Česká mincovna

Česká mincovna vyrábí a prodává památeční a investiční mince, medaile a šperky. Mincovna, ve které dostanete požadované produkty v nejvyšší možné kvalitě, je pouze jedna – Česká mincovna v Jablonci nad Nisou. Mince si můžete zakoupit online prostřednictvím e-shopu nebo v kamenných prodejnách České Mincovny v Praze Na příkopě a v Havelské ulici, v Brně naproti Mahenovu divadlu, v Jablonci nad Nisou na Mírovém náměstí a v Bratislavě v Suchém mýtě.

Česká mincovna

Představení e-shopu

Česká mincovna v Jablonci nad Nisou od roku 1993 pokračuje ve více než tisícileté tradici českého mincovnictví. Česká mincovna dlouhodobě spolupracuje s Českou národní bankou, puncovním úřadem, Českou numismatickou společností, SUPŠ a VOŠ Jablonec nad Nisou a se smluvními tuzemskými i zahraničními prodejci. Jak odlišit Českou mincovnu od jiných subjektů a nenaletět podvodníkům? Zjistěte si, zda vyrábějí také oficiální mince v nominálních hodnotách 1, 2, 5, 10, 20 a 50 Kč. Seznam prodejen mincovny a autorizovaných prodejců najdete na stránkách eshopu.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

V horním menu honosně vyhlížejících webových stránek naleznete několik základních sekcí: sekce Pro sběratele (pamětní a sběratelské mince, medaile a dukáty), Dárky (mince k narození dítěte, k promoci, k vánocům, pro zamilované atd.), Pro investory (zlaté cihly, investiční platina, zlato a stříbro), Nový emisní plán (emisní plán ČNB a NBS), Zlaté spoření, Zakázkové ražby a Dárky ke speciálním příležitostem (Valentýn atd.).

Na úvodní stránce vás ihned zaujme dominantní sekce Novinky měsíce představující vám aktuální emise, které byste si neměli nechat uniknout. Následuje sekce Zlatý lev se zlatými a stříbrnými investičními mincemi s emblémem českého lva. Navazující Cristal Coin vám nabídne stříbrné mince s broušenými kameny. Pod stříbrnými mincemi se můžete proklinout do nabídky luxusních dárků – náramků, přívěšků, mincí a hodinek. Ve vedlejší sekci je možné založit si Zlaté spoření a v dolní části webových stránek vás pak čekají zprávy a aktuality z České mincovny.

Služby a ostatní

Objednané zboží si můžete nechat zaslat nebo si ho můžete vyzvednout přímo na pobočkách České mincovny, kde také můžete vyřídit reklamace nebo prodat zlato. Pro řešení vašich dotazů je vám k dispozici zákaznická podpora na telefonu a emailu. Ceny na pobočkách jsou stejné jako ceny na e-shopu.

Jakmile je vámi objednané zboží připraveno, obchod vám pošle informační email. Jaké jsou klady a zápory obchodu dle recenzí zákazníků? Jako pozitivum vnímají solidnost firmy, kvalitní provedení, snadný nákup, možnost uchování mincí v sejfu mincovny, výrobu mincí na zakázku, možnost spoření, nákup na splátky, skvělou komunikaci a rychlost dodání. Negativem jsou pak vyšší ceny, fixace cen jen ve fixačních hodinách a rychle vyprodané emise bez ohledu na to, zda jste si zboží rezervovali – často je ve velkém skupují překupníci.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Úhradou ze Zlatého konta
 • Bankovní převod
 • Dárkový poukaz
 • Platební karta
 • Na splátky
 • Dobírka

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Specialista na památeční a investiční mince

Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
Klady
 • komunikace
 • kvalita zboží
 • přehledný web
 • široký sortiment
 • kamenné prodejny
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Jana Černá

Jana Černá

Psaní článků a recenzí se externě věnuji 13 let. Jinak pracuji jako terénní sociální pracovnice s lidmi bez domova. Ve volném čase si ráda zajdu na metalový koncert, k vodě, zahrát pinčes nebo někam vyrazím.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo