Uloženka by WEDO

Ptali jste se někdy, co je to Uloženka by WEDO? Uloženka by WEDO se zabývá profesionálními dopravními a logistickými službami pro e-shopy. Čím dál tím více obchodů se zapojuje do sítě Uloženky by WEDO. Zákazníci často preferují osobní vyzvednutí na výdejně před doručováním přepravci přímo domů nebo na poštu. Jde o levnější a flexibilnější variantu.

Představení dopravce

Společnost funguje na území České republiky a na Slovensku. V roce 2020 byla Uloženka s.r.o. převedena na společnost IN TIME SPEDICE s.r.o. Ta je na trhu již od roku 1990. Od té doby doručila desítky milionů zásilek a obsloužila spoustu spokojených zákazníků. V současnosti má více než 1300 výdejních v Praze, Brně, Ostravě a dalších místech po celých Čechách a Slovensku a 200 podacích míst.

Uloženka by WEDO

Náhled webu Uloženka by WEDO

Přehled služeb

Uloženka by WEDO nabízí dvojí služby – pro e-shopy a pro partnery. E-shopy mohou jednoduše zadávat zakázky do systému. Uloženka by WE|DO si pak zboží sama vyzvedne, popř. ji e-shop sám zásilky zašle. Následně je doručí na výdejní místo zvolené zákazníkem e-shopu. V současnosti mezi její partnerská výdejní místa patří i pobočky České pošty nebo Pickup DPD.

Na Slovensku je to Slovenská pošta a Expres kurýr. V porovnání s ostatními přepravci nabízí o poznání levnější služby. Nezařizuje ale dopravu až domů. Mnohé obchody využívají statutu výdejního místa WEDO POINT. Tito „partneři“ se tak mohou jednoduše zviditelnit a přilákat více zákazníků. V jejich režii je poté urgování zákazníka kvůli vyzvednutí zásilky a případné převzetí platby.

Sledování zásilek

Jakmile dopravce převezme zásilku k přepravě, obdržíte prostřednictvím SMS nebo mailu přepravní kód. Skrze něj pak můžete zásilku jednoduše sledovat online. Platba kartou při vyzvednutí je možná pouze v případě, že to eshop povoluje. Pokud ale zvolíte výdejní místo přes DPD nebo Českou poštu, je nutné platit v hotovosti. Zásilku za vás může vyzvednout kdokoliv, stačí mu k tomu heslo, které je určeno speciálně pro vyzvednutí.

Zajímavé odkazy

Kontakty

 • Kontakt
 • Provozovatelem služby: Uloženka by WE|DO je společnost WE|DO CZ s.r.o., se sídlem Pražská 180, 250 66 Zdiby.

Hodnocení

9 Celkové hodnocení
Přepravní společnost

9Naše hodnocení
Rychlost doručení
8.5
Jednání se zákazníkem
9
2.7Hodnocení čtenářů
Rychlost doručení
3.2
Jednání se zákazníkem
2.2
Klady
 • nižší cena dopravy
 • široká nabídka služeb
 • možnost změny doručení
 • rozšířený dopravce u mnoha firem
Zápory
 • občas není dodržen termín doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

92 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. HRUZA U NIKDY TU PŘEPRAVNI SPOLECNOST

 2. Neskutečná drzost, člověk si zaplatí poštovné a přepravné na svou adresu, ale Tahle firma se vůbec neobtěžuje balíček dodat a jen ho uloží na výdejním místě a zákazník aby si pro balíček přijel a když to neudělá tak balíček sprostě vrátí odesilateli. Prostě hnus jednání.

 3. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Opravdu nespolehlivý dodavatel, ještě, že jsem balíček neplatila předem.Na zákaznické lince vždy strašné omluvy,ale balíček stejně nedoručený.
  Škola, že jsem si recenze nenašla dřív ?
  Vůbec nedoporučuji!!!!

  Klady: Klady? žádné, však nespolehlivá společnost
  Zápory: Nespolehlivost
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  8 den a balíček stále nedorazil. Byla to chyba, tyto recenze jsem si měl přečíst dříve. Netušil jsem, že tento dopravce chodí pěšky. Nemá cenu jsem psát co vyjádřili jiní NESPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI.

  Klady: Rychlost žádná
  Zápory: O komunikaci jsem se ani nepokoušel. Zvoní a zvoní
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 5. NEKOMPETENTNÍ AROGANTVÍ ČESKÁ FIRMA!!!!!
  Připojuji se k výše uvedeným komentářům i hodnocením. Neb jsem si zásilku zaplatila u jiné firmy neměla jsem žádnou možnost výběru dopravce.
  Žádné klady tato firma nemá, jednat s lidmi neumí a ani nechce, arogantnost a neúcta nejen jejich řidíčů (nebraní telefonů ani na popáté, lhaní o dopravě zásilky, posílání sms s čekací dobou (oknem) 12 hodin!!! a poté nedodání……..) k nám lidem je tedy vyšperkována „k dokonalosti“. Po téměř měsíční „komunikaci“ s touto firmou (kdy nám měla měsíc dodat již zaplacenou zásilku!!!) a jejími zaměstnanci jsem nabyla přesvědčení, že je k neúctě k práci i lidem asi školí záměrně a šéfové ČESKÉ firmy, kteří mají nést odpovědnost a postavit se k problému čelem se schovávají, nereagují na výzvu o komentář …………a nebo že by neexistovali……?

  V rámci zachování Vašeho psychického klidu tuto firmu nevyhledávejte, ignorujte a pokud to jde vyhýbejte se jí!!!!!

 6. Zásilka měla být doručována v pondělí 20. 11. 2021. Z osobních důvodů jsem požádal o změnu doručení na středu 23. 11. Změna byla dopravcem potvrzena. Zásilka nedorazila. Ve čtvrtek jsem volal na zákaznickou linku, kde mně bylo sděleno, že zásilka ani nebyla naložena, ale tento den se už nakládá. Zásilka nedorazila ani tento den, a ani následující pátek. V sobotu 27. 11. dorazila SMS, že zásilka bude doručena nezi 11 a 17 hodinou a bylo uvedeno číslo na řidiče. Zásilka nedorazila, řidič telefon po 17 hodině nebral. Opět jsem volal na zákaznické centrum, kde mně bylo sděleno, že řidič náklad vyložil v depu. Že se moc omlouvají a zaurgují to. Včera, v pondělí 29. 11. jsem našel na stránkách dopravce – sledování zásilky, že mně bude zásilka doručena tento den. Zase nic. Dvakrát jsem psal a stěžoval si na to i emailem. Žádná reakce nebo alespoň omluva a odůvodnění. Týden jsem uvázán doma bez relevantní informace, jak se dopravce zachová dál. Tohoto dopravce už nikdy!

 7. Hrozny dopravce.nezvedl jsem telefon když volal řidič protože jsem nemohl.za 5min volám zpět a už mě řidič háže hovor do schránky…prostě nejhorší dopravce co může bejt.zlata Česká pošta…

 8. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Wedo je opravdu omyl a naprostá katastrofa. Dnes jsem po druhé negativní zkušenosti s tímto přepravcem napsala stížnost jak přepravci, tak prodejci. Zaplatila jsem si doručení na adresu, čekám doma na zásilku a za několik hodin mi přijde sms že mi balíček uložili do sousedního města…? Takže zaplatím za doručení na adresu a nakonec si pro balíček pojedu 30 km…? Navíc jsem si při objednávce zvolila přepravce PPL a pak koukám že byl změněn bez mého vědomí na tyhle neschopné amatéry? Takže já mám jasno. Sama si tohoto přepravce NIKDY nezvolím, a pokud mi prodejce změní přepravce kterého jsem si zvolila, nakupovala jsem u něj naposled. DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJI TOHOTO PŘEPRAVCE.

  Klady: Nic je to katastrofa
  Zápory: Všechno
  Přínosný(2) Nepomohl(0)You have already voted this
 9. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Vcera jsem si prozila asi milionte zklamani Ceskou Postou. Ale to jsem jeste netusila, ze CP ma v CR takoveho zdatneho konkurenta! Sluzby prepravce ULOZENKA jsou jednim slovem KATASTROFA. Lidi, v zajmu Vasi vlastni psychicke pohody, neobjednavejte si zbozi s dorucenim od tohoto prepravce. Pokud bych si musela vybrat mezi WEDO (tedy ULOZENKOU) a Ceskou postou, tak skocim z mostu. Ale pokud bych umrit nechtela, tak volim Ceskou postu.

  Klady: Zadne klady
  Zápory: - na doruceni potrebuji hodne casu - komunikace se zakaznikem 0
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 10. Nefunguje systém pro změnu termínu, na maily reakce pozdě, nebo vůbec. Zboží vám dají kam se jim to hodí a je úplně fuk, že je to momentálně s objížďkou cca 30km. Za mě špatné a budu volit firmy, které nedoručují s tímto dopravcem. Neposkytují tel. přímo na řidiče, aby se s ním člověk domluvil na uložení jinde.

1 2 3 9

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo