Vysavače Bosch

Bosch nabízí velmi bohatý sortiment klasických, univerzálních i speciálních vysavačů, které se hodí pro každé použití. Efektivně vyčistí vše, co je potřeba, ať už jde o úklid domu, bytu, dílny nebo třeba garáže. Vzhledem k tomu, že výrobce používá vysoce kvalitní materiály a každý vysavač podává maximální možný výkon, vydrží takový spotřebič řadu let, bez ohledu na to, jestli je sáčkový či bezsáčkový. Vysavače Bosch jsou velmi šetrné k dřevěným podlahám, ale zase bez problémů zatočí se srstí všech domácích mazlíčků.

Nutno podotknout, že mají perfektní výkon, jsou kompaktní, pracují rychle, pružně a bez zbytečné námahy. Pokud navíc zajistíte svému vysavači přísun originálních sáčků v případě sáčkových vysavačů, prodloužíte mu tak jeho životnost.

Všechny vysavače Bosch

U bezsáčkových vysavačů odpadá nutnost kupovat sáčky a díky nejnovější řadě modelů SenzorBagless máte jistotu, že jsou výkonné a přitom úžasně lehké, takže se s nimi nemusíte zbytečně dřít. Kromě sáčkových a bezsáčkových vysavačů, můžete pořídit také aku vysavače, tyčové aku vysavače, ale také průmyslové. Všechny vysavače jsou vždy důkladně testovány předtím, než vůbec přijdou na trh.

zpět k obsahu ↑

O značce Bosch

Původem dílna pro jemnou mechaniku a elektrotechniku, tak začínala společnost Bosch, kterou roku 1886 založil ve Stuttgartu Robert Bosch. U nás se poprvé objevila na konci 19. století. Značka Bosch zasahuje do mnoha oblastí, ať už jde o automobilový průmysl, výrobní závody, průmyslovou techniku či spotřební zboží atd. Patří dokonce ke specialistům na velké i malé domácí spotřebiče.

Snadno tak můžete zakoupit pračku, sušičku, případně kombinaci obojího, myčku nádobí, chladničku, kuchyňský robot, přístroje na přípravu kávy, vysavače a mnoho dalších. Značka Bosch je již od svého počátku zárukou kvality a to nejen díky dlouholetým zkušenostem, ale také důkladným testům, kterými každý jednotlivý výrobek prochází předtím, než je vůbec uveden na trh a začne se prodávat.

zpět k obsahu ↑

Vysavače můžete Bosch nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.cz, Alza.cz

Recenze vysavačů

Recenzer.cz
Logo