výrobník ledu:ne
Displej:ano
Smart:ano
Super mrazení:ano
Oddělená regulace:ano
No frost:ano
Antibakteriální ochranaano

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - LG GSB760PZXZ

LG GSB760PZXZ

zpět k obsahu ↑

Vývoj ceny

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Tato lednička se hodí pro opravdu velké rodiny, včetně několikageneračního soužití ve větším rodinném domě, protože její objem je opravdu velkolepý. Navíc její energetická spotřeba a výkon jsou opravdu mimořádné. To vše spolu s povedeným designem, dělají z této americké lednice špičku na trhu.

Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
KLADY
 • tichá
 • dlouhá záruka
 • velmi prostorná
 • poměr cena/výkon
 • osvětlení lednice a mrazáku
Napsat hodnocení

Nakoupit ji můžete např. v obchodě Okay.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz