Expondo

V e-shopu Expondo.cz pořídíte vybavení pro průmysl a obchod nebo gastro produkty. Zboží nakoupíte pouze online, e-shop nemá v ČR kamennou pobočku. S kompletním katalogem zboží najdete v e-shopu i výpis volných pracovních míst, odkaz ke stažení aplikace Expondo, aktuální slevy a akce na jednotlivé produkty nebo informace o velkoobchodní spolupráci. Novinky vám Expondo představí nejen na e-shopu a v newsletteru ale i na svých sociálních sítích.

Expondo

Představení e-shopu

E-shop Expondo.cz provozuje německá firma expondo GmbH. Historie společnosti Expondo se píše od roku 2007, kdy dva majitelé, Waldermar Moss a Piotr Stach, začali s online prodejem produktů přes portál eBay. O dva roky později už firma expanduje na španělský a italský trh a zřizuje vlastní sklad o výměře 100 m².

V roce 2017 získává Expondo cenu Diamond Award, od časopisu Forbes. Pobočky obchodu dnes najdete v Německu, Polsku nebo Číně. Zakazníci, kteří v e-shopu Expondo.cz již nakoupili, ve svých recenzích upozorňují na problémy s vyřízením reklamace a nedostatečnou komunikaci obchodu.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

V sekci Potřeby pro gastronomii vám e-shop Expondo.cz nabídne mycí techniku, potřeby pro trh, dávkovače nápojů, chladící a kuchyňské zařízení, řeznické vybavení, techniku pro udržování teploty, dávkovače nápojů, zařízení z ušlechtilé oceli, potřeby pro restaurace, rychlá občerstvení a hotely nebo vybavení baru.

Pro řemeslníky si e-shop připravil navijáky a ruční nářadí, stavební stroje, baterie, auto-moto příslušenství, pneumatické a elektrické nářadí, produkty pro čištení odpadu, dílenské vybavení, garážová vrata, svářečky, vakuovačky nebo malířské potřeby pro malíře pokojů. V sekci Potřeby pro průmysl nakoupíte zařízení pro výrobu, kancelářské vybavení, změkčovače vody, zemědělskou a měřící techniku, potřeby pro laboratoř, ozonové generátory, vakuové sušárny, tavící pece, váhy, výrobní stroje a průmyslové čistící stroje a techniku.

K dostání jsou i posilovací stroje a činky, trampolíny, běžecké pásy, paddleboardy, dalekohledy, teleskopy a optika nebo zařízení a vybavení pro ordinace lékařů a masážní či kosmetické salony. Za odběr newsletteru získáte slevu 400 Kč na svůj první nákup. Další slevové kódy, které uplatníte při nákupu v e-shopu Expondo.cz, najdete na slevových portálech.

JARNÍ VÝPRODEJ PRO DŮM A ZAHRADU! - UŠETŘETE HNED TEĎ - Doprava zdarma - Vrácení zboží do 30 dnů - Záruka 3 roky

Služby a ostatní

Objednávku z e-shopu Expondo.cz uhradíte online platební kartou a bankovním převodem nebo přes platební portál PayPal. Doprava z e-shopu je zdarma a vaši objednávku vám doručí přepravní společnosti GLS, UPS a DPD. Doručení zboží do druhého dne či jiný druh expresního doručení e-shop nenabízí.

Slevový kód

  • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

  • Bankovní převod
  • Platební karta
  • PayPal

Kariéra

  • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Prodejce vybavení pro průmysl a obchod

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
Klady
  • široký sortiment
  • rychlost doručení
  • přehledný web
  • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo