Honzovy longboardy

Honzovy longboardy je obchod s vybavením pro longboardy, skateboardy, trekové brusle, penny boardy, freestyle koloběžky a další akční sporty. Koupíte zde samozřejmě i celé longboardy, skateboardy a další.

Nakupovat můžete jak z pohodlí domova přes eshop honzovy-longboardy.cz, tak osobně v kamenné prodejně. K dispozici je vám zákaznická podpora. S výběrem vám pomohou i detailně sepsaní nákupní rádci v sekci Jak vybrat.

1x1.trans - Honzovy longboardy

Logo – Honzovy longboardy

Představení e-shopu

Honzovy longboardy platí za předního prodejce ve své kategorii. Doporučujeme nahlédnout i na blog obchodu, kde najdete spoustu zajímavostí ze světa skateboardů, longboardů a dalších street sportů. Ale také doporučení na různé akce či návody.

Obchod je aktivní také na sociálních sítích. Na YouTube kanálu mají spoustu návodů a tipů, jak na triky. Provozují rovněž půjčovnu a servis.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Zboží je přehledně rozděleno do kategorií podle sportu. V obchodě najdete sekci Longboard, Hoverboard, Skateboard, Pennyboard, Paddleboard, Koloběžky, Brusle, dále Elektromobilita, Waveboardy a Balanční desky. V těchto sekcích seženete jak kompletní sestavy, tak náhradní díly.

Dále Honzovy longboardy prodává také batohy, oblečení, koloboty, coolsocks (podkolenky a nadkolenky). Orientovat se můžete i na základě značek. V sekci Akce na vás čeká zboží ve slevě. Další možností, jak nakoupit výhodně, je využít slevový kód. Ty jsou určené pouze pro nákup online a seženete je na slevových portálech.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Kamennou prodejnu najdete v Praze. Ta slouží i jako místo osobního odběru. U něj máte vždy dopravu zdarma, ať už nakoupíte za jakoukoliv cenu. V případě, že objednávka přesáhne 1000 Kč limit, dovezou vám ji i na adresu bez poplatků za poštovné nebo balné.

Dopravu zajišťuje Česká pošta a PPL. Platit můžete hotově nebo kartou při osobním převzetí a na dobírku, dále bankovním převodem nebo online kartou přes zabezpečenou platební bránu.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
 • Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč.
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka
zpět k obsahu ↑

Prodejna

 • Ostrovní 25, 110 00 Praha 1
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

10 Hodnocení
Obchod se sportovním vybavením

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
KLADY
 • komunikace a ochota
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • kvalita zboží
 • příznivé ceny
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz