Internetový obchod Top4football.cz je e-shopem, který se zabývá specializovaným prodejem a distribucí sportovního oblečení, sportovního vybavení, doplňků a příslušenství se zaměřením na fotbalovou oblast.

Velké množství kvalitních produktů, které jistě potěší, každého nadšence do sportu a fotbalu, si můžete vybírat a objednávat na přehledných stránkách e-shopu, kde najdete opravdu všechno nebo můžete navštívit kamennou prodejnu v Praze. Záruka kvality a spokojenosti zákazníků je pro tento internetový obchod samozřejmostí už mnoho let a vždy se snaží potěšit své sportovně založené zákazníky.

1x1.trans - Top4football

logo Top4football

 

E-shop Top4football.cz koupila v roce 2020 společnost 11TeamsSports a využívá nové logo:

1x1.trans - Top4football

Logo 11TeamsSports

Představení e-shopu

Internetový obchod Top4football.cz je e-shopem, jenž je součástí společnosti 11teamsports.com, která byla založena v roce 2007 v Německu. Za tu dobu si společnost získala přes 1,5 milionu spokojených zákazníků z řad sportovců. Firma se postupně rozrůstá a každou chvíli přichází s novinkou pro své sportovně založené kamarády.

Obrovskou výhodou je kvalitní servis, poradna pro zákazníky, možnost výměny zboží. Během své existence se e-shop stal ověřeným a spolehlivým prodejcem sportovních potřeb a jeho nabídka se neustále rozšiřuje a je doplňována o nejnovější kousky světových značek. E-shop si získal celou řadu spokojených zákazníků, kteří zde velmi rádi nakupují sportovní vybavení.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Nabídka internetového obchodu Top4football.cz je široká a vybere si zde každý, kdo touží po kvalitním sportovním vybavení nebo nějakém sportovním doplňku.

V nabídce e-shopu se objevují produkty vysoké kvality za rozumné ceny, mezi kterými najdete například kopačky, míče, vybavení pro volný čas, vybavení pro sportovní týmy a tréninky, běžecké boty, zboží z fanshop, různé druhy triček, bot a míčů a mnoho dalšího. Všechno zboží si můžete vybírat z nabídky světových značek na stránkách, kterou jsou velmi příjemně vytvořené.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Internetový obchod Top4football.cz působí v rámci České republiky, nicméně jeho služby zasahují do zahraničí, Rakousko, Německo a další státy Evropy. V rámci dopravy je možné využít služby několika dopravců nebo navštívit kamennou prodejnu v Praze. Při nákupu nad 2500 Kč je doprava zdarma.

E-shop má obrovské možnosti dopravy a plateb, takže každý si zde může vybrat přesně to, co mu vyhovuje. K velkým výhodám e-shopu patří bezproblémová možnost vrácení nebo výměny zboží, kvalitní zákaznický a poradenský servis, možnost osobního odběru nebo řada exkluzivních akcí a slev.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně slevový kód nenabízí
 • Získáte dopravu zdarma při nákupu nad 2500 Kč
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Dobírka
zpět k obsahu ↑

Prodejna

 • Ječná 15, 120 00 Praha
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuální pracovní místa naleznete zde
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9 Hodnocení
Obchod se sportovním oblečením a doplňků

9Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9
Kvalita sortimentu
9
9.8Hodnocení uživatelů
Přehlednost obchodu
9.7
Jednání se zákazníkem
9.9
Kvalita sortimentu
9.9
KLADY
 • rychlost doručení
 • komunikace
 • široký sortiment
 • příznivé ceny
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

2 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Domča 2.6.2021 v 19:10

  Často nakupuji v kamenné prodejně nebo na e-shopu, pokaždé si vyberu, co potřebuji.

 2. Reagovat
  Danek 1.11.2020 v 19:01
  4.5
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  90
  Kvalita sortimentu
  90

  Zakoupil jsem si na prodejně míče a veškeré vybavení pro fotbal a jsem náramně spokojený. Doporučuji.

  KLADY: komunikace široká nabídka ceny
  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz