LG GSL360ICEV

Lednice patří mezi základní spotřebiče, které nechybí v žádné domácnosti. V současné době jsou v domácnostech stále populárnější prostorné americké lednice, které navíc často disponují výrobníkem ledu či nápojovým automatem.

Tyto lednice si samozřejmě nemůže kvůli jejich větším rozměrům dovolit každý, ale spousta lidí už to nějak vymyslelo. Velmi oblíbené jsou americké lednice od značky LG, jejichž model LG GSL360ICEV jsme se pro vás rozhodli vyzkoušet.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Lednice působí svými rozměry trochu robustně, ale naprosto odpovídají jejímu užitnému objemu necelých 400 litrů. Designově je však velmi povedená a působí velmi moderně. Tato lednice od LG v módním nerezovém provedení s přehledným dotykovým displejem, dokonale pasuje do jakékoli moderní kuchyně.

Vnitřní prostor lednice i chladničky je velmi prakticky uspořádaný. Obě části disponují čtyřmi policemi, dvěma zásuvkami a praktickými přihrádkami ve dveřích, přičemž v chladničce nechybí ani přihrádka vhodná na nápoje.

Funkce

Tento model americké lednice disponuje také nápojovým automatem s výrobníkem ledu, a tak není problém si kdykoli dát sklenici ledové vody či si do nápoje přidat pár kostek ledu či ledové drti, což ocení zejména děti, pokud mají rády ledovou tříšť – stačí ji jen zakápnout oblíbeným sirupem.

LG GSL360ICEV má invertorový motor, který je energeticky úsporný, má dlouhou životnost, a navíc je díky němu lednice také velmi tichá. U těchto vyšších modelů jsou pak funkce jako No Frost, Super Freeze a Super Cool naprostou samozřejmostí, takže je lednice prakticky bezúdržbová a v případě potřeby dokáže rychle zmrazit či zchladit uložené potraviny.

Díky vestavěnému ventilátoru je v ledničce rovnoměrně rozháněn chladný vzduch. To znamená, že ve všech místech lednice je stejná teplota.

Náš test

Při zkoušení lednice jsme se zaměřili na spotřebu energie, funkce nápojového automatu a zda opravdu nenamražuje. Spotřeba energie odpovídala při týdenním testu deklarované energetické třídě A+.

Nápojový automat nás opravdu nadchnul, protože jsme lednici testovali v létě a pár kostek ledu v tomto období každý ocení. Zde však musíme zdůraznit, že ledová zásoba byla ideální maximálně pro šest uživatelů, protože i výroba ledu chvíli trvá.

No a funkci No Frost jsme si vyzkoušeli tak, že jsme dveře od lednice nechávali opakovaně dlouho otevřené a lednička si i tak s potenciálním nebezpečím námrazy poradila. Kapacita lednice je opravdu velká, a tak jsme si do ní mohli uložit nejen naše obědy, ale také nápoje. Takže je lednice vhodná i pro početnou rodinu.

Parametry

Výrobce: LG
Zařazení: Americká lednice
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 39 dB
Klimatická třída T
Zaměnitelné otevírání dvířek: ne
Mrazák: ano
Energetická třída: A+
Čistý objem chladničky: 394 l
Čistý objem mrazáku: 197 l
Spotřeba el. energie: 429 kWh
Výška: 179 cm
Šířka: 91.2 cm
Hloubka: 71.7 cm
Smart: ne
Prázdninový režim: ne
Displej: ano
Oddělená regulace: ano
Super mrazení: ano

Fotografie

LG GSL360ICEV

LG GSL360ICEV

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení

Lednice nás svými vlastnostmi a parametry opravu nadchla, protože je naprosto dokonalá. Výrobek tak můžeme doporučit do každé domácnosti i pro náročnější rodiny.

Design
9.5
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
Klady
  • tichá
  • výrobník ledu
  • velmi prostorná
  • pěkný design
  • poměr cena/výkon
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit ji můžete např. v obchodě Okay.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Eliška Vachková – autor článku

Eliška Vachková – autor článku

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo