LG GSL360ICEV

Lednice patří mezi základní spotřebiče, které nechybí v žádné domácnosti. V současné době jsou v domácnostech stále populárnější prostorné americké lednice, které navíc často disponují výrobníkem ledu či nápojovým automatem.

Tyto lednice si samozřejmě nemůže kvůli jejich větším rozměrům dovolit každý, ale spousta lidí už to nějak vymyslelo. Velmi oblíbené jsou americké lednice od značky LG, jejichž model LG GSL360ICEV jsme se pro vás rozhodli vyzkoušet.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Lednice působí svými rozměry trochu robustně, ale naprosto odpovídají jejímu užitnému objemu necelých 400 litrů. Designově je však velmi povedená a působí velmi moderně. Tato lednice od LG v módním nerezovém provedení s přehledným dotykovým displejem, dokonale pasuje do jakékoli moderní kuchyně.

Vnitřní prostor lednice i chladničky je velmi prakticky uspořádaný. Obě části disponují čtyřmi policemi, dvěma zásuvkami a praktickými přihrádkami ve dveřích, přičemž v chladničce nechybí ani přihrádka vhodná na nápoje.

Funkce

Tento model americké lednice disponuje také nápojovým automatem s výrobníkem ledu, a tak není problém si kdykoli dát sklenici ledové vody či si do nápoje přidat pár kostek ledu či ledové drti, což ocení zejména děti, pokud mají rády ledovou tříšť – stačí ji jen zakápnout oblíbeným sirupem.

LG GSL360ICEV má invertorový motor, který je energeticky úsporný, má dlouhou životnost, a navíc je díky němu lednice také velmi tichá. U těchto vyšších modelů jsou pak funkce jako No Frost, Super Freeze a Super Cool naprostou samozřejmostí, takže je lednice prakticky bezúdržbová a v případě potřeby dokáže rychle zmrazit či zchladit uložené potraviny.

Díky vestavěnému ventilátoru je v ledničce rovnoměrně rozháněn chladný vzduch. To znamená, že ve všech místech lednice je stejná teplota.

Náš test

Při zkoušení lednice jsme se zaměřili na spotřebu energie, funkce nápojového automatu a zda opravdu nenamražuje. Spotřeba energie odpovídala při týdenním testu deklarované energetické třídě A+.

Nápojový automat nás opravdu nadchnul, protože jsme lednici testovali v létě a pár kostek ledu v tomto období každý ocení. Zde však musíme zdůraznit, že ledová zásoba byla ideální maximálně pro šest uživatelů, protože i výroba ledu chvíli trvá.

No a funkci No Frost jsme si vyzkoušeli tak, že jsme dveře od lednice nechávali opakovaně dlouho otevřené a lednička si i tak s potenciálním nebezpečím námrazy poradila. Kapacita lednice je opravdu velká, a tak jsme si do ní mohli uložit nejen naše obědy, ale také nápoje. Takže je lednice vhodná i pro početnou rodinu.

Parametry

Výrobce: LG
Zařazení: Americká lednice
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 39 dB
Klimatická třída T
Zaměnitelné otevírání dvířek: ne
Mrazák: ano
Energetická třída: A+
Čistý objem chladničky: 394 l
Čistý objem mrazáku: 197 l
Spotřeba el. energie: 429 kWh
Výška: 179 cm
Šířka: 91.2 cm
Hloubka: 71.7 cm
Smart: ne
Prázdninový režim: ne
Displej: ano
Oddělená regulace: ano
Super mrazení: ano

Fotografie

LG GSL360ICEV

LG GSL360ICEV

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení

Lednice nás svými vlastnostmi a parametry opravu nadchla, protože je naprosto dokonalá. Výrobek tak můžeme doporučit do každé domácnosti i pro náročnější rodiny.

Design
9.5
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
Klady
  • tichá
  • výrobník ledu
  • velmi prostorná
  • pěkný design
  • poměr cena/výkon
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit ji můžete např. v obchodě Okay.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

4 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Tuto lednici jsem si doslova zamilovala, protože nejen, že moc hezky vypadá, ale je krásně tichá a prostorná. Jsem ráda, že má nápojový automat a výrobník ledu, protože během tropů je to super vychytávka. Vzhledem k tomu, že jsme doma jen tři, vystačí nám vždycky zásoba ledu úplně bez problémů.

  2. Koupili jsme a velká spokojenost. Rozhodně se do ní hodně vleze.

  3. Dlouho jsem se rozmýšlela, jestli LG GSL360ICEV pořizovat, protože jí má kamarádka a moc mi jí neustále vychvalovala a přemlouvala, ať si jí také koupím. Nakonec jsem dala na její radu a lednici objednala i s donáškou až do bytu a odvozem starého spotřebiče. Musím uznat, že to byla vynikající investice, protože je fakt ohromná, prostorná, krásně vypadá a je tichá, naprosto tichá.

  4. Ledničku LG GSL360ICEV máme doma asi dva měsíce a naprostá spokojenost. Je krásně tichá, má krásný design a hodně se do ní vejde.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo