Beliani

E-shop Beliani.cz vám nabídne nábytek, dekorace, svítidla nebo bytový textil. S katalogem zboží v e-shopu najdete i akce a slevy na zboží, aktuální výpis volných pracovních pozic, informace pro dodavatele nebo kontakt na infolinku. Novinky a aktuality vám Beliani představí nejen v e-shopu a v newsletteru, ale i na svých sociálních sítích.

Beliani

Představení e-shopu

Za vznikem obchodu Beliani stojí bratři Widmerovi, kteří s online prodejem nábytku začali v Německu, v roce 2009. Beliani dnes provozuje obchody v 17 zemích Evropy, a zaměstnává 600 lidí. V katalogu si vyberete přes 100 000 položek zboží od 500 dodavatelů z celého světa.

Za dobu svého působení uspokojil obchod Beliani poptávku více než 1 milionu zákazníků. Zákazníci, kteří v e-shopu Beliani.cz již nakoupili, ve svých recenzích chválí ceny za zboží, ale uvádí nespokojenost s dlouhou dobou dodání objednávek, kvalitou zboží a komunikací obchodu.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Sekce Obývák vám v e-shopu Beliani.cz nabídne svítidla, zrcadla, taburety, sedačky a sedací vaky, stoly a židle, křesla, pohovky nebo bytový textil. V záložce Ložnice nakoupíte postele, matrace, rošty, úložné boxy, křesla či koberce. Vany, vířivky, umyvadla, vodovodní baterie, sprchy a koupelnové příslušenství pořídíte v kategorii Koupelna.

E-shop Beliani.cz si pro vás dále připravil kancelářské stoly a židle, bytový textil, nástěnné dekorace, vázy, dekorativní polštáře a figurky, hodiny, obrazy a rámy, umělé rostliny, globusy, postele pro domácí mazlíčky, květináče, svícny, krbové římsy nebo paravány.

K dostání jsou i květináče, slunečníky, zahradní lehátka a houpačky, pergoly, venkovní koberce a zahradní nábytek. Své blízké potěšíte dárkovým poukazem pro nákup nábytku a bytových doplňků v e-shopu Beliani.cz. Poukazy nakoupíte v hodnotách 1 500 Kč až 60 000 Kč. Při nákupu využijete i slevové kódy, které najdete na slevových portálech.

Služby a ostatní

Objednávku z e-shopu Beliani.cz uhradíte online platební kartou, bankovním převodem nebo přes platební portály Google Pay, Apple Pay, PayPal, Klarna či bitpay. Platbu v hotovosti, ani vyzvednutí zboží v kamenné prodejně, e-shop nenabízí. Balíček vám doručí přepravní společnosti GLS a TOPTRANS. Ke každé objednávce získáte dopravu zdarma.

Slevový kód

  • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

8.5 Celkové hodnocení
Prodejce nábytků a bytových doplňků

Přehlednost obchodu
8.5
Jednání se zákazníkem
8.5
Kvalita sortimentu
8.5
Klady
  • široký sortiment
  • přehledný web
  • příznivé ceny
Zápory
  • průměrná komunikace
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Zdroje: www.heureka.cz, www.beliani.cz, www.zbozi.cz, www.firmy.cz

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo