Nanospace

Nanospace je společnost, která vyrábí protiroztočové povlaky, přikrývky a polštáře. Pracují s nanovlákny, a v současné době dodávají na trh také roušky, respirátory a další produkty pro ochranu před covidem-19.

Na jejich blogu najdete užitečné články, které vám pomohou vybrat vhodný textil nebo ochranu z nanovlákna. Při nákupu se můžete obrátit na zákaznickou podporu, která je vám k dispozici v online chatu, po telefonu a přes email.

nanospace

Logo – Nanospace

Představení e-shopu

Firma Nanospace byla založena v roce 2012 Jiřím Kůsem. V té době šlo o prvního výrobce protiroztočového ložního prádla s nanovlákennou membránou. Tyto produkty jsou vhodné především pro alergiky a astmatiky. Během epidemie koronaviru 2020 začali vyrábět také ochranné roušky a šátky z nanovlákna. Aktivně se podílí na popularizaci produktů vyrobených pomocí nanotechnologie.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Sortiment Nanospace je rozdělen na následující sekce: Pro alergiky, Hygiena a ochrana, Testy na covid, Čističky vzduchu, Kosmetika, Oblečení a móda. V sekci Pro alergiky pořídíte ochranu postele (povlaky, ložní prádlo, polštáře), kapky a spreje, šetrné prací prostředky nebo testy na alergie, které vám pomohou odhalit, zda jste skutečně alergičtí.

V Hygieně a ochraně zakoupíte antivirové šátky, nano respirátory a roušky, dále dezinfekce nebo antibakteriální náplastí. Čističky vzduchu čistí vzduch od plísní, alergenů a virů, včetně covidu-19. Můžete sáhnout buď po samočistících nátěrech, nebo generátorech ozonu, který vzduch čistí průběžně.

Nanospace často pořádá akce a slevy. Výhodněji můžete nakoupit také díky slevovému kódu. Ty jsou k dostání na slevových portálech na internetu.

Služby a ostatní

Nanospace nemá kamennou prodejnu. Zboží si tedy nemůžete vyzvednout osobně. Pokud však zvolíte za dopravce Zásilkovnu, budete mít levnější poštovné. Dopravu zdarma získáte, pokud nakoupíte alespoň za 2 000 Kč. Kromě Zásilkovny ji zajišťují společnosti PPL, GLS a Česká pošta.

Nanospace akceptuje platby platební kartou, přes Apple Pay a Google Pay, dále kryptoměnami, na dobírku, benefitními kartami Edenred a také přes Skip Pay, kdy za zboží zaplatíte až za 50 dní od odeslání.

Slevový kód

  • Aktuálně nenabízí slevový kód.
  • Doprava zdarma při nákupu nad 2 000 Kč.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce ložního prádla a doplňků

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
  • komunikace
  • spolehlivost
  • příznivé ceny
  • kvalita zboží
  • široký sortiment
  • rychlost doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Objednávka mi dorazila do pár dnů a bez problémů.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo