Conrad.cz

Ačkoliv obchod Conrad.cz není v českých kruzích tolik známý, určitě stojí za pozornost. Tato rodinná firma, která již po čtyři generace působí jako holdingová společnost, je jedna z největších zasilatelských společností na poli elektroniky v Evropě. Funguje různě po světě a to především v podobě internetového obchodu.

Logo Conrad.cz

Logo Conrad.cz (Conrad Electronic)

Představení obchodníka

Společnost byla založena v Berlíně v roce 1923 a od té doby je po čtyři generace rodinným podnikem. Od roku 2007 působí i v České republice, zpočátku jen jako velkoobchod, od 2009 je tu i pro maloobchodní zákazníky. Má pro každou zemi vlastní uzpůsobený e-shop, kde svůj široký sortiment nabízí.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Celosvětově obchod Conrad.cz přináší zákazníkům více než 1 000 000 typů produktů a v České republice více než 170 000 různého zboží s tím, že každým týdnem přibudou desítky novinek. Sortiment se skládá z globálně známých značek jako je Microsoft, Philips, Samsung, Bosch, Canon, LG a mnoho dalších, ale i ze značek, jejichž je Conrad.cz přímým výrobcem. Od počítačové a multimediální elektroniky, přes auto-moto až po hobby a zábavnou elektroniku, nabízí tento obchod opravdu velký výběr produktů. Mezi zbožím nechybí ani součástky, komponenty nebo náhradní díly k elektronce i běžné věci do domácnosti.

 • Black Friday
zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Odeslání zboží je velice rychle a proběhne nejpozději do 2 – 5 pracovních dní. O dopravu se stará kurýrní společnost. Pokud učiníte objednávku za více než 1 000 Kč, získáte doručení zdarma a to i bez dalších poplatků, pokud bude muset být zásilka rozdělena do více balíků. Platba je možná převodem na účet nebo dobírkou a to jak v hotovosti, tak i kartou při převzetí. Nevíte-li si s čímkoliv rady, ochotně vám tento obchod poradí přes internet nebo po telefonu. Samozřejmostí je poskytovaná standardní záruka na všechno zboží a možnost reklamace. Při oděru většího množství kusů můžete získat individuální cenovou nabídku. Po registraci na webu obchodu si usnadníte vyplňování adresy při každé objednávce.

zpět k obsahu ↑

Prodejna

Praha:

 • Areál SZP Hala E – Tiskařská 599/12, 108 00 Praha 10
zpět k obsahu ↑

Slevový kód

Využijte slevové akce a nakupte s výraznou slevou.

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod
 • Dobírka
 • PayU
zpět k obsahu ↑

Doprava

 • Osobní odběr na prodejně
 • PPL
zpět k obsahu ↑

Kariéra

Kompletní seznam volných míst ve společnosti Conrad Electronic najdete tady.

zpět k obsahu ↑

Kontakt

S jakýmikoliv dotazy se můžete obrátit na zákaznické centrum.

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9 Hodnocení
Celosvětový prodejce elektroniky

9Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
8.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9
10Hodnocení uživatelů
Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
KLADY
 • šířka sortimentu
 • spolehlivost
 • kvalita zboží
ZÁPORY
 • kvalita dopravy
 • vyšší ceny
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

1 komentář
 1. Reagovat
  Tereza 26.7.2019 v 11:37
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Rychlé vyřízení a dodání objednávky. Přátelům už jsem obchod doporučila.

  KLADY: rychlost dodání zboží
  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz