Opravdových specialistů na IT technologie není na našem trhu mnoho, ale přesto se jich několik najde. Tím nejznámějším je jednoznačně Mironet.cz, jež má k dispozici tým kvalifikovaných pracovníků, kteří jsou schopni mluvit stejným jazykem jako zákazníci, kteří se na tuto společnost obrací.

1x1.trans - Mironet

Logo společnosti Mironet.cz

Představení obchodníka

Mironet.cz je známá a léty prověřená společnost, jež se specializuje na prodej, služby a servis v oblasti IT technologií. Vedle vlastního e-shopu, se může pochlubit také sítí poboček a výdejních míst, a to nejen v rámci České republiky, ale i na Slovensku.

Oproti jiným internetovým obchodům, kteří se snaží o co nejbohatší sortiment z mnoha kategorií, Mironet.cz se drží jediné myšlenky a tou je nabídka těch nejkvalitnějších produktů v kategorii informačních technologií. Pracovníci/prodejci jsou dokonale seznámeni s celým sortimentem, znají parametry a zásadní vlastnosti jednotlivých produktů.

Důležití je, že Mironet.cz dokáže zajistit špičkový odborný servis i poradenství. Všichni prodavači musí mít dostatečné technické znalosti, aby dokázali podrobně a hlavně naprosto srozumitelně informovat zákazníka o všem, co ho zajímá.

Pomáhají s výběrem i s porovnáním ceny několika produktů. Společnost si zakládá na osobitém a velmi otevřeném přístupu ke každému jednotlivému zákazníkovi. Prodejci jsou maximálně ochotní pomoci s čímkoliv. Mironet.cz si hlídá kvalitu všech výrobků a zároveň s tím udržuje co nejpříznivější ceny.

Něco málo z historie

Zakladateli byli roku 1996 spolužáci Milan Kocián a Robert Novotný, kteří využili prvních slabiky z obou křestních jmen, přidali k tomu “net” a název Mironet byl na světě. V té době přitom bydleli na kolejích.

Svůj tým velmi rychlým tempem rozšiřovali, díky čemuž se podařilo ještě tentýž rok rozběhnout úplně první web, jehož funkcí byl v podstatě katalog, kde se dalo prohlížet produkty a zjistit informace o nabídce servisních služeb.

Původně sídlila společnost na Břevnově, ale brzy se přestěhovala do Holešovic. Faktem je, že oba chtěli od začátku jediné, a to zaměřit se na prodej výpočetní techniky i elektroniky. Nakonec se ještě v roce 1996 rozhodl Milan Kocián společnost opustit a tak zůstal jen jediný majitel, tedy Robert Novotný.

Klasický e-shop se objevil až později, konkrétně v roce 2003 a již od začátku se zaměřoval na to, aby si mohli zákazníci nakoupit cokoliv, co potřebují v klidu a pohodlí domova. Na počátku byly možnosti trochu okleštěné, ale postupem času se obchod zdokonaloval, až do současné špičkové podoby.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Co se týká sortimentu, ten je jasný už díky specializaci obchodu, respektive samotné společnosti. V rámci 10 kategorií máte možnost vybírat veškeré IT technologie a elektroniku. Sortiment je velmi bohatý a najdete tu opravdu velmi zajímavé kousky.

Kategorie Mobily a tablety zahrnuje nejen mobilní telefony a tablety, ale také sem patří nositelná elektronika, čtečky e-knih a telefony pro pevnou linku, nechybí ani příslušenství k telefonům a tabletům (powerbanky), stejně jako náhradní díly a služby, jež s těmito produkty souvisí.

Mironet.cz dále nabízí notebooky, klasické počítače, dále počítače All in One, pokladní systémy, multimediální centra, servery i služby k serverům a počítačům, to vše je v kategorii Počítače. Samozřejmostí jsou i Komponenty, jako grafické či paměťové karty, základní desky, procesory, operační paměti, pevné disky a SSD, plotry, NAS diskové pole, flash disky, mechaniky, skříně a zdroje, chlazení i mnoho dalších komponent, klávesnice.

V obchodě najdete i vše potřebné pro Sítě, ať už routery, switche, síťové karty a adaptéry, modemy, kamerové systémy atd. Herní zóna oproti tomu obsahuje herní příslušenství, Xbox One, hry pro PC, Xbox i Playstion, dále různé hračky, stavebnice, RC modely i herní konzole a spoustu dalších produktů tohoto typu.

Sortiment společnosti Mironet.cz myslí i na PC doplňky, jako monitory, tiskárny, projektory, kabely a ostatní. Je zde i kategorie Elektronika, kam spadají kamery, navigace, televize, fotoaparáty a optika, potom také oddělení Hobby, kam patří veškerá elektronika pro kutily i zahradu, jako aku nářadí, elektrické nářadí, měřicí přístroje, ruční nářadí, gola sady, rázové utahováky, zahradní technika, bazény a doplňky, ale také různé ochranné pomůcky či outdoorové vybavení.

Elektronika pro Domácnost se zaměřuje na kuchyňské spotřebiče (palačinkovače, parní hrnce, kávovary), péči o prádlo, nádobí, osvětlení i Smarthome. Zkrátka Mironet.cz se snaží dostát svému jménu a držet se toho, co o něm každý ví, tedy, že je specialistou na elektroniku a IT technologie.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Mironet.cz má v současnosti svou centrálu/centrální prodejnu na Praze 4, přímo u metra Chodov, jinak má celkově 19 prodejen a 3 000 výdejních míst po celé ČR a 1 000 výdejen na Slovensku, takže je rozhodně z čeho vybírat a bez problémů si tak své zboží můžete vyzvednout kdekoliv, se právě nacházíte, klidně i během výletu či dovolené.

To, že Mironet.cz míní své sliby vážně a hodlá je dodržet, dokazuje i fakt, že nabízí nepřeberné množství služeb. Poskytuje servis a opravu PC, notebooků i mobilních telefonů, dále servis tabletů, profylaktické služby v podobě správy firemní sítě, ale i montáž a instalaci serveru.

Nechybí ani služby k pokladním systémům. A co vlastně umí technici společnosti Mironet.cz? Instalují i zaškolují, pracují na HW i SW, testují počítače, provádějí rekonfiguraci, instalaci ovladačů, vyčistí PC a spousty dalších důležitých činností.

K dalším zásadním službám patří výhody spojené s nákupem. Mironet.cz vám totiž hravě zprostředkuje služby jako pojištění, to když se vám nějaký produkt porouchá, dále prodlouženou záruku, All risk záruku či 500,- Kč zpět, pokud dojde k tomu, že by obchod nedodržel termín dodání zboží.

Potěší i možnost nákupu na fakturu, což znamená, že si vyberete zboží a pokud splníte několik předem stanovených podmínek, tak můžete zaplatit až během následujících 14 dnů. Podrobnosti si samozřejmě snadno zjistíte přímo na stránkách obchodu Mironet.cz.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

Kdo by nechtěl při svých nákupech někdy aspoň trochu ušetřit, když tu je možnost využít slevové kupony. V tomto oddělení najdete jen ty aktuálně platné. Každý Mironet slevový kupon má své charakteristické vlastnosti a individuální typ slevy.

zpět k obsahu ↑

Prodejny

Mironet prodejny v Praze

 • Hráského 2231/25, (u metra Chodov), 148 00 Praha 4
 • Molákova 577/34, (u metra Invalidovna), 186 00 Praha 8

Mironet prodejny v dalších městech

 • Křenová – Křenová 26, 602 00 Brno
 • Resslova – Resslova 230/3, 301 35 Plzeň
 • Jiří Kiszely – J. Čapka 1493, 272 01 Kladno
 • MSTECH.CZ s.r.o. – Zhořelecká 1123/14, 460 01 Liberec 1
 • Maxcomp s.r.o. – Sokolovská 226/142, 360 05 Karlovy Vary
 • MNC – MikroNet Computers s.r.o. – Habrmanova 165, 500 02 Hradec Králové
zpět k obsahu ↑

Doprava

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka
 • PaySec
 • Na fakturu – splatnost 14 dní
 • Na splátky – Home Credit
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakt

 • Telefon: +420 234 700 800 (Po-Pá: 8:00 – 19:15 hod.)
 • Email: callcentrum@mironet.cz
 • Reklamace
 • Magazín
 • Sídlo společnosti: Mironet.cz a.s., Nad Kajetánkou 1478/26, 169 00  Praha 6 – Břevnov
 • Facebook: Mironet.cz
 • Instagram: mironetcz
 • Youtube: Mironetcz
zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9 Hodnocení
Prodejce IT techniky a elektroniky

9Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9
Jednání se zákazníkem
9
Kvalita sortimentu
9.5
8.6Hodnocení uživatelů
Přehlednost obchodu
8.7
Jednání se zákazníkem
8.4
Kvalita sortimentu
8.7
KLADY
 • rychlost doručení
 • ceny
 • ochota
 • komunikace
ZÁPORY
 • neumí vydat zaplacenou objednávku třetí osobě
 • dlouhá výdejní doba na některých výdejních místech
 • u některých produktů zákazníci postrádají český návod
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

19 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Andrea 19.11.2019 v 19:48

  Krajně neseriózní jednání při reklamaci. Reklamace zamítnuta s odůvodněním, které nemohu považovat za jiné nežli hrubě lživé. Otřesný přístup ke spotřebiteli a ignorování zákazníka. Takové jednání nelze považovat za jednání solidní firmy.
  V žádném případě zde již nikdy nic nekoupím a budu důrazně varovat od koupě blízké i přátelé.

 2. Reagovat
  Marcela 26.4.2020 v 21:54
  4.5
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  90
  Kvalita sortimentu
  90

  Toto byl můj několikátý nákup a všechno opět proběhlo v pořádku.

  KLADY: příznivé ceny rychlost dodání komunikace široký sortiment
  (0) (0)You have already voted this
 3. Reagovat
  Míša 29.10.2020 v 18:54
  4.5
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  90
  Kvalita sortimentu
  90

  Rychlý proces objednávky a perfektní komunikace. Doporučuji

  KLADY: široká nabídka komunikace rychlost doručení
  (0) (0)You have already voted this
 4. Reagovat
  Vašek 30.10.2020 v 22:13
  4.15
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  80
  Kvalita sortimentu
  80

  Mají velmi dlouhou dodací lhůtu a balení zásikek je otřesné.

  KLADY: přehledný web ceny
  ZÁPORY: balení dlouhá doba doručení
  (0) (0)You have already voted this
 5. Reagovat
  Aneta 24.11.2020 v 21:00
  4.5
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  90
  Kvalita sortimentu
  90

  Balíček jsem si přěsměrovala na pobočku v Plzni a vše proběhlo vpořádku.

  KLADY: rychlost doručení komunikace ceny
  (0) (0)You have already voted this
 6. Reagovat
  Honza 11.12.2020 v 16:02
  4.5
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  90
  Kvalita sortimentu
  90

  Na e-shopu nakupuji opakovaně a jsem spokojený. Vřele doporučuji.

  KLADY: přehledný web komunikace rychlost ceny
  (0) (0)You have already voted this
 7. Reagovat
  Aníčka 22.12.2020 v 19:42
  4.5
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  90
  Kvalita sortimentu
  90

  E-shop má skvělé ceny a rychlé dodání zboží. Doporučuji.

  KLADY: komunikace rychlost dodání příznivé ceny
  (0) (0)You have already voted this
 8. Reagovat
  Alena 8.1.2021 v 12:55
  4.65
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  90
  Kvalita sortimentu
  90

  Široký sortiment zboží a spolehlivý obchod

  KLADY: spolehlivost široká nabídka zboží přehledný web
  (0) (0)You have already voted this
 9. Reagovat
  Martin 15.2.2021 v 10:51

  Zamítnutí reklamace nefunkčního sluchátka v mobilním telefonu… Vyjádření technika: “Telefon je velmi mírně prohnutý” Neseriozní. Příště si raději připlatím a pořídím přístroj někde jinde, než kupovat nevědomky šedivku od mironetu.

 10. Reagovat
  Jakub 9.3.2021 v 17:32
  4.65
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  90
  Kvalita sortimentu
  90

  Na obchod Mironet se dá pokaždé spolehnout. Rychlý proces objednávky a vyřízení reklamace.

  KLADY: vyřízení reklamace rychlost doručení široký výběr
  (0) (0)You have already voted this
 11. Reagovat
  Radmila 24.3.2021 v 16:38
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Výhradně nakupuji na tomto e-shopu, kvůli kvalitě a dostupnosti zboží.

  KLADY: super ceny široký výběr kvalita zboží komunikace se zákazníkem
  (0) (0)You have already voted this
 12. Reagovat
  Pavel 8.4.2021 v 12:54
  1.5
  Přehlednost obchodu
  20
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  60

  Neschnopnost sama. Nedoručili objednávku kdy měli – ani po sedmi dnech nebyli schopni říct, kdy se údajné věci vedené jako skladem dostanou ke mě. Nakonec ještě trapné chování během reklamačního řízení.

  KLADY: -
  ZÁPORY: Ztělesnění chaosu Lživá komunikace Zavádějící informace
  (0) (0)You have already voted this
 13. Reagovat
  Ivoš 19.4.2021 v 23:01
  0.5
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Krajně neseriózní jednání při reklamaci. Reklamace zamítnuta s odůvodněním, které nemohu považovat za jiné nežli porušení zákona. Otřesný přístup ke spotřebiteli a ignorování zákazníka. Takové jednání nelze považovat za jednání solidní firmy.
  V žádném případě zde již nikdy nic nekoupím a budu důrazně varovat od koupě blízké i přátelé.

  KLADY: -
  ZÁPORY: Lživá komunikace Neochota při reklamaci Neseriózní jednání
  (0) (0)You have already voted this
 14. Reagovat
  Jindra 20.5.2021 v 10:57
  4.8
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  90
  Kvalita sortimentu
  100

  Objednal jsem si nový notebook Lenovo, Objednávka byla vyřízená velmi rychle a zboží už mám doma.

  (0) (0)You have already voted this
 15. Reagovat
  Běla 26.5.2021 v 16:43
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Objednávka mi přišla do 3 dne a bez poškození. Doporučuji dál..

  KLADY: rychlost ceny velký výběr
  (0) (0)You have already voted this
 16. Reagovat
  Marek 2.6.2021 v 11:21

  Rád zde nakupuji elektroniku.

 17. Reagovat
  Michal 9.6.2021 v 11:11

  Nakoupil jsem na e-shopu poněkolikáté a stále budu zde nakupovat.

 18. Reagovat
  Silva 15.6.2021 v 14:28
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Velmi ráda navštěvuji kamennou prodejnu, pokaždé si vyberu, zrovna, co potřebuji. :)

  KLADY: velká spokojenost
  (0) (0)You have already voted this
 19. Reagovat
  Michael 30.8.2021 v 12:41

  Zásilka dorazila bez problémů.

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz