Sweet TV

Sweet TV je původem ukrajinská internetová služba. Do České republiky vstoupila na jaře loňského roku a neváhala spustit kampaň pro získání zákazníků prostřednictvím sociálních sítí, kam denně zavítá velké množství lidí.

Každý, kdo si chce tuto službu vyzkoušet, na to bude mít celých 15 dní zdarma a poté se může rozhodnout, jestli si službu předplatí, nebo jí po uplynutí bezplatné zkušební doby přestane využívat.

Sweet TV

Jak na přihlášení?

K tomu, aby bylo možné se přihlásit k službě Sweet TV, potřebujete mít vytvořený účet. Vytvoření účtu je zcela zdarma a pro začátek stačí jen pár údajů. Pro zaregistrování nového účtu musíte zadat vaši emailovou adresu a vytvořit si bezpečné, ale pro vás dobře zapamatovatelné heslo, případně se můžete registrovat prostřednictvím vašeho Google účtu či pomocí Apple ID.

Jakmile tedy zadáte emailovou schránku a zvolíte si heslo, kliknete na vytvoření účtu a na další stránce zvolíte, na kterém zařízení chcete vaši novou službu sledovat. Na výběr je počítač, telefon nebo tablet, Smart TV, Xbox nebo TV set-top box.

Je možné zaškrtnout i více variant. Pak už jen stačí potvrdit a váš účet je hotov. Vpravo na stránce je možné kliknout na záložku Profil, kde vidíte, že vaše služba je aktivní na 15 dní zdarma a ke kterému konkrétnímu datu je aktivní.

Zároveň tam máte několik záložek, kde najdete své ID uživatele, máte možnost nastavit si rodičovskou kontrolu pro věk 18 a více, ale je tu i přehled osobních údajů, platby, seznam vašich zařízení, možnosti předplatného, případně i promo kódy, kde se dají najít dárky a slevy.

Pokud vám 15 dní na vyzkoušení nebude stačit, můžete si za 25 korun předplatit dalších 30 dní sledování přímo ve svém Profilu, a teprve poté se rozhodnout, zda zvolíte některý tarif, nebo smažete profil.

Přejít na web

Představení služby

Sweet TV patří mezi klasické internetové platformy, umožňující nejen sledovat aktuální vysílání, ale rovněž přehrávat pořady z archivu. Nutno podotknout, že bez předplatného jsou kromě České televize či Rozhlasu a televize Slovenska, které jsou veřejnoprávní, všechny programy uzamčené.

Pokud si tedy po skončení zkušebního provozu nepředplatíte tarif, máte se sledováním smůlu. Sweet TV patří k OTT platformám Over-the-top obsah), kdy je možné sledovat všechny pořady v rámci jediné aplikace.

Díky tomu můžete sledovat televizi online, a ještě se dívat na film, všude tam, kde je internetové připojení. Zákazníci mají jistotu snadného připojení, navíc si mohou přidat až 4 různá zařízení. Všechny TV pořady se automaticky nahrávají až po dobu 15 dní, navíc živé vysílání se dá pozastavit a přetáčet zpětně. Obraz má vskutku špičkovou kvalitu, a to včetně 4K a HD.

Co můžete na Sweet TV sledovat?

Pokud si Sweet TV předplatíte, získáte přístup k obsahu od známých společností zvučných jmen, jako je Walt Disney Studios, Paramount Pictures, 20th Century, Marvel, Lucas Films a mnoho dalších. Nechybí ani premiéry světových trháků, například Top Gun: Maverick. Nabídka filmů je velmi pestrá a od každého žánru zde najdete velmi zajímavé kousky.

V kategorii toho, co právě letí, jsou filmy jako Nezvěstná, Tenkrát v Hollywoodu, Eternals, Assassin´s Creed, Mulan, Dungeons & Dragons, Alfa, Dumbo, nebo třeba Encanto.

Mezi Blockbustery najdete Charlieho andílci, Wakanda nechť žije, Black panther, Transformers, Uncharted, Blade Runner 2045, Avatar, nebo klasika v podobě Tomb Raider.

Nechybí ani komedie, jako jsou Muži v černém, Krotitelé duchů či Bobule. Dále je tu oddělení evropských filmů, kam patří Svatba na bitevním poli, Vejška, Bella mia a jiné. Z kriminálek vás zaujme Jack Reacher s Tomem Cruisem, Nemilosrdní, 60 sekund, ale také třeba Expresní zásilky nebo Muži, kteří nenávidí ženy.

Dokonce tu najdete kategorii, kde jsou přímo filmy s Brucem Willisem, jako Sin City, Smrtonosná past, případně G. I. Joe – Odveta. Samozřejmostí jsou i filmy inspirované životem, jako Chevalier, Favoritka, The big short, The walk, Největší showman, Rocketman, Lincoln nebo film o životě Freddie Mercuryho – Bohemian Rhapsody.

Je tu série filmů s Tomem Cruisem – Mission Impossible, klasiky z Marvel Studios jako Spiderman: daleko od domova, ale i seriály z oblíbených televizních stanic.

Potěší také pořady pro nejmenší, či filmy z hlubokého vesmíru nebo kategorie sci-fi a fantasy, navíc je zde mnoho pořadů v originálním znění. Další, co můžete sledovat jsou filmy z kolekce Johnnyho Deppa, horory, komiksy, filmy s princeznami od Walta Disneye, ale i tituly s vetřelci a predátory.

Cena Sweet TV

Co se týká předplatného, tam jsou k dispozici tři různé tarify S, M a L. Tarif S stojí 189 korun měsíčně a zahrnuje 40 televizních kanálů. K dispozici je možnost pozastavení, přetáčení a archivace televizních pořadů až na 7 dní.

Můžete si užívat premiéry od společností Sony, Paramount či Disney. Kvalita vysílání je v SD a FullHD. Vysílání je dostupné až na 4 zařízeních. Pro bezproblémové fungování potřebujete kvalitního poskytovatele internetu s minimální rychlostí 3 Mbps.

Tarif M je za cenu 309 Kč, přičemž si ho můžete na prvních 30 dní vyzkoušet za pouhých 25 Kč. V podstatě má ty stejné vlastnosti jako tarif S, jen počet televizních kanálů činí 110. Posledním a největším tarifem je L, který stojí 399 korun za měsíc. Počet TV kanálů je 140 a kvalita videa je vedle SD, FullHD, ale také 4K.

Jak předplatné zrušit?

Otevřete internetovou stránku www.sweet.tv, kde klikněte na svůj Profil, tam nejdříve do plateb, kde odeberte svou propojenou platební kartu.
Nakonec v záložce Osobní údaje najedete až dolů, kde kliknete na Smazat Profil a potvrdíte, že opravdu chcete smazat svůj Profil.

Jakmile svou volbu potvrdíte kliknutím na Ano, bude váš Profil definitivně smazán. Tím skončí i vaše předplatné, jakmile doběhne doba, po kterou máte předplaceno.

Výhody a nevýhody

K největším výhodám patří bezesporu jednoduché připojení, možnost přidat si až 4 různá zařízení. Snadná je také registrace, kterou si můžete zvolit na jakékoliv platformě, a to prostřednictvím e-mailu, telefonního čísla, pomocí Apple ID, Facebooku nebo přes Google.

Výhodou je i jednoduchá platba pomocí platební karty, ale také bankovním převodem nebo platbou v rámci mobilního bankovnictví. Rozhraní je snadné, uživatelsky přívětivé a dá se v něm bez problémů orientovat.

Velkou výhodou je i možnost si službu vyzkoušet na 15 dní zcela zdarma, bez potřeby propojovat svou platební kartu.
Nespornou výhodou je i fakt, že aplikace jsou dostupné na Smart TV, chytrých telefonech (Android a iOS), tabletech (Android a iOS), set-top-boxech (dokonce i na Apple TV a Xboxu) či noteboocích s operačním systémem macOS a Windows.

Jedinou nevýhodu, kterou jsme mezi uživateli zjistili, jsou občasné výpadky, ale to se stává také u jiných poskytovatelů.

Hodnocení na závěr

Přestože je v nabídce jen trojice tarifů, je rozhodně z čeho vybírat. Potěší, že si můžete Sweet TV vyzkoušet zcela zdarma, a to po dobu 15 dní, což usnadňuje rozhodnutí, jestli si chcete službu předplatit nebo ne.

Funkčnost je dobrá, nepotřebujete žádnou smlouvu, můžete přidat až 4 zařízení, a ještě snadno smažete Profil, pokud se rozhodnete, že už tuto internetovou televizi nechcete. Za nás dáváme palec nahoru, ale i tak doporučujeme mrknout i na jiné podobné služby, například SkyShowtime, Prima Plus a mnohé další.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

2.9/5 (148 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

12 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Zdravím. Mám předplatné a nainstalovaný Smart TV a Notbook. Chci si nainstalovat iPad a iPhon, ale nevím jak se dostat ke codu a zařízení o dva rozšířit. Prosím o radu. Michael

 2. Jak se odhlasim?

 3. Ta nabídka sportu a dokumenty a přírody mimo jiné je pěkná…. Eurosport 1,2 Sport 1,2,Nova sport 1,2,Aréna sport 1,2 .National Geografic 2 krát, Discovery 2 krát, Spektrum 2 krát,3 Viasaty,Travel atd,ta nabídka je zajímavá cena 239 za měsíc,

  • Jděte na jejich mail a požádejte o id číslo mail najdete v aplikaci Sweet tv klepněte na panáčka, můžete se tak dostat i do jejich chatu.

 4. SkyShowtime je podobná služba? Ani bych neřekl, možná moc trávy, vážená „Odborná redakce“. ;D

 5. Tak jsem zkusil zdarma tu vaši slavnou sweet tv a musím říct, že už po 5 minutách bych ji zrušil. Kanály, které mají být v HD, nejedou ani v rozlišení 360p.Věčně se vám to seká. A to mám 250 mb/s. Ostatní streamovací služby jedou i ve FHD bez problémů. A za tohle byste chtěli od zákazníků platit?

  • Zdravím tě… Prosím tě chci domů internetovú TV…. Moc se nevyznám.. Spíš vůbec…. Bohužel když mám zavřeno v byte každé okno tak signál bez šance….. Měl jsem O2 když jsem byl ženatý což bylo na ženu…. Teď jsem se rozvedl, jsem Slovák.. Jako jsem tady docela dlouho…. Jenom všude chtějí 2 doklady z fotkou, a na to seru kůly tomu dělat pas…. Můžu tě poprosit o radu, nebo které jsou v klidu a bez zbytečného rozčilovani….. Děkuji za info a přeji hezký zbytek večera…. Roland

 6. mam zajem

 7. naínstaloval jsem si Vaší televizi aNEVÍM JAK ZAPLATIT,NIKDE JSEM ZATÍM NENAŠEL ŽÁDNÉ BANKOVNÍ ÚČTY ANI JINOU VERZI POSTUPUK ZAPLACENÍ MUSÍM POČKAT NA AUTÁKA ,KTERÝ SI SNAD SE VŠÍM PORADÍ, JE NA DOVOLENÉ ,ALE NEVÍM PROČ TO DĚLATE ,CHTĚL JSEM SI ZAPLATIT SLUŽBU NA ROK TAK SLOŽITÉ ,SNAD TO PŘÍŠTÍ TÝDEN VŠE ZVLADNU VILDA

 8. Prosím vás mi máme sweet tv ale keď chcem pozret film tak vždy ho musím zakúpiť

 9. Mám předplatné na Sweet.tv, chtěl bych ho upravit, ale nemohu se dostat na profil. Na vašich web stránkách, u přihlášení, jsem
  zaškrtl „Zapomenuté heslo“ pomoc. Objevila se zpráva, že byla odeslána na můj e-mail odpověď, jak obnovit heslo.
  Dosud nic nepřišlo a je to již dva dny. Jejda, něco se nepovedlo?
  Děkuji za odpověď a reakci.
  Václav

  • Nejhorší internetová TV, co jsem kdy vyzkoušel. Ano, skladba kanálů a slušný obraz by tady byl, tím to ale končí. Nejen, že se nedá nic nahrávat do paměti jako u konkurence, ale co je nejhorší, často nedokoukáte program puštěný ze záznamu. To jsem nikde jinde neviděl. Stačí, aby dle rozpisu začalo nějaké vysílání déle a sledovaný film vám to usekne třeba 10 minut před koncem a rovnou začne další pořad. Nechápu, že to v recenzi není zmíněno! Když jsem se na to ptal poskytovatele, řekl, že o tom ví, ale zatím to neumí technický vyřešit. Za mě zcela nepraktická internetová TV, nebrat. Hodnocení 10%.

Přidat komentář

Recenzer
Logo