Mottem e-shopu Světla24 je: Najděte světlo svých snů. Specialista na osvětlení nabízí zboží pro interiér i exteriér domu od předních světových výrobců z různých zemí a různých stylů. Inspiraci pro vaše bydlení hledejte v sekci Inspirace. Akce zase v kategorii Slevy. V obchodě nakoupíte pouze online.

Světla24

Představení e-shopu

Světla24 prodává na 40 000 kusů osvětlovací techniky. Na kontě mají více než 20 let zkušeností s prodejem osvětlovacích zařízení. Obchod patří pod německou společnost Lampenwelt, což je přední evropský specialista právě v online prodeji osvětlení. Příběh firmy sahá až do roku 1999, kdy zakladatel T. Rebmann začal prodávat produkty na tržišti eBay. Dnes jeho firma patří mezi středně velké německé podniky, které mají na kontě několik ocenění. Recenze Světla24 chválí vysokou kvalitu zboží a spolehlivost obchodníka.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Co všechno e-shop Světla24 nabízí? Více než 750 000 kusů produktů skladem. Základní kategorie, ze kterých lze vybírat, jsou: Osvětlení interiéru, Venkovní osvětlení, Inteligentní dům, LED osvětlení a Žárovky. Pro svůj domov či kanceláře tu pořídíte všechny druhy svítidel: stojací lampy, stolní kampy, lustry, stropní svítidla, bodová světla a další. Je jen na vás, zda je pro vás hlavní praktičnost, design nebo chcete skloubit obojí.

Pro exteriér si tu vyberete například světla pro příjezdové cesty, nájezdová či venkovní osvětlení s čidlem. Pro příznivce chytré domácnosti si e-shop Světla24 připravil nejen světla, ale i inteligentní topení, zabezpečení domu či startovací balíčky.

Služby a ostatní

Přihlaste se k odběru newsletteru a získáte slevu 300 Kč. Další slevové kódy získáte na slevových portálech či přímo na e-shopu. Dopravu zdarma Světla24 nabízí při nákupu nad 500 Kč.

Při objednávkách za nižší ceny počítejte s vyšší cenou poštovného, např. když nakoupíte za méně než 350 Kč, zaplatíte 180 Kč. Za dobírku se připlácí 52 Kč navíc. Balíček vám doručí DPD nebo GLS. Využijte bezplatného vrácení do 50 dnů a zboží si doma v klidu otestujte. Zaplatíte buď kartou online, na dobírku, přes PayPal či bankovním převodem.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
 • Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč.
 • Získejte slevu 300 Kč na první nákup při přihlášení do newsletteru.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka
 • PayPal

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

9 Celkové hodnocení
Specialista na osvětlení

Přehlednost obchodu
9
Jednání se zákazníkem
9
Kvalita sortimentu
9
Klady
 • komunikace
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • příznivé ceny
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo