Slevové kódy

Slevové kódy jsou jednou z možností, jak ušetřit při nákupu na internetu. Jsou to kódy, které se zadávají při nákupu v e-shopu a po jejich zadání vám e-shop automaticky odečte slevu z ceny nákupu. Slevové kódy mohou být poskytnuty e-shopem nebo jinou společností a jsou k dispozici na různých internetových stránkách nebo se o nich můžete dozvědět v rámci newsletterů e-shopů.

Slevové kódy se mohou týkat celého nákupu nebo pouze určité kategorie zboží nebo určitých značek. Mohou být také závislé na výši nákupu, tedy například pokud utratíte určitou částku, můžete slevu uplatnit.

Slevové kódy jsou výhodné pro zákazníky, kteří si chtějí ušetřit peníze při nákupu a pro e-shopy, které se tak mohou lépe prosadit na trhu a získat věrné zákazníky. Je důležité si ověřit platnost slevového kódu před jeho zadáním a zjistit podmínky jeho uplatnění.

Vybírejte ze stovek českých a slovenských e-shopů, které zrovna nabízejí slevové kódy. Mezi nejoblíbenější obchody patří Alza, Mall, Datart, CZC, Footshop a stovky dalších. O jednotlivých e-shopech si můžete přečíst i recenze a hodnocení zákazníků.

Slevové kódy 2023

Nahoře v tabulce najdete nejnovější akce.

E-shop Sortiment/akce Platnost Slevový kód Odkaz
Myprotein.cz Sleva 42 % na celou objednávku od 14.1. do 31.12.2021 MP42EHUB Do e-shopu
Philips.cz 20 % sleva „Philips narozeniny“ 3.6.-9.6.2021 AF-PHILIPSNAKUPY20 Do e-shopu
Philips.cz Dlouhodobá 10 % sleva od 10.6.2021 AF-PHILIPSNAKUPY10 Do e-shopu
Smarty.cz Sleva 30 % na vybrané produkty od 7.4.2021 do 31.12.2021 EXTRA30 Do e-shopu

Víte o nějakém slevovém kupónu? Podělte se s ostatními v komentářích. Rádi ho doplníme.

Podobné články, co by vás mohly zajímat:


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (40 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

1 komentář
  1. Já si slevové kódy pečlivě hlídám, abych ušetřila pokud možno co nejvíce peněžních prostředků. Neprovedu jediný obchod, aniž bych zkontrolovala, jestli se v daném internetovém obchodu nedá ušetřit aspoň něco. Často se mi podaří sehnat slevový kód aspoň pro dopravu zdarma, ale také například 4 a více procent z celkové ceny nákupu, je to velká výhoda a vyplatí se na Google.cz hledat poctivě na více portálech.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo