Dr.Max

Obchod Drmax.cz se zabývá prodejem lékárnického sortimentu a to jak vlastní značky, tak i ostatního zboží. Vede e-shop, kde najdete velkou řadu zboží, které si můžete přes internet zakoupit. Má ale i kamenné pobočky a to nejen klasické lékárny, ale také dermocentra, ve kterých je nabízena diagnostika pleti, odborné poradenství a pomoc s výběrem kosmetiky.

dr.max

Logo Dr.Max

Představení e-shopu

Společnost provozující lékárny Dr.Max byla založena roku 2009. Jedná se o stále více se rozrůstající firmu a to jak množstvím kamenných poboček, tak i množstvím nabízeného zboží. Díky celé řadě obchodů se jedná o nejdostupnější lékárny v České republice. Velice často je zákazníky rovněž využívaný e-shop.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Internetový obchod Drmax.cz má opravdu široký sortiment, kde krom klasického lékárnického zboží zakoupíte i další související produkty. Firma přináší také vlastní značku produktů. Vedle léků na všechny vaše potíže, prodává i zdravou výživu a preventivní doplňky stravy – ty si dokonce můžete třídit nejen podle jejich využití, ale také podle obsahované látky.

Nechybí samozřejmě ani zdravotní potřeby (respirátory, alkohol testery, tlakoměry) nebo kompletní sortiment potřeb pro speciální kategorie zákazníků jako, jsou například sportovci nebo maminky s dětmi (pleny). Posledními velkými kategoriemi, které na Drmax.cz najdete, jsou krása a péče (elektrické zubní kartáčkyústní sprchy, menstruační kalíšky), veterinární produkty pro zvířata a přírodní drogerie.

Služby a ostatní

Pokud zavítáte na dermocentra či do jedné z kamenných lékáren, získáte zde odborné poradenství, stejně tak jako přes stránky Drmax.cz. Kromě vyslechnutí doporučení odborníků na zákaznické poradně si přečtete také mnoho zajímavých článků.

Při objednávce z e-shopu si můžete vybrat z několika způsobů dopravy včetně vyzvednutí na prodejně. Platby jsou možné při převzetí či on-line přes internet. Drmax.cz nabízí mnoho slev a s věrnostním programem ušetříte ještě více – například můžete získat krom lepší ceny i dopravné zdarma. Obchod má i svojí mobilní aplikaci.

Slevový kód

 • E-shop nemá aktuálně slevový kód
 • Získejte výhodnou nabídku 3 za cenu 2 pouze na produkty Dr.Max

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Dobírka
 • Platební karta/hotově
 • Platba platebními poukázkami

Lékárny

Dr.Max lékárna v Praze

 • Na poříčí 1048/30, 110 00 Praha 1
 • Wilsonova 300/8, 110 00Praha 2
 • Koněvova 2427/205, 130 00 Praha 3
 • Čestmírova 363/1, 140 00 Praha 4 – Nusle
 • Nádražní 286/20,150 00 Praha 5
 • Pod Paťankou 2743/1b, 160 00 Praha 6
 • Dukelských hrdinů 691/33, 170 00 Praha 7
 • Zenklova 1545/39, 180 00 Praha 8
 • Vysočanská 242/111, 190 00 Praha 9 -Střížkov
 • Přetlucká 3295/50, 100 00 Praha 10
 • Anny Drabíkové 534/3, 149 00 Praha 11 – Háje

Dr.Max lékárna v dalších městech

 • Arménská 3277, 272 01 Oáza Kladno
 • Pod Nemocnicí 2377, 440 01 Louny
 • Romana Havelky 4842/1A, 586 01 Jihlava
 • Masarykova 647, 312 00 Plzeň 4 – Doubravka
 • Železniční 887/1, Rybáře, 360 05 Karlovy Vary
 • Poděbradská 293, 530 09 Pardubice VII – Trnová
 • Sportovní 594/21, 602 00 Brno-Královo Pole-Ponava
 • V. Nejedlého 1063/10, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové

Kariéra

 • Více informací o volných místech naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Online lékárna

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
7.1Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
7.7
Jednání se zákazníkem
6.6
Kvalita sortimentu
7
Klady
 • ochota a komunikace
 • rychlost doručení
 • široká nabídka
 • kvalita zboží
 • kamenné prodejny
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Zdroje: www.heureka.cz, www.zbozi.cz, www.mapy.cz

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

30 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 2
  Přehlednost obchodu
  80
  Jednání se zákazníkem
  40
  Kvalita sortimentu
  0

  Dříve to byla skvělá lékárna. Dnes už je drahá! Stačí si jen spočítat množství reklam v Tv a je jasné asi proč. Lék na E-shopu 240 + 19 poštovné, takže 259 dodání do lékárny. Přímo v lékárně /bez e-shopu/ 320 a ještě si na účtence přečtu, že je úspora s Dr. Max 44 Kč. Když lék v lékárně není, proč mám já platit za to, že ho objednají a do lékárny dodají? Je to jejich chyba, že běžný lék nemají. A proč mám platit za to, že mi to paní podá z regálu na pult? Zkusil jsem jiný měsíc jinou lékárnu a světe div se, byla o dost levnější. Takže Dr. Max – žádná sláva!

  Klady: Přehledný.
  Zápory: Drahý!
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. CENY ne e-shopu a na prodejně jsou úplně jinde. Klamavá reklama.

 3. 1.65
  Přehlednost obchodu
  40
  Jednání se zákazníkem
  40
  Kvalita sortimentu
  20

  Ceny na e-shopu a na prodejně jsou zcela odlišné…

  Klady: někdy cena
  Zápory: stále nutí jejich produkty, které jsou prý lepší...
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. Dnes jsem si šla vyzvednout recept a sahala jsem na kliku 17:29. Paní magistra mi doslova zamkla před nosem, ještě si dveře podržela. Kdybych nepotřebovala léky pro dítě s alergií, která je momentálně vážná, tak nad tím mávnu rukou. Takže svých ročních cca 40000,- Kč za léky a doplňky ztratím dozajista jinde,Dr.Max pro mě dnešním dnem skončil.
  Lékárna Kravaře

 5. Reply
  Josef Odsloužil 13.6.2023 v 10:26
  0.5
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Lékárna Dr. Max Litoměřice, U soutoku, Želetice. Arogantnost, agrese, urážení, vyhazovaní klientů a doporučení jiné lékárny, nucení přípravků z reklamy. Obsluha zdlouhavá, zdržovaní. Z třech pokladen otevřena pouze jedna, byť je tam přítomno 5 lidí pro obsluhu. Když máte připomínku, hned vás začnou osočovat a vychovávat. Reklama v TV je jen marketing a s normální praxí nemám nic společné. Měním lékárnu a jdu do takové, kde se budou chovat slušně.

  Klady: Žádné.
  Zápory: Arogantnost, agrese, urážení, vyhazovaní klientů, přesvědčování přípravků z reklamy.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 6. E-shop nedoporučuji .
  Vrácené zboží v zákonné lhůtě , nevyhověno. Důvod ? Rozbalení . Sakra lidi poučte . Objednán zboží dle popisku. Zboží dorazí ,ale je nevyhovující . Vrátíte a řeknou vám,že bylo rozbaleno.
  Nechápu logiku. Jak tedy zjistím vyhovující produkt.
  Ad 1 objednám dle popisu.
  Ad 2 podívám se.
  Nicméně celá rodina nakupuje (dnes již nakupovala) u Maxe dost peněz ročně a nejsou schopni vyhovět reklamaci. A to se jedná o pomůcku pro dítě astmatika , kde musíte objednat celý komplet , nikoli kus.
  Díky konkurenční lékárně máme náhradní kus a ještě se nám snaží pomoci prodat zbytečný kus od Maxe.
  Dr max nikdy víc, ani paralen.

 7. V obchodě umístěném v OC Olympia Mladá Boleslav by to chtělo slečně na pokladně zaplatit kurz chování…… přišel jsem tam s tím že mam benefitní kartu od zaměstnavatel a že jdu poprvé tak potřebuji poradit. Ano uznám že pro ni to mohlo vypadat jako zbytečné otázky(co vše mužu na kartu nakoupit, jaké mají vitaminy) ale i tak si nemyslím že odpovídat tak arogantně a společně s pokukovaním po kolegyni s výrazem co jsem to za debila není úplně normální. Každopádně pokud to normální je tak určitě ne v souladu orientace na prodej a výdělek… protože jsem tam šel s tím utratit 3000,- ale takhle jsem si vzal jen první produkt za 399,- abych si kartu aktivoval a šel jsem radši do pr…..

 8. Dr. Max má sice dobré akce, ale občas by měl přemýšlet o volbě personálu. V Praze jsem narazila na tak nepříjemnou magistru, kterou jsem obtěžovala už jen otevřením dveří, natož když jsem potřebovala léky na předpis. Hrůza.

 9. 0.65
  Přehlednost obchodu
  40
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  0

  Eshop mi připadá jako internetový podvod s cenami. Lákají na zboží ve slevě, konkrétně 100,-Kč. Když na zboží kliknu, najednou je cena o 100,-Kč vyšší a ta už na eshopu zůstane. Když mi zboží doručí, najednou je na eshopu zase o 100Kč levnější. Podvod, nebo d******a.

  Klady: nic
  Zápory: všechno
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 10. 1.5
  Přehlednost obchodu
  40
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  50

  S receptu jsem měl napsáno 12 ks balení léku.
  Lék nebyl na skladě proto ho objednali na druhý den.Druhý den mi vydali pouze 10 ks baleni s tím že nemohou více objednat. Nechápu proč do lékárny v Praze nelze objednat více.
  Nechápu rovněž proč vydávají svoje léčivo když na receptu je napsán jiný lék.

  Zápory: Jednání se zákazníkem.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
1 2 3

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo