Drátek

Drátek je internetový obchod s Arduinem. Nabízí vývojové desky, moduly, vstupní a výstupní periferie, napájení, zdroje, kabeláž, převodníky a další elektroniku.

Drátek

Představení e-shopu

E-shop Arduino provozuje společnost ECLIPSERA s.r.o., se sídlem v Havlíčkově Brodě. V Havlíčkově Brodě má firma také svou kamennou prodejnu.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Obchod prodává IOT: vývojové platformy, vstupní a výstupní periferie, bezdrátové periferie, vstupně výstupní periferie a starter kity. Dále Shield moduly, relé, kabely, konektory, vodiče, napájení, zdroje, měniče, fotovoltaiku, roboty, chytré auto, Smart Home – chytrou domácnost, boxy a obaly, programátory, převodníky a adaptéry, další elektroniku a příslušenství.

Zakoupíte zde také spínače a přepínače, elektronické součástky, plošné spoje DPS, elektronické nářadí, mechanické prvky, měřící přístroje, CNC, sady součástek, zvukovou techniku a pomůcky pro laboratorní pokusy. Svým blízkým můžete věnovat dárkový poukaz pro nákup zboží v e-shopu v hodnotě 300, 500 a 1 000 Kč.

Služby a ostatní

Slevy, akce ani výprodeje obchod aktuálně nenabízí. E-shop Drátek.cz je dobře hodnocen na Zboží.cz i na Heurece. Od Heureky proto získal ocenění „Ověřeno zákazníky“. V recenzích zákazníci chválí rychlost doručení, příznivé ceny, široký výběr zboží, komunikaci a přehledné webové stránky.

Zboží vám dopraví společnost GLS, Balíkovna, DPD, Zásilkovna anebo můžete využít možnost osobního odběru v centrálním skladu v Havlíčkově Brodě. Obchod zboží doručuje i na Slovensko. Zaplatit lze při vyzvednutí zboží na prodejně, bankovním převodem, online kartou, prostřednictvím Apple Pay a Google Pay.

Slevový kód

  • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Obchod s Arduinem

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
  • široký sortiment
  • rychlost doručení
  • přehledný web
  • kvalita zboží
  • komunikace
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Jana Černá

Jana Černá

Psaní článků a recenzí se externě věnuji 13 let. Jinak pracuji jako terénní sociální pracovnice s lidmi bez domova. Ve volném čase si ráda zajdu na metalový koncert, k vodě, zahrát pinčes nebo někam vyrazím.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo