Konzoliště

Internetový obchod Konzoliste.cz je e-shopem, který se zabývá specializovaným prodejem a distribucí her a herního příslušenství pro všechny herní nadšence.

Velké množství kvalitních produktů, které každého herního mága jistě potěší, si můžete vybírat a objednávat na přehledných stránkách e-shopu, kde najdete opravdu všechno nebo můžete navštívit výdejnu s osobním odběrem zdarma v Brně.

Záruka kvality a spokojenosti zákazníků je pro tento internetový obchod samozřejmostí už mnoho let a vždy se snaží potěšit své hravé zákazníky.

Konzoliště logo

Konzoliště logo

Představení e-shopu

Internetový obchod Konzoliste.cz je e-shopem, jenž na českém trhu působí už dlouhou řadu let. E-shop se postupně rozrůstá a každou chvíli přichází s nějakou zajímavou novinkou. Během své existence se e-shop stal ověřeným a spolehlivým prodejcem herního vybavení pro všechny herní nadšence.

Jeho nabídka se neustále rozšiřuje a je doplňována o nejnovější kousky. E-shop získal celou řadu ocenění a spokojených zákazníků, kteří zde velmi rádi nakupují kvalitní produkty.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Nabídka internetového obchodu Konzoliste.cz je široká a vybere si zde každý, kdo touží po dobrém herním vybavení nebo nové hře. V nabídce e-shopu se objevují produkty vysoké kvality za rozumné ceny.

V široké nabídce tak najdete například herní konzole, Play station všech dostupných verzí, Xbox, příslušenství ke hrám, Nintendo, náhradní díly, polepy, LEGO a mnoho dalšího např. (gamepady, VR brýle). Nabídka e-shopu je opravdu obsáhlá a stránky jsou navíc krásně a velmi přehledně vytvořené.

Služby a ostatní

Internetový obchod Konzoliste.cz působí v rámci České republiky, nicméně jeho služby zasahují také na Slovensko. V rámci dopravy je možné využít služeb několika dopravců nebo navštívit výdejní místo v Brně. E-shop má obrovské možnosti dopravy a plateb, takže každý si zde může vybrat přesně to, co mu vyhovuje.

Nad 2000 Kč je doprava zdarma po ČR zdarma. K velkým výhodám e-shopu patří kvalitní zákaznický servis, věrnostní program, velké množství produktů, možnost osobního odběru nebo řada exkluzivních akcí a slev.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
 • Získáte dopravu zdarma při nákupu nad 2000 Kč

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod
 • Twisto Pay
 • Dobírka

Kariéra

 • Aktuální pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Herní e-shop

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
9.4Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.4
Jednání se zákazníkem
9.4
Kvalita sortimentu
9.4
Klady
 • komunikace
 • rychlost doručení
 • široký sortiment
 • příznivé ceny
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

4 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Koupil jsem si novou herní konzoli PS4, Oceňuji rychlost doručení a zboží bylo dobře zabalené.

  Klady: rychlost balení ceny komunikace
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  S e-shopem jsem maximálně spokojená, jak s dopravou tak kvalitou zboží.

  Klady: spokojenost komunikace rychlost ceny
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. 1.15
  Přehlednost obchodu
  40
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  20

  Tak zaprvé, jestli mi to smažou i tady, tak už vím, že jsou to jen falešný šmejdi, založení na lži. Psal jsem recenzi přímo na konzolišti, kde mi odpověděli a následně moji recenzi smazali. Psal jsem recenzi na facebooku, už také neexistuje. Na heurece ji napsat nemohu, protože nemám odznak ověřeného zákazníka. Tak poslední možnost tady, sice to neuvidí tolik lidí, takže se nachytají další, ale snažil jsem se.
  Jako první bych zmínil, že všude co čtu recenze, tak většina kladných je za rychlost doručení, což je vlastně zásluha dopravce, než samotného obchodu. Stránka celá funguje zvláštně – nelze si najet na konkrétní negativní recenze, ale musí se listovat mezi stovkou kladných recenzí na dopravce, ne na samotná eshop.

  Moje zkušenost se samotným obchodem je následující. Když jsem hledal na webu hry, bylo vcelku složitější zjistit jaký má dabing a jaké titulky. Nejlepší je se dívat na ty, které mají přímo v názvu produktu CZ.
  Objednával jsem ke hrám i ovladač – Dualshock v2. Hrál jsem s ním jednou a hned další den nefungoval senzor u levé páčky. Napsal jsem jim mail, kde odepsali, že mám vyplnit reklamační formulář. Nic víc mi nenapsali, jako třeba co potom a tak.. jako by věděli co se stane – reklamační formulář po mně chtěl číslo zásilky a email. 10x jsem ho zadával, ale prý email neexistuje. Když jsem jim to takto napsal, již mě ignorovali.

  Klady: Ceny jsou nízké Eshop je přehledný, ale dle slov majitele, je skladník blbec, co sahá vedle.
  Zápory: Žádná komunikace, jen výmluvy. Zboží nevypadá zrovna jako nové. Nízké ceny se odráží na kvalitě
  Přínosný(2) Nepomohl(2)You have already voted this
 4. 4.5
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  90
  Kvalita sortimentu
  90

  Super ceny, všechno proběhlo v pořádku.

  Klady: Ceny spokojenost rychlost doručení
  Přínosný(0) Nepomohl(2)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo