Česká pošta

Česká pošta je státní přepravní společnost, která provozuje poštovní služby na území České republiky. Společnost vznikla 1.1.1993, jejím zakladatelem je Ministerstvo vnitra České republiky.

Logo České pošty

Představení přepravce

Česká pošta

zpět k obsahu ↑

Přehled služeb

Přijímá, přepravuje a doručuje poštovní a neadresné zásilky. Zajišťuje smluvní služby pro jiné podnikatelské subjekty a úředy např. ČSSZ, Poštovní spořitelna, Sazka, Česká pojišťovna a platby prostřednictvím SIPO. Česká pošta teké hradí náklady na vydávání poštovních známek a uvádí poštovní známky do oběhu.

Kategorie služeb české pošty

Kategorie služeb české pošty

Dokumenty a ceník služeb

zpět k obsahu ↑

Pobočky

zpět k obsahu ↑

Zajímavé odkazy

zpět k obsahu ↑

Kontakty

 • Telefon: +420 840 111 244 (Infolinka/hotline a reklamace Po – Pá 7:00 – 19:00)
 • Email: info@cpost.cz
 • Sídlo společnosti: Česká pošta, s.p., Politických vězňů 909/4,, 225 99 Praha 1, IČ: 47114983
 • Facebook: Česká pošta
zpět k obsahu ↑

Hodnocení

8.5 Hodnocení

Rychlost doručení
9
Jednání se zákazníkem
8.5
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

1 komentář
 1. Reagovat
  Jitka 9.5.2019 v 18:16

  Bydlím vedle pošty 602 00 . Pokaždé, když mi přijde nějaký balíček, je mi ovšem uložen na poště v Heršpicích. Co je to za logiku?! Kdyby se to stalo jednou, budiž, ale v posledním půl roce se mi téměř nestalo, že by mi balíček poslali správně. A to bydlím vedle – co ti kteří bydlí dál? Když se potom pokoušíte na poštu dovolat tak to musíte být sakra trpělivý. Telefony tam věčně nikdo nezvedá!
  Vrchol všeho je, že Vám přijde výzva do schránky a když přijdete na poštu, zjistíte, že tam už balíček není, protože je to ten, co jste si před týdnem a půl vyzvedli. Česká pošta je čím dál větší tragédie!!

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz