WEDO je logistický operátor a přepravní společnost. Tato společnost převzala službu Uloženka a spedici InTime. Zaměřuje se především na komfort a potřeby zákazníka, kterému se snaží vyjít maximálně vstříc. Vybírat můžete hned ze tří možností doručování zásilky.
Představení dopravce
WE|DO je česká společnost, která vznikla v roce 2020 spojením InTime a Uloženky. Za touto logistickou službou stojí jména třech vlivných Čechů – Kellnera, Křetínského a Havrlanta. V brzké budoucnosti firma plánuje expanzi i do zahraničí.

Web WEDO.cz
Přehled služeb
Koncept stojí na třech základních způsobech doručování. Za prvé si budete moci vybrat doručování přímo na adresu, za druhé na výdejní místo a za třetí do výdejního boxu. Třetí varianta ale bude dostupná až od roku 2021. Boxů by mělo být po celé republice okolo 100.
Pokud dostojí svému slibu, půjde o jediného logistického operátora, který nabízí až tři kanály doručování. Zásilku si již teď můžete vyzvednout na více než tisíci výdejních místech po Čechách. Mezi další užitečné služby WE|DO patří například změna doručení, nebo spojování zásilek.
Společnost má velké ambice – prezentuje se jako budoucí jednička mezi přepravními společnostmi v Čechách. Toho chce docílit díky moderním technologiím a inovacím, na které se během poskytování služeb spoléhá. V blízké budoucnosti by měla spustit také vlastní mobilní aplikaci, která zákazníkovi celý proces doručování ještě usnadní.
Zajímavé odkazy
- Často kladené otázky
- Odeslat zásilku po Česku
- Odeslat zásilku po Evropě
- Vyhledat zásilku
- Reklamace
- Základní ceník služeb
- Kde nalézt výdejní místa WEDO
Kontakty
- Kontakt
- Sídlo společnosti: WE|DO CZ s.r.o., Pražská 180, 250 66 Zdiby

Nejsem spokojena! Taktika řidiče je, aby k nám nemusel zajíždět – ODMÍTNUTO. Důvodem, je prý napadení řidiče u předání předchozí zásilky. Již k nám nebude zajíždět a nový balík nám doručí na jinou adresu nebo nechá na depu. Pouze jsme řidiče požádali o doklad k platbě kartou – a to byl ten problém, který řidič neuměl vyřešit. Nechápeme! Dovolat je možné pouze se na operátora, který nám sdělil, že je situace mrzí, ale potvrzuje, že k nám již řidič jezdit nebude. Prostě stačí, aby řidič označil zásilku jako ODMÍTNUTOU (bez jakéhokoliv potvrzení od příjemce zásilky), a pak tvrdil dispečerovi, že jej zákazník napadl?
Dobrý den,
Přidávám další krásnou recenzí na tuto „přepravní společnost“
Je to opravdu jedná z nejhorších co snad může existovat!
Bohužel z eshopu nebyla možnost zvolit dopravu a dostali to tyhle blbouni…
Měli 26 hodin na to doručit balíček včas !!! Komunikace vůbec žádná jen email od kupce že balíček budou doručovat od 8:00-20:00 !!!! Už jen to časové rozmezí je neskutečný extrém nemluvě o tom že stejně nic doručeno nebylo .
Přemýšlím že zkusím dohledat pár zákazníků a podám žalobu na tento podnik radši takový podnik utopit než to aby další lidé měli s takovým podnikem zbytečné problémy….
Nejhorší zkušenost! Řidič WE-DO byl neochotný, požadovali jsme po něm doklad a byl velmi neochotný nám ho dát, vozí s sebou nejspíše přítelkyni (není zaměstnancem WE-DO, vždy je civilně oblečená) a oba se začali hádat a byli velmi nepříjemní, když jsme je o cokoli požádali. Naše balíky poté začali dávat na DEPO, že jsme odmítli jejich doručení. Volali jsme na dispečink a dispečerka slibovala, že situaci napraví. Poté volala nazpět, že prý náš zaměstnanec napadl slovně přítelkyni řidiče. Přítelkyně řidiče spíše slovně napadla našeho zaměstnance, který na ně ani nezvýšil hlas. Druhý den jsme volali zpět na WE-DO, jestli nám zásilku doručí, jak slíbili. Dispečerka volala, že prý náš zaměstnanec napadl jeho přítelkyni fyzicky a zmlátil jí a proto se rozhodl, že k nám jezdit nebude. Při předání balíku byla brána u nás zavřená, takže nevím, jak by náš zaměstnanaec měl přítelkyni napadnout. Hrůza. TUTO SPOLEČNOST NIKDY NEPOUŽÍVAT, NIKDY!!!!!
8.2.2024.Vcera jsem musela jet s hnisavou anginou k lekarce a behem odberu krve mne neustále volala jakési cislo. Vypla jsem ho asi 5x.Doma jsem nasla za brankou v kaluzi balicek a na tekefonu u cisla zprávu Wedo. Pan se ani nenamahal hodit balicek do schranky, takze obsah byl totalne promoceny a k nicemu. Byla to spec. mast pro meho psa, na kterou jsem cekala mesic. Moc dekuji teto přepravní spolecnosti za kvalitni sluzby a divim se, ze jeste funguje. Kdybych věděla, jak zaridit, aby se tyto komentare dostaly k odpovednym osobam a nekdo si je precetl a nebyla mu jedno povest jeho firmy, rada se pridam. Penize jsou pryc, ale smutny je, ze muj pes tu mast akutně potreboval.
Nejhorší přepravní společnost, co znám. Několikrát jsem si jela balík vyzvednou přes celé město přímo do centrálního dispečinku, abych se k balíku vůbec dostala.
Nedoručí balík v ten den, pak ho dají úplně do jiného výdejního místa a při kontaktování řidiče z důvodu domluvy, řidič telefon vůbec nebere nebo si jej pro jistotu úplně vypne. Absolutně nedoporučuji tuto přepravní společnost. Nikdy více!!!!
Nejhorší přepravní společnost
Nejhorší služba, se kterou se dá pracovat!!! 2x do roka jsem využila služeb na doporučení obchodu s doručením kurýrem (krabice byla moc velká). V obou případech byl kurýr ponechál v místě dodání, aniž by bylo nutné zavolat zpět. Dnes kvůli tomu musela v pracovní době jet pro balík 2x 30 km. Minimálně měl zavolat kurýr a zeptat se, jestli si můžu vyzvednout z jiného města
(mám auto pro to nebo ne ho nezajímá) !
V životě už si od nich nenechám nic doručit.. Čekám již 12 dní a stále nic.. Nulové info.. 7 dní nemám jediné zprávy o balíčku
Nejhorsi dopravni spolecnost.komplikace s vyzvednutim baliku.kuryr si projistotu vypne telefon aby nemusel problem resit.na hot lince se problem snazili tesit ale marne.a ve finale kdxz uz jsem se k baliku dostala byl poskozeny obal nastesti zbozi ne.uz nikdy vic u teto spolecnosti nenakpupim…
Pravidelně nejhorší zkušenost ze všech doručovatelů. Pokud v den dodání, nestíhají doručení, ani vás nikdo neupozorní. Následující den dají zásilku raději rovnou do odběrného místa, proč by se měl kurýr otravovat s doručením přímo zákazníkovi. Fakt výsměch
V úterý objednáno v pátek matrace doma.
A ještě přijel dříve.Zavolal jsem poprvé kurýrovy nezvedl to zřejmě nemohl,podruhé ano a ještě přijel dříve jak jsem potřeboval.
Ještě mi přinesl balík do vchodu.
Takže za mě 10 z 10