Výhodný

Beko RCSA 240 M20W

Volně stojící kombinovaná chladnička Beko RCSA 240 M20W sice měří jen 153 cm, přesto vystačí až pro čtyřčlennou domácnost. Kapacita chladicí části je 142 litrů, zatímco mrazák má kapacitu 87 l. Spotřeba elektrické energie činí za jeden rok 245 kWh, čímž se lednice řadí do energetické třídy A+.

Pokud jde o akumulační dobu ta je 16 hodin a mrazicí výkon (kapacita) 3,5 kg/24 hodin. Beko RCSA 240 M20W je vcelku i tichá, protože hlučností nepřekračuje 40 dB.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Pro začátek je dobré zmínit, že lednice Beko RCSA 240 M20W má antibakteriální štít, který brání vniknutí a šíření bakterií i plísní. Přehled o všem, co máte uvnitř interiéru, získáte díky LED osvětlení.

K vybavení patří 4 skleněné police, prostorný box na zeleninu, velký boční držák na lahve, 3 boční poličky a 3 extra objemné mrazicí boxy. Díky kompaktní velikosti se hodí nejen do domácnosti, ale je vhodná i do kanceláře nebo třeba na chalupu.

Parametry

Výrobce: Beko
Zařazení: kombinovaná chladnička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 40 dB
Počet kompresorů: 1
Zaměnitelné otevírání dvířek:
Mrazák: ano
Energetická třída: A+
Čistý objem chladničky: 142 l
Čistý objem mrazáku: 87 l
Spotřeba el. energie: 245 kWh
Výška: 153 cm
Šířka: 54 cm
Hloubka: 60 cm

Fotografie

Návod – Beko RCSA 240 M20W ke stažení

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení
Ideální do menších prostor

Lednička Beko RCSA 240 M20W má sice menší velikost, ale i tak si své odpracuje na výbornou. Není to sice model nadupaný nejmodernějšími technologiemi, ale jinak na běžné chlazení potravin ideální. Jde tiše, nešíří se nikde žádné bakterie ani plísně a potraviny jsou uloženy bezpečně. Neváhejte srovnat model Beko RCSA 240 M20W například s Beko RCSA 300 K30XP.

Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9
Klady
  • tichá
  • poměr cena/výkon
  • pro dva či menší rodinu dostačující
  • vhodná do menších prostor
  • LED osvětlení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této lednici Beko najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohli zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je cílem celého týmu Recenzer. Více o nás.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo