Master sport

Nejlevnejsisport je e-shop, který spadá pod ryze českou firmu MASTER SPORT s.r.o., která vznikla tak, že si dva sporťáci řekli, že se nebudou nikde honit a začnou cvičit v pohodlí domova. Sportovní potřeby si zde může zakoupit opravdu každý, ať už je to začátečník, amatér, či rovnou profesionální sportovec.

Nejlevnější sport

Logo – Master Sport

Tato společnost necílí jen na profíky, ale také na rodiny, které jsou sportovně založené, na děti plné energie, aktivní sportovce i seniory, kteří ještě mají chuť a sílu užívat si sport tak, jak jim pohybový aparát i zdraví dovolí, a podpořit tak své životní funkce a rozhýbat své tělo, aby zůstalo co nejdéle aktivní. Díky vlastním skladovým prostorám je nabídka opravdu široká a dodání zboží maximálně rychlé. Hlavní je, že si vše nakoupíte pohodlně online a nemusíte tak běhat po obchodech, pokud zrovna nemáte čas.

Přejít do e-shopu

Představení e-shopu

Společnost MASTER SPORT s.r.o. vznikla v roce 2004 a od té doby prodává rozmanité sportovní vybavení pro jednotlivce, rodiny bez dětí i s dětmi, ale také pro různé zájmové skupiny. Majitelé Aleš s Víťou patří k velkým sportovcům, a to mělo zásadní vliv na vznik tohoto obchodu. Jejich cílem bylo poskytnout prvotřídní sortiment pro domácí cvičení.

Vzhledem k tomu, že na internetovém trhu nic takového vhodného nenašli, rozhodli se proto založit svůj vlastní obchod. To byl důvod pro založení domény 4fit.cz. Společně se tak pustili do prodeje fitness vybavení a trampolín. Postupně se jejich nabídka zboží rozšiřovala a dávno už o nebyl e-shop jen pro fanoušky fitness. Založili proto doménu www.nejlevnejsisport.cz, který zároveň rozjeli i na slovenském trhu pod adresou www.najlacnejsisport.sk, kde byl sortiment daleko nadupanější.

Tyto dvě webové adresy fungovaly neuvěřitelných 15 let až do roku 2021. V tomto roce přešla společnost na nové domény, a to www.mastersport.cz pro Českou republiku a www.mastersport.sk pro Slovensko.

Zákazníci kladli stále vyšší požadavky nejen na design, ale rovněž vysokou kvalitu. Tak vznikly vlastní značky této společnosti. Pro fitness a sportovní potřeby je to značka MASTER®, zatímco airtracky a trampolíny patří pod značku MASTERJUMP®.

Obě značky mají ochranné známky, díky čemuž máte jistotu kvality a originality. Kromě e-shopu lze tyto výrobky zakoupit i u vybraných obchodních partnerů, a to jak v rámci České republiky, tak na Slovensku. Výhodou je i vlastní sklad, který disponuje podlahovou plochou o rozloze 5 000 m2, díky čemuž je možné všem zákazníkům vyexpedovat každou objednávku rychlostí blesku.

Nakupovat je možné online přes e-shop, telefonicky nebo prostřednictvím emailu. Klasickou prodejnu sice nejlevnejsisport.cz nemá, ale k dispozici je provozovna, která funguje jako výdejní místo. Tu najdete v Ostravě. K dispozici je rovněž půjčovna sportovního vybavení, kterou najdete ve stejném městě.

Přehled sortimentu

Pokud se nalogujete na stránky e-shopu, zjistíte hned, jestli probíhá nějaká zajímavá akce, jako například aktuálně sleva na matrace, které pořídíte za zvýhodněnou cenu. Na Google.cz není na škodu zkusit vyhledat slevový kód a ušetřit tak několik málo korun, ostatně každá ušetřená koruna dobrá.

Co se týká sortimentu, ten je opravdu pestrý a nabídka velmi bohatá. Pro naše nejmenší jsou tu koloběžky, odrážedla, kolečkové brusle, trampolíny, ale i různé příslušenství. Na zahradu nechybí klasické i dětské bazény, vířivky, vodní hračky i nafukovací lehátka. Milovníci vodních sportů mohou vybírat paddleboardy, lodě, plavecké potřeby i vše na vodní pólo.

Samozřejmostí jsou také airtracky, potřeby pro outdoor a camping, jako třeba spací pytle, stany nebo karimatky. Fanoušci míčových her můžou vybírat všechno možné na florbal, volejbal, baseball, házenou i fotbal. Na své si přijdou i příznivci raketových sportů jako je klasický tenis či stolní tenis, případně i squash.

Sortiment zahrnuje i pomůcky na fitness, jako powerball, bandáže, činky a závaží, nebo třeba cyklotrenažéry a běžecké pásy. Najdete zde i různé chrániče, přilby, plovací vesty či vybavení na zimní sporty a sportovní oblečení i obuv. V neposlední řadě i hry jako billiard, petanque, šipky a mnohé další. Věřte, že nebudete vědět, co si vybrat dřív.

Služby a ostatní

Když se zaregistrujete a nakoupíte nad 2 000 korun, dopravu máte vždy zdarma. Tato služba se nevztahuje na tzv. XL zásilky. Mezi služby, které tento e-shop nabízí patří také montáž a servis.

Posilovací stroje jsou samozřejmě dodávány v demontu a než je bude možné začít používat, musí se odborně složit. Pokud se na to necítíte, je lepší si tuto službu objednat a nechat si sestavit stroj proškoleným technikem přímo u vás doma.

Montáž je možné objednat rovnou v e-shopu nebo kontaktovat zákaznickou linku až poté co objednávku odešlete. Samozřejmostí je i servis, kdy odborně proškolený technik nejen stroj složí/sestaví, ale může k vám dorazit i v případě jakékoliv poruchy na opravu/servis.

To je dobré v tom, že nemusíte stroj nikam tahat, neboť technik provede servis přímo na místě. Stačí jen předchozí telefonická domluva. Další zajímavou službou je možnost nakoupit sportovní potřeby na splátky v rámci využití nabídky společnosti ESSOX.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
 • Doprava zdarma při nákupu nad 2 000 Kč při registraci.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní účet
 • Google Pay
 • Dobírka

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce sportovního vybavení

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • přehledný web
 • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
 1. Tenhle obchod je super, má parádní věci, dobrou kvalitu, fakt velký výběr a ještě za dobré ceny. Objednávám si tu pravidelně a vždy naprostá spokojenost.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo