Fantasyobchod.cz

Internetový obchod Fantasyobchod.cz je přátelský internetový obchod, ve kterém je možné najít velké množství výrobků, které jsou inspirované fantasy. Prioritou obchodu je nabídnou zákazníkům zboží, ze kterého budou mít radost a dobře jim poslouží. Obchod se snaží podporovat různé projekty v oblasti fantasy.

Fantasyobchod.cz

Logo Fantasyobchod.cz

Představení e-shopu

Internetový obchod fantasyobchod.cz funguje na českém trhu od roku 2005 a od té doby obsloužil už tisíce spokojených zákazníků. V době založení se stal prvním čistě internetovým obchodem, který byl zaměřený na LARP a fantasy v České republice. V současné době nabízejí více jak 10 tisíc druhů zboží a stále jsou malou rodinnou firmou.

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Nabídka internetového obchodu fantasyobchod.cz je opravdu široká a vybere si zde každý zákazník, které tato oblast zajímá. Široké portfolio produktů je velkou výhodou tohoto e-shopu a na trhu zaujímá přední místa. Najdete zde například: deskové a karetní hry, sběratelské hry, wargaming, fantasy oblečení, peněženky, opasky, přívěsky, šperky, repliky film a hry, plakáty, hrnky, gadget, dárkové boxy, knihy, filmy na DVD, kostýmy a doplňky, líčidla, medovinu, dýmky, čaje, byliny, masti, koupele a vůně a mnoho dalších. Výběr je velký a e-shop má všechny produkty uvedené přehledně na svých stránkách.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Internetový obchod Fantasyobchod.cz působí v rámci ČR, ale zboží je schopný posílat také do zahraničí. Na výběr je řada dopravců, u nichž se samozřejmě liší ceny dopravy. Nad 1999 Kč je doprava zdarma. Osobní odběr je možný na prodejně v Ostravě a je zdarma. Samozřejmostí je široký výběr možnosti platby z pohodlí domova. Velkou výhodou je kvalitní zákaznický servis, bezproblémová reklamace a vrácení zboží do 60 dnů nebo možnost zařadit se do věrnostního programu. Nakupovat v tomto příjemném internetovém obchodě s fantasy věcičkami se opravdu vyplatí.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Bankovní převodem
 • Gopay
 • Dobírka
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně volná místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9.5 Hodnocení
E-shop s doplňky

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9
KLADY
 • široký sortiment
 • příznivé ceny
 • rychlé doručení
 • komunikace
Napsat hodnocení

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz