Chopsticks.cz je internetový obchod s asijskými produkty. Pořídíte zde nejen potraviny, ale také nádobí, příbory, čajové sety, rýžovary a kosmetiku. Zkrátka vše, bez čeho se milovník asijské kuchyně a kultury neobejde. Obchod funguje jako e-shop s výdejnou, kterou můžete využít pro osobní odběr. Chopsticks.cz najdete také na Facebooku. Pro novinky, slevy a akce se přihlaste k odběru newsletteru. Inspiraci na vaření najdete v sekci s recepty.

Chopsticks

Představení e-shopu

Chopsticks.cz je jedním z největších prodejců s asijskými produkty na českém trhu. Na základě dotazníků spokojenosti na serveru Heureka.cz si obchod vysloužil 100 %. Zákazníci ve svých recenzích chválí rychlost doručení, výběr zboží, cenu a kvalitu. Funguje také jako velkoobchod.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Hlavní sekce na e-shopu jsou: Potraviny celé Asie, Non-food produkty, Akční nabídky a Výprodej. Z potravin zde pořídíte základní suroviny pro vaření i pochutiny, například polévky, omáčky, koření, nudle, kávu, nápoje, pasty, oleje, čaje. Orientovat se můžete podle země, ze které potraviny pochází – Indie, Čína, Korea, Thajsko atd. V nabídce jsou i bezlepkové či bio potraviny. Dále tu seženete výbavu pro vaření a servírování – rýžovary, talíře, mísy, příbory, wok pánve, hmoždíře. Chopsticks.cz prodává také asijskou kosmetiku (pleťové masky atd.). Pokud chcete asijskými produkty obdarovat své blízké, nahlédněte do sekce Tipy na dárek. Nebo jim pořiďte dárkový poukaz přímo na stránkách e-shopu.

Služby a ostatní

Jak ušetřit na Chopsticks? Využijte slevové kódy, které jsou k dostání na slevových portálech na internetu. Výdejní sklad pro osobní odběr najdete v Praze. Za osobní odběr se při platbě předem nic nedoplácí, dobírka je zpoplatněná. Balíček na adresu vám doručí společnosti Zásilkovna, Česká pošta a PPL. Při objednávce nad 1 499 Kč naplatíte poštovné. V obchodě se platí bankovním převodem, kartou online nebo na dobírku.

Slevový kód

  • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

  • Platební karta/Hotově
  • Bankovní převod
  • Dobírka

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Asijské produkty

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
  • široký sortiment
  • rychlost doručení
  • přehledný web
  • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo