AUTODOC

AUTODOC je online prodejce autodílů a příslušenství. Kromě kompletní nabídky produktů najdete v e-shopu Autodoc.cz i aktuální slevy a akce na zboží, blog s tematickými články a užitečnými tipy, návody a tutoriály jak si opravit závadu na svém autě, informace o bonusovém programu, velkoobchodní spolupráci, mobilní aplikaci a AUTODOC Clubu. O novinky se s vámi AUTODOC podělí nejen v e-shopu ale i na svých sociálních sítích.

AUTODOC

Představení e-shopu

Společnost AUTODOC založili v roce 2008 v Berlíně tři přátelé. Rozjet podnikání prodejem náhradních autodílů a vzdělávání veřejnosti v opravě automobilů svépomocí napadlo jednoho ze zakladatelů poté, co mu v autoservisu za výměnu žárovky v jeho autě naúčtovali 60 €. V roce 2012 firma AUTODOC roste a expanduje do Španělska, Itálie, Velké Británie a Francie.

Rok 2021 je pro firmu AUTODOC významný překročením obratu 1 miliardy eur. Zákazníci, kteří v e-shopu Autodoc.cz již nakoupili, ve svých recenzích chválí rychlost doručení zboží a ceny nabízených produktů.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Náhradní díly přímo pro váš automobil nakoupíte v e-shopu Autodoc.cz po zadání VIN kódu či modelu auta do záložky Moje garáž. Tím se vyhledávání náhradních dílů zúží pouze na autodíly a přílušenství kompatibilní s vaším vozem. Pořídíte zde filtry, brzdové destičky a kotouče, mazadla, barvu na brzdové třmeny, olejové vany, těsnění pod hlavu motoru či víko ventilu, závitové zátky, systémy kontroly tlaku v pneumatikách, oleje a kapaliny, těsnící kroužky, spojovací materiál, nářadí a vybavení, autochemii a autokosmetiku a další příslušenství.

K dispozici jsou i parkovací senzory, autopotahy, poklice na kola, vany do kufru, sněhové řetězy, potahy na volant, loketní opěrky, autorádia, nájezdové rampy, klíny pod kola, autokoberce, nosiče kol a lyží, návleky na bezpečnostní pásy, střešní boxy, autoplachty, kamery a reproduktory do auta, ofuky oken, ochranné lišty kufru, obaly na pneumatiky, hevery, náhradní hlavice řadící páky a mnoho dalších autodoplňků. Náhradní díly nakoupíte nejen pro osobní automobily ale i pro kamiony a motocykly.

Služby a ostatní

Objednávku z e-shopu Autodoc.cz uhradíte online platební kartou a přes platební portál PayPal. Platba v hotovosti není možná. Zásilku vám doručí přepravní společnosti DPD, GLS a DHL. Seznam zemí, do kterých AUTODOC produkty zasílá, najdete v e-shopu Autodoc.cz. Při objednávce nad 2 900 Kč získáte dopravu zdarma. AUTODOC nabízí i členství v bonusovém programu AUTODOC Plus.

Na výběr máte z několika úrovní placených prémiových účtů s odpovídajícím výčtem výhod. Bezplatně se zaregistrujete do AUTODOC Clubu a získáte tak přístup k diskuznímu fóru a dalším video návodům oprav a výměny autodílů. AUTODOC Club si stáhnete i jako aplikaci do svého mobilního telefonu. K dostání je zdarma na platformách Google Play a App Store. Veškeré výhody a podmínky členství v AUTODOC Clubu a AUTODOC Plus jsou k nahlédnutí na e-shopu Autodoc.cz.

Slevový kód

  • Aktuálně nenabízí slevový kód.
  • Doprava zdarma při nákupu nad 2 900 Kč.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce autodílů a příslušenství

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
  • široký sortiment
  • rychlost doručení
  • přehledný web
  • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo