Avenberg.cz je internetový obchod, který se zabývá prodejem vybavení pro dům a zahradu. Najdete zde převážně nábytek, altány, křesla, houpačky a další obdobné zboží. Zákazníkům nabízí zboží za poměrně příznivé ceny v porovnání s konkurencí. Firma nemá žádnou kamennou prodejnu. Kompletní katalog je dostupný online na stránkách obchodu.

avenberg

Logo – Avenberg

Představení e-shopu

Obchod Avenberg provozuje společnost Catini Europe s.r.o. Ta byla založena v roce 2010. O společnosti se toho na stránkách eshopu mnoho nedočtete. Jsou zde ale kontakty na zákaznickou linku, servis, reklamace apod. Společnost sídlí v Česticích. Co se týče kvality zboží, měla by odpovídat ceně.

Na internetu najdete kladné i záporné recenze. Nejčastěji si zákazníci stěžují na neúplné dodávky či velké zpoždění dopravy. U většiny produktů se setkáte s přeškrtanými cenami a novým naceněním. Zda je tato sleva relevantní, či jde o marketingový tah, jsme nedokázali určit.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

E-shop je kategorizován do pěti velkých oddílů – Bydlení, Dílna, Grilování, Senioři a Zahrada. V sekci Bydlení najdete vše od bytových doplňků, přes elektrické krby po postele, matrace,  a sedací soupravy (kancelářské židle), až po úložné prostory a vchodové stříšky. V oddělení Dílna najdete nářadí, popelnice, sudy a vozíky (vozíky za kolo).

Pro grilování na Avenbergu seženete elektrické grily, grily na plyn či na dřevěné uhlí, udírny, přenosná ohniště a příslušenství. Senioři v obchodě nakoupí spoustu vychytávek a vylepšení pro snadnější úklid, osobní hygienu atd.

V sekci Zahrada nakoupíte zahradní nábytek, oblíbený je především ratanový, nůžky na trávu (zahradní nůžky), zahradní vozíky, zahradní domky (zahradní altány), dřevníky, květináče, sekačky, zahradní traktory, bazénový vysavač, kompostéry, foliovníky, pařeniště a další.

Služby a ostatní

V obchodě můžete platit hotově nebo kartou na dobírku, bankovním převodem nebo kartou online přes zabezpečenou platební bránu. Dopravu zajišťuje Česká pošta a Geis.

Nadrozměrné zásilky a paletovou přepravu zajišťuje Toptrans, Fofr a Česká pošta. U těch také počítejte s větším poštovným, zhruba okolo 400 Kč. Pro nákup na eshopu můžete využít slevové kupóny, které sežene na slevových portálech.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

 • Telefon: +420 388 288 188
 • Email: objednavky@avenberg.cz
 • Reklamace
 • Sídlo společnosti: CATINI EUROPE s.r.o., Čestice 209, 387 19 Čestice
 • Facebook: Avenberg.cz

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Prodejce produktů pro dům a zahradu

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
6.9Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
7.1
Jednání se zákazníkem
7
Kvalita sortimentu
6.8
Klady
 • komunikace
 • kvalita zboží
 • široký sortiment
 • rychlé doručení
 • příznivé ceny
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

20 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Už nikdy.

 2. 0.65
  Přehlednost obchodu
  20
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Neodporúčam nákup na Avenberg nekvalitné výrobky BBQ gril hrdzavejú.

  Klady: nič
  Zápory: Nekvalitný tovar gril BBQ zhrdzavel po roku neochota vybaviť reklamáciu.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. Objednala jsem si zahradní gril.
  Nic horšího jsem neviděla. Dokonce tam chyběl střední hořák.
  Je třeba tuto firmu nechat prověřit ČOI.

 4. Avenberga sem poprvé objevila, když jsem sháněla regály a měli akorát ve výprodeji skvělé kousky za pouhých 500 korun. Máme jich v garáži 8 a všechny drží skvěle.

 5. Já tedy nedám na Avenberg.cz dopustit, protože jsem tu sehnala nábytek na zahradu, ale i do domu. Mám od nich parádní válecí křeslo s pohovkou a je to bomba.

 6. Reply
  Eva Hrušková 29.7.2022 v 19:05
  4.5
  Přehlednost obchodu
  80
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  90

  Zboží jídelní set, dorazilo po týdnu dnes v pořádku, ochotný kurýr,.Sestava je v pořádku pohodlné sezení, slušná cena.S kompletaci nebyl problém. Maximálně trochu poškozený obal,ale zboží neutrpelo žádnou újmu. Jsem spokojená. Děkuji

  Klady: Náhoda chtěla, že jsem našla co jsem hledala i když neznám Vaši f irmu,,eshop za mě spokojenost.
  Zápory: Trochu poškozený obal, nicméně zboží neutrpelo újmu.
  Přínosný(0) Nepomohl(1)You have already voted this
 7. 0.15
  Přehlednost obchodu
  0
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  0

  Katastrofální kvalita…. Nikdy více.

  Přínosný(0) Nepomohl(4)You have already voted this
 8. Ráda bych se podělila o svou zkušenost s tímto webovým ochodem a tím i varovala ostatní kupující. 29.června 2022 jsem na webu avenberg.cz objednala pohovku pro rodiče – typ Rozkládací pohovka s úložným prostorem Catini AXEL – Tyrkys. 7. července 2022, za relativně krátkou dobu, z čehož jsme měli radost sedačku přivezl kurýr. Na první pohled vypadala v pořádku, tak jsme ji zaplatili, převzali, po otevření ovšem nastal ŠOK. Sedačka byla z vnitřní strany (úložný prostor) TOTÁLNĚ PLESNIVÁ, ale opravdu hnusná černá plíseň uvnitř celé sedačky, částečně prosakovala i na venkovní stranu. Sedačku přivezl kurýr omotanou igelitem, takže na první pohled opravdu nešlo nic poznat. Okamžitě po rozbalení jsme tedy volali na infolinku obchodu, kde nám bylo sděleno, že reklamace přijímají pouze formou emailu. Takže jsme sepsali email, vše nafotili, druhý den přišla odpověď i s omluvou, ať sedačku zabalíme do původního stavu, že si ji odvezou a vrátí peníze. Ok, dnes si pro sedačku přijel kurýr, který nám oznámil, že si ji neodveze, jelikož není na paletě a on si to nevezme na triko, chápu kurýra, obchod by ho mohl nařknout, že sedačku nějak poškodil. Co ovšem nechápu a opravdu mě VYTOČILO je jednání paní z ochodu avenberg.cz dovolat se je nemožné, na dispečinku dopravní společnosti požadují zabalení sedačky na paletu, nám ovšem na paletě nepřijela a zabalit ji do stavu v jakém je nám ve 4 lidech dalo docela zabrat. Takové jednání a neověření informací od pracovnice z obchodu avenberg.cz mi přijde opravdu NEHORÁZNÉ. My jsme tedy na VLASTNÍ NÁKLADY byli nuceni sehnat si paletu, sedačku znovu a lépe zabalit (zabalena je mnohem kvalitněji, než když nám ji přivezli, jelikož v takovém stavu by si kurýr nepřevzal, ale přivést ji nám možné bylo). To že 3 dny musíme parkovat na ulici, jelikož než si ji vyzvednou nějakou dobu trvá, a v dobu vyzvednutí musí někdo sedět doma a čekat, a žádný „chlap z domu“ na to nemá čas a společnost trvala na tom, aby byla pouze za prvními dveřmi a dostupná nešlo udělat jinak než že okupuje garáž. To nemluvím o čase, kdy jsme ji balili, o čase, kdy jsme čekali, a kurýr si ji odmítl převzít, a o nákladech na zabalení (paleta, bublinková ani strečová folie nejsou zadarmo. Proto tento obchod rozhodně nedoporučuji. NIKDY NIKDY NIKDY už odtud nic nekoupím a ostatním to také NEDOPORUČUJI!!!

 9. 0.8
  Přehlednost obchodu
  40
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  0

  Objednal jsem si plechový zahradní domek pro uložení zahradního nářadí. Objednávku jsem vytvářel v době COVIDu, proto mi nepřišlo divné, že mě obchodník informoval o časové prodlevě. Nakonec čekání trvalo téměř půl roku. První co mě zaskočilo bylo, když přijel dopravce a měl to celé ve dvou krabicích, přičemž jedna byla poměrně lehká a druhá měla přes 100 kg. Paletu po mě chtěl vrátit, naštěstí jsem mohl poprosit kolegu v práci, aby mi zboží složil ještěrkou. Jedinou informaci, kterou mi obchodník předal byla, že zboží váží 200 kg, ale klidně mohlo být v pěti krabicích, aby to člověk unesl.

  Plán, který k zahradnímu domku přišel je naprosto katastrofální. Já jsem povoláním konstruktér, mám vystudované strojírenství a orientovat se v tomto pro mě bylo nervy drásající. Domek se nedodává se podlahou, proto jsem si musel vytvořit základ a opěrné body na místě, kde ho chci mít. V plánu není ani jedna kóta! Není tam žádný rozměr, který by mi odpověděl na otázku, jak velké jsou díry pro kotvení stavby ani jejich poloha. Pouze web obsahuje informaci, že tím domek disponuje. Takže jsem musel balení rozbalit a spodní rám si složit. V planu je uvedeno, že dva lidé by měli mít hotovo za 3 hodiny. Já jsem technicky vzdělaný a můj pomocník řemeslník jsme dokončili stavbu za 12 hodin! V plánu je jako doporučené nářadí obyčejný šroubovák, tak pokud nemáte AKU šroubovák, tak si na to vezměte 14 dní volno.

  Plechy přišly zničené, poškrábané, zohybané a celý tento domek je nekvalitní. V době laseru a pálení děr jsou díry často mimo a nebo tam vůbec nejsou. Celá konstrukce je tvořená ze slabých plechů, které spojují malinké vruty a šroubky o průměru 4 mm. Mimochodem šroubů mi 30 chybělo. Nedělám si iluze, že bych některé neztratil, ale nejsem takový b****, abych jich poztrácel 30!

  Takže ve finále jsem si dokoupil šrouby, barvu a vytvořím konstrukci, aby mi tuhle kůlničku nesfoukl první vítr, protože tohle nemůže mít dlouhou životnost i vzhledem k tomu, že si při vymýšlení tohohle díla nikdo nedělal moc hlavu z toho, že venku taky prší a tady je spoustu míst, kam voda zateče, bude se tam držet a bouda bude korodovat. Byl suverénně nejhorší nákup, co jsem kdy udělal.

  Klady: Budu více číst recenze
  Zápory: Dlouhá dodací doba Nekvalitní zboží(vyloženě zmetek) Slabá komunikace se zákazníkem
  Přínosný(5) Nepomohl(0)You have already voted this
 10. Reply
  Adéla Kvasničková 7.6.2022 v 14:32
  1
  Přehlednost obchodu
  40
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Složení sedačky považuji za horor. Špatně vyvrtané díry na opěrky. Museli jsme si vrtat sami a znovu. 2 díry ze 4 byly mimo cca o 1,5 cm. Nemám tušení, co je na sedačce z masivu, ale celá konstrukce je z obyčejného paletového dřeva. Vlnovcové pružiny vypadají jako úplný kšunt a je jich tam pomálu.
  Na dopravce se nedalo dovolat dva dny, takže když člověk potřeboval vědět přibližný čas doručení telefon hluchý nebo neexistoval. Z toho vyplývá, že dopravce volal, že do půl hodiny je na místě, přitom přijel asi za deset minut. Při dotazu, zda je možná platba kartou jsme byli ujištěni, že ano. Při pokusu o platbu terminál nefungoval a bylo nutné jet 3 km do města do bankomatu vybrat hotovost. Návod absolutně neodpovídal skutečnosti, vše bylo popsané i nakreslené špatně a nedalo se z toho pochopit nic. Krabice, ve kterých pohovka přišla, byly hodně potrhané a hlavně šíleně zaprášené. Rozhodně už zde nikdy nenakoupíme a nikde to nedoporučíme.

  Klady: Nic
  Zápory: Nekvalitní zboží
  Přínosný(2) Nepomohl(0)You have already voted this
1 2

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo