Philips je dodavatelem technologických řešení nejen pro vaši domácnost. Zboží zakoupíte online na eshopu, osobně v jedné z prodejen značky Philips, nebo u obchodních partnerů. Kompletní katalog zboží si lze prohlédnout na eshopu. Nechybí zde výrobky pro zdraví, osobní péči, řešení domácího osvětlení nebo osvětlení pro automobily. Philips je aktivní i na sociálních sítích, kde vám představí nové výrobky, trendy a akce na zboží.

Philips

Logo – Philips.cz

Představení e-shopu

Společnost Philips vznikla před více než 130 lety v Nizozemsku. Od začátku svého vzniku se věnuje výzkumu a vývoji nových technologií. V dnešní době jsou výrobky značky Philips užívány každodenně jak v domácnostech, tak například ve zdravotnických zařízeních nebo v dopravě.

Zákazníci obchodu Philips.cz ve svých recenzích chválí především rychlost dodání zboží a zákaznickou komunikaci. Zboží jako holící strojky, žehličky nebo kávovary sbírá pravidelně ocenění Produkt roku společnosti Heureka a Značka kvality společnosti dTest.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

V kategorii Výrobky pro domácnost si vyberete kávovary a espresovače, a řadu příslušenství, které vám usnadní přípravu vaší kávy. Dále vysavače se sáčkem, bez sáčku a bezdratové tyčové vysavače a příslušenství. Ve stejné kategorii najdete i čističky a zvhlčovače vzduchu a náhradní filtry, spolu se žehličkami a parními generátory pro žehlení prádla.

V záložce Osobní péče objevíte elektrické kartáčky a náhradní hlavice, spolu s epilátory, holícími strojky a zastřihovači pro vousy, vlasy a chloupky. Fény, žehličky na vlasy a kulmy najdete v podkategorii Péče o vlasy. Sluchátka, televize, monitory a další, nakoupíte v kategorii Obraz a zvuk. Při nákupu lze využít slevové kódy, které naleznete přímo na eshopu Philips.cz nebo na slevových portálech.

Služby a ostatní

E-shop nabízí dopravu zdarma na všechny výrobky a zajišťuje ji firma DPD. Zboží vám po objednání a zaplacení doručí během 2-3 dnů. Platit lze na eshopu online kartami Visa, Mastercard a Maestro.

Při zadání odběru newsletteru získáte slevu 10 % na první nákup. Pokud chcete mít přehled o svých objednávkách na jednom místě nebo si na vybrané výrobky z katalogu prodloužit záruku, registrujte se do věrnostního programu My Philips.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
 • Získejte 10 % slevu na první nákup při přihlášení do newsletteru.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Osobní odběr
 • DPD

Platební možnosti

 • Platební karta

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce elektra

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
 • komunikace
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • přehledný web
 • kvalita zboží
Zápory
 • vyšší ceny
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je cílem celého týmu Recenzer. Více o nás.

1 komentář
 1. Značku Philips mám moc ráda, protože má velmi kvalitní pomocníky do domácnosti. Mám fén, kávovar, tyčový vysavač, parní generátor i televizi.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo