Dark web

Dark web je část internetu, která není dostupná pomocí běžných webových prohlížečů a je také známá jako Deep web nebo Hidden web. Tento prostor se skládá z webových stránek, které jsou speciálně navrženy tak, aby zůstaly skryty a zajišťovaly soukromí jejich návštěvníků. Dark web se používá k řadě účelů, včetně obchodu s drogami, zbraněmi, padělanými doklady a dalšími nelegálními aktivitami.

Dark web je navržen tak, aby se na něj dostalo pouze pomocí speciálního software, jako je například Tor. Tento software používá síť šifrovaných připojení mezi počítači k zajištění anonymity návštěvníků. To znamená, že IP adresy uživatelů jsou zakryty a je těžké je identifikovat.

Navzdory své pověsti jako místa pro nelegální aktivity je dark web také používán k mnoha legálním účelům. Například může být použit k ochraně soukromí a anonymitě uživatelů, kteří se bojí o své soukromí. I přes rizika, která Dark web představuje, jeho popularita stále roste a je třeba se na něj dívat s opatrností a být si vědom možných nebezpečí.

Podobné články, co by vás mohli zajímat:

Zdroje: www.wikipedia.org, www.torproject.org, www.cdr.cz

5/5 (3 hodnocení)

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo