Decathlon.cz

Decathlon je obchod, ve kterém najdete veškeré zboží potřebné pro sport a aktivní odpočinek. Má celkem 1647 kamenných obchodů v 57 zemích světa. To z něj dělá největšího prodejce sportovního vybavení po celém světě. V Česku Decathlon najdete ve 24 prodejnách ve městech Brno, Praha (nejznámější je pobočka Chodov), Ostrava, Olomouc, Liberec a Pardubice a také na eshopu Decathlon.cz. Mimo to je Decathlon online také na českém blogu, který je psán přímo pro zákazníky a obsahuje šikovné rady a vychytávky.

Decathlon

Logo – Decathlon

Představení e-shopu

Decathlon založil Michel Leclerq ve Francii v roce 1976. Původně se obchod jmenoval Oxylane. Pan Leclerq se zaměřil na prodej sportovního vybavení, které je kvalitní a zároveň cenově dostupné všem vrstvám napříč společností. Jeho koncept měl velký úspěch a brzy expandoval do zbytku států západní a východní Evropy. Na přelomu milénia otevřel první pobočky v Jižní Americe a Asii. Před dvěma lety začal prodávat i v Austrálii. Za celosvětovým úspěchem Decathlonu stojí nejen příznivé ceny a spolehlivost, ale také profesionální přístup a špičkový servis.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Najdete zde výbavy pro kemping včetně kvalitních stanů, kola, oblečení pro sporty a volnočasové aktivity jako je plavání, jezdectví, myslivost a lov, týmové sporty, raketové sporty ale i pro turistiku, fitness, cvičení a pilates. Celoročně zde nakoupíte stylové a funkční plavky se kterými uděláte parádu jak v krytém bazénu, tak na tropické pláži. Decathlon nabízí také kolekci spolehlivých a kvalitních batohů a tašek a dalších doplňků jako jsou například brýle, čepice a funkční spodní prádlo. Nakoupit zde můžete také bundy na každodenní nošení, které vás nezradí ani v tom nejhorším počasí. To ale není všechno, v Decathlonu najdete také doplňky stravy a výživu nejen pro vrcholové sportovce.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Za zboží můžete platit kartou online nebo při převzetí na dobírku. Dále Decathlon nabízí dárkové karty a šeky, které můžete věnovat svým blízkým. Pokud objednáte za více než 2000 Kč, dopravu budete mít zdarma. Náklady na dopravu vám odpadnou také v případě, že zboží rezervujete na prodejně nebo si ho na ní necháte doručit. Dopravu zajišťuje společnost PPL a v případě nadrozměrných zásilek vám objednávku doručí dopravce DHL.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
 • Získáte dopravu zdarma při nákupu nad 2000 Kč
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Osobní odběr
 • PPL
 • DHL
zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Dobírka
 • Bankovní převodem
 • Platební karta
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuální pracovní místa naleznete zde
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9.5 Hodnocení
Prodejce sportovního oblečení a doplňků

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
KLADY
 • komunikace
 • široký sortiment
 • příznivé ceny
 • rychlost doručení
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz