LG GSB760PZXZ

Lednice patří k základnímu vybavení každé kuchyně, protože je nutné mít, kde uchovávat potraviny, které se v teple rychle kazí. Na internetu i v obchodech se při nákupu nové lednice stávají stále populárnějšími americké lednice, které jsou dvoudvéřové a mají skříňové řešení, jak lednice, tak mrazničky.

Jednou z největších výhod amerických lednic je jejich velká kapacita. Tentokrát jsme se rozhodli prověřit opravdu prostornou lednici, která má i s mrazničkou objem neuvěřitelných 600 litrů, a to lednici LG GSB760PZXZ.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Lednice LG GSB760PZXZ má krásné nerezové provedení, které je nyní v módě a dokonale pasuje do jakékoli kuchyně. Jen je potřeba počítat s většími rozměry a také vysokou hmotností.

Na levé straně je pak šikovně zakomponován displej s dotykovým ovládáním, přes nějž snadno nastavíte požadované funkce lednice.

Vnitřek lednice je skvěle řešený, lednice má nejen praktické police a zásuvky, ale také menší přihrádky ve dveřích, přičemž spodní je vhodná i na nápoje. To samé platí i pro velmi praktické řešení mrazničky.

Funkce

Tak jako ostatní současné modely lednic od značky LG má i tato lednice kvalitní invertorový motor, který zajišťuje nízkou energetickou náročnost, tichý provoz a dlouhou životnost spotřebiče. Samozřejmostí je možnost nastavení teploty pro lednici a mrazák nezávisle na sobě, takže ledničku můžete používat na střední hodnoty teplot, ale v mrazáku nastavit i tu nejnižší možnou.

Tvůrci lednice nezapomněli ani na funkci No Frost, takže už nikdy nebudete muset mrazničku ani ledničku odmrazovat, což vám ušetří hromadu práce. Skvělé jsou také funkce rychlého chlazení a rychlého mrazení, které se můžou hodit třeba po větším nákupu.

Rovnoměrné teploty v celém prostoru pak spotřebič dosahuje díky ventilátoru, který rozhání studený vzduch po celém vnitřku chladničky. Díky tomu a antibakteriální ochraně vydrží vaše potraviny ještě déle než dříve.

Náš test

Ledničku jsme testovali po dobu jednoho týdne v opravdu velmi horkém počasí, takže jsme počítali s trochu větší spotřebou energie, či zhoršenými výsledky. Nakonec jsme však byli velmi mile překvapeni, protože i za těchto podmínek dosahovala lednické energetické třídy A++.

A to i když jsme několikrát pouštěli funkci rychlého chlazení, protože jsme si do redakce přinesli nápoje a chtěli je rychle studené. Co se týče hlučnosti, tak jsme si ani nevšimli, že je lednice v provozu, což nás velmi potěšilo, protože hlučné spotřebiče nás při práci ruší.

I když jsme lednici často otevírali a měli nastavenou teplotu velice nízko, opravdu se nám nevytvořila žádná námraza. Kapacitně je lednice opravdu velmi nadprůměrná, to jsme v parných dnech skutečně ocenili, jelikož jsme si tam i ve větším počtu lidí mohli každý uložit dvě láhve vody i na další pracovní den.

Parametry

Výrobce: LG
Zařazení: Americká lednice
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 39 dB
Klimatická třída T
Zaměnitelné otevírání dvířek: ne
Mrazák: ano
Energetická třída: A++
Čistý objem chladničky: 406 l
Čistý objem mrazáku: 220 l
Spotřeba el. energie: 395 kWh
Výška: 179 cm
Šířka: 91.2 cm
Hloubka: 73.8 cm
Výrobník ledu: ne
Displej: ano
Smart: ano
Super mrazení: ano
Oddělená regulace: ano
No frost: ano
Antibakteriální ochrana ano

Fotografie

LG GSB760PZXZ

LG GSB760PZXZ

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení

Tato lednička se hodí pro opravdu velké rodiny, včetně několikageneračního soužití ve větším rodinném domě, protože její objem je opravdu velkolepý. Navíc její energetická spotřeba a výkon jsou opravdu mimořádné. To vše spolu s povedeným designem, dělají z této americké lednice špičku na trhu.

Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
Klady
  • tichá
  • dlouhá záruka
  • velmi prostorná
  • poměr cena/výkon
  • osvětlení lednice a mrazáku
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit ji můžete např. v obchodě Okay.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo