Sally seznamka

Sally seznamka je dalším portálem, který nabízí služby zcela zdarma a neřeší, jestli jste muž nebo žena, případně třeba manželský či milenecký pár. Inzerát si může podat kdokoliv, kdo nabízí sex, aniž by chtěl jakoukoliv finanční odměnu.

sally.cz

Logo – Sally seznamka

Co se týká inzerce, nemusí to být jen strohý text, klidně se do toho můžete opřít a zveřejnit eroticky laděný inzerát, díky kterému najdete vhodný protějšek na divoké noci.

Představení seznamky

Když je něco zdarma, potěší to dvojnásob a pokud je to ještě navíc seznamka, pak to určitě stojí za to vyzkoušet. Jestli milujete sex a rádi se v tomto stylu pobavíte, pak jste našli to správné místo. Najděte si vhodný protějšek nejen na flirt, ale prožijte žhavou noc plnou sexu a vychutnejte si jej plnými doušky.

Uživatelskou základnu tvoří více než 25 tisíc profilů, přičemž poměr mužů a žen je 54:46, bez ohledu na pohlaví či páry. Zaregistrovat se může opravdu úplně každý, ať už je heterosexuálně či homosexuálně orientovaný.

Tato erotická seznamka si dává záležet na tom, aby zde byli jen aktivní uživatelé, kteří za své služby nepožadují žádné peníze.

Oproti tomu profily nabízející erotické služby za finanční odměnu jsou buď pozastaveny, úplně smazány nebo vhodně upraveny. Nenechte se tím však odradit, protože sexu tu najdete opravdu všude. Buď můžete odpovědět na inzerát některého z uživatelů, nebo za malý poplatek vložit svůj vlastní.

Provozovatelem je Erotická Seznamka Sally.cz a stará se o to, aby byl každý uživatel, který to myslí s registrací na tomto seznamovacích portálu vážně maximálně spokojený.  Najdete tu uživatele ze všech koutků naší republiky, kteří mají v hlavě dobře srovnáno co je to nezávazný a divoký sex či nespoutaná vášeň. Na své si přijde opravdu každý.

Cena

Jak jsme již na počátku této recenze upozorňovali, tato seznamka je zcela zdarma. Jediné co je za poplatek, tak vložení inzerátu. Ovšem cena je zanedbatelná, neboť činí pouhých 40 Kč. Pro správné fungování je samozřejmě nutná registrace. Začnete tím, že si zadáte přihlašovací údaje, vyberete pohlaví, jestli hledáte muže či ženu, případně obojí a poté sepíšete inzerát.

Důležité je rovněž uvést svůj vzhled, záliby/koníčky a oblíbená místa, kde máte rádi sex. Pak už jen vyčkáte, než bude účet aktivní. Samotná aktivace proběhne po 24 hodinách od chvíle, kdy se zaregistrujete.

Jakmile je účet aktivován, máte k dispozici všechny funkce, co seznamka nabízí. Patří sem konverzace zcela bez omezení, nahrávání fotografií, statusy atd. Jestli nebudete po nějaké době chtít účet již používat, protože najdete, co hledáte nebo vás jednoduše tento typ seznamky neosloví, není problém uživatelský účet smazat.

Otevřete si nastavení uživatelského účtu a tam stačí kliknout na Smazat profil. Účet bude následně smazán během pravidelné noční aktualizace systému.

Kdo by si smazání svého profilu rozmyslel, ten může v Nastavení kliknout na Zrušit naplánované odstranění. Je to jednoduché tak i tak, aniž by bylo nutné kontaktovat zákaznickou podporu nebo hlídat, aby nebyla stržena automatická měsíční platba, jako je tomu u jiných seznamovacích portálů, se kterými možná už máte také nějaké vlastní zkušenosti.

Výhody nevýhody

Výhodou je, že je možné si pročíst mnoho inzerátů ještě před registrací. Pokud si zaplatíte TOPování profilu, bude posunutí dopředu. Na vyhledávání ostatních uživatelských profilů je možné použít filtr. Není problém vkládat i erotické fotky, zároveň si je můžete i prohlížet.

Další výhodou je, že se lze seznamovat nejen s jednotlivci, ale klidně i s páry. Pro některé je výhodou i to, že ženy a muži zde nabízejí sex za peníze, díky čemuž si můžete splnit opravdu veškeré touhy, třeba jako dárek k narozeninám a podobně.

Mezi nevýhody patří zpoplatnění jednotlivých inzerátů. Ženy zase musí počítat s tím, že jakmile si založí profil a nahrají do něj své fotky, mohou se stát terčem pro nežádoucí obtěžování, zvlášť když si fotky prohlíží prakticky kdokoliv.

Zajímavosti

Upřímně, zajímavého tu moc navíc není. Aplikace neexistuje žádná, snad v budoucnu se nějaké objeví. Jediné, co máte k dispozici, je zákaznická podpora. Pokud tedy budete chtít něco vědět nebo se u něčeho najednou zaseknete, klidně napište na email podpory, kde se o vás postarají.

Hodnocení

Pro uspokojení vašeho sexuálního apetitu a touze najít co nejvhodnější protějšek na provozování vašeho nejoblíbenějšího koníčku, jste si nemohli vybrat lepší místo pro seznámení. Flirt, sex, placené erotické služby, to vše najdete na jednom místě. Potřebujete jen štěstí při hledání a internetové připojení. Tato seznamka rozhodně stojí za vyzkoušení.

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

17 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Proč nejde sally? Byla moc fajn…

 2. Proč sally.cz a další podobné servery nejdou?
  Jednoduché všechny provozoval Andrej Anastasov a fízlové ho zavřeli a s ním všechny jeho weby, asi v bordelech které na jeho stránkách inzerovali přestali dostávat slevu.

  https://www.lidovky.cz/domov/andrej-anastasov-sex-cz-novinar-eroticka-seznamka-ncoz.A231011_103711_ln_domov_rkj

 3. Nevíte proč nefunguje Sally?

  • Tak koukám že nejsem jediný komu nefunguje, uš sem si myslel ze sem něco blbě odklik. Neví tedy nekdo něco víc?

 4. Portál je nedostupný.

 5. Docela to ujde, i když jsem si myslela, že z toho nic moc nebude, tak sem měla několik schůzek, ale spíš než na partnerství, tak pro kamarádství. To funguje lépe než vztahy.

 6. Na flirtování super, i když jsem toho ani moc původně neočekával. Nakonec jsem byl velmi mile překvapen.

 7. Na sally.cz sem se zaregistrovala, protože jsem byla dost zvědavá, jestli fakt funguje. Sešla jsem se s pár lidmi a nebylo to špatné.

 8. Zkusila jsem se zaregistrovat a nechám se překvapit, jestli se mi přes Sally podaří někoho vůbec najít. Zatím neztrácím naději.

 9. Seznamku Sally jsem vůbec neznal, ale když jsem narazil na váš článek, rozhodl jsem se jí vyzkoušet. Zatím to není špatné, i když jsem očekával trochu víc, no uvidíme.

 10. Sally má určitě co nabídnout. Vsadila jsem se s kámoškami, že se zaregistruji a seženu tu nějaký vhodný protějšek, no zatím tedy nic extra, ale neztrácím naději.

1 2

Přidat komentář

Recenzer
Logo