Equiservis

Na e-shopu Equiservis naleznete nejširší nabídku jezdeckých potřeb v České republice. Obchod prodává vybavení pro koně, jezdce, westernovou jízdu, ale i potřeby pro psy. Přímo v prodejně firmy funguje sedlářský servis, kde si můžete nechat upravit na míru uzdu nebo sedlo a nechat vyšít logo na koňskou deku.

Equiservis

Představení e-shopu

E-shop Equiservis provozuje společnost EQUISERVIS spol. s.r.o., se sídlem v Roudné. Obchod má také své kamenné prodejny v Praze a Brně. Prodává zboží značek Animal Cake, Back on Track, Bizzy Horse, Brázda, Cavalli Puri, DeNiro, ELT, Feeling, Growi, Hestec, Jockey, Leros, Makebe, Norton, Phoenix, Samshield, Uvex, VNT, Wembley a dalších.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Internetový obchod je rozčleněn do několika základních kategorií: koně (krmivo, ohlávky, masky, sedla, ochranné botičky, chemické prostředky), jezdci (oblečení, tašky, dárky, bičíky), western (jeans, klobouky, košile, ostruhy, sedla) a psi (deky, hračky, kosmetika, pamlsky, doplňky).

Mezi nejoblíbenější kategorie na e-shopu patří jezdecké helmy, podsedlové dečky, jezdecké bezpečnostní vesty a kalhoty, vitamíny a doplňky stravy pro koně, krmivo pro koně, jezdecké a pracovní boty, jezdecké chapsy a minichapsy, sedla na koně, chrániče, bandáže a zvony pro koně, jezdecká trika, deky na koně, uzdečky a udidla, pamlsky pro koně, vybavení stájí a sedloven, doplňky k jezdeckým sedlům, veterinární přípravky a podbřišníky.

Firma nabízí i praní jezdeckého vybavení, ušití sedla na míru a vyšití loga nebo jiného vašeho motivu na koňskou deku nebo vaše oblečení. Přímo v prodejně je sedlářský servis, ve kterém si můžete nechat uzdu nebo sedlo upravit. Svým blízkým můžete věnovat dárkový poukaz k nákupu zboží na e-shopu v hodnotě od 100 do 5 000 Kč.

Služby a ostatní

Pro své zákazníky obchod připravil EQS věrnostní klub, v rámci kterého dostanou slevu na nákup zboží a služeb ve formě připsání nasbíraných bodů, a také pozvánky na EQUISERVIS nákupní part a akce. Obchod má dobrá hodnocení na Heurece, od které proto získal ocenění „Ověřeno zákazníky“. V recenzích zákazníci kladně hodnotí rychlost doručení, široký výběr zboží, jeho kvalitu a ochotu zaměstnanců.

Při nákupu nad 1 500 Kč máte dopravu zdarma. Zboží vám doručí PPL, Česká pošta, GLS nebo můžete využít možnost osobního odběru v prodejnách Equiservis v Praze a v Brně. Firma zboží odesílá i na Slovensko. Zaplatit lze při vyzvednutí zboží na pobočce, při převzetí zboží zaslaného na dobírku, on-line kartou, on-line bankovním převodem, prostřednictvím Apple Pay a Google Pay.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
 • Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

Prodejny

 • Obchodní 977, 252 19 Rudná u Prahy
 • Vídeňská 327/112, 619 00 Brno
 • Veselská 699, 199 00 Praha 9

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce jezdeckých potřeb

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
 • komunikace a ochota
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • přehledný web
 • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Jana Černá

Jana Černá

Psaní článků a recenzí se externě věnuji 13 let. Jinak pracuji jako terénní sociální pracovnice s lidmi bez domova. Ve volném čase si ráda zajdu na metalový koncert, k vodě, zahrát pinčes nebo někam vyrazím.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo