Výměna manželek online

Dlouhodobě k nejoblíbenějším žánrům patří v programech televizních stanic reality show. U nás je vysílají zejména Nova a Prima, první z nich už 18 let natáčí pořad Výměna manželek, který se stal jednou z nejsledovanějších reality show na českém trhu. Originální verze tohoto pořadu pochází z Velké Británie, kde se vysílala od roku 2003.

Sledovat online

Základní informace o pořadu

Základní princip reality show Výměna manželek spočívá v tom, že dvě rodiny si mezi sebou vzájemně na dobu 10 dní vymění manželky (nebo partnery). Po celých 10 dní pak obě rodiny snímají kamery a v pořadu není nouze o různé hádky, konflikty a jiné vyhrocené situace.

Do Výměny manželek se lidé přihlašují zejména z finančních důvodů – odměna za účast byla původně 50 000 Kč (do roku 2016), následně rovných 100 000 Kč (do roku 2023), nově se pak zvedla na 150 000 Kč. Kromě této motivace ale některé páry vedou k účasti i jiné důvody, např. partnerská krize apod. – výměna pak někdy pomůže, jindy naopak vede k rozchodu.

První díl české verze pořadu Výměna manželek byl odvysílán 5. září 2005, od té doby už se na obrazovkách objevilo 17 řad a více než 250 dílů. Z toho 16 řad odvysílala televize Nova, ta poslední se zatím objevila exkluzivně pouze na Voyo. V minulosti se Výměny manželek zúčastnily i různé celebrity, mimo jiných např. Osmany Laffita, Jan Bendig nebo Michaela Tomešová.

Výměna manželek v zahraničních zemích

Výměna manželek je oblíbený televizní formát, který se dočkal svojí lokalizované podoby v mnoha zemích světa. Vysílala se např. v již zmíněné Velké Británii, v USA (2004 – 2020), na Slovensku, v Německu, Itálii, Francii, ale třeba i Brazílii nebo Indii. Některé zahraniční verze Výměny manželek mohou sledovat diváci i u nás, včetně českého překladu.

Kdy a kde se Výměna manželek vysílá v televizi?

I v současné době se Výměna manželek v televizi sledovat dá, vysílá jí na svém hlavním programu TV Nova (vždy jeden díl každý všední den odpoledne). Jde ale jen o opakování starých dílů tohoto pořadu, ty nové jsou dostupné pouze přes internet. Televizní stanice Nova Lady pak vysílá australskou verzi Výměny manželek (v sobotu a neděli ráno, vždy dva díly po sobě).

Výměna manželek online na streamovací službě Voyo

Jediným místem, kde lze v tuto chvíli legálně a bez čekání sledovat nejnovější i starší díly pořadu Výměna manželek, je streamingová platforma Voyo. Pokud patříte mezi fanoušky této reality show, na Voyo si přijdete na své – najdete na něm kompletně všechny dosud odvysílané řady, včetně té nejnovější, která se v televizi ještě nevysílala.

Kromě české Výměny manželek navíc Voyo nabízí i její zahraniční verze – sledovat na něm můžete také Výměnu manželek USA (dvě řady), Výměnu manželek Austrálie (také dvě série) a podobný pořad Výměna partnerů (z Austrálie).

Sledovat online

Výměna manželek celé epizody zdarma na internetu

Většina populárních filmů, seriálů nebo reality show se kromě legálních služeb dostane i na internet, kde jsou na různých pirátských stránkách nebo online úložištích volně dostupná ke zhlédnutí nebo ke stažení. Výměna manželek online se sice dá najít také, nicméně tento pořad patří mezi ty, které jsou zdarma hůře dostupné – většina webů ji nevyhledá buď vůbec nebo jen pár dílů.

Zkušení internetoví piráti možná dokáží najít více epizod, pro běžného uživatele se ale Výměna manželek online zdarma dá najít jen velmi obtížně. Nejlepším řešením pro fanoušky tohoto pořadu je tak Voyo. To navíc není drahé (samo o sobě stojí 159 Kč měsíčně) a u velké trojky operátorů je v některých TV tarifech dokonce zdarma jako jejich součást.

Často kladené dotazy

Kde se dají sledovat nové díly Výměny manželek?

Momentálně (podzim 2023) jsou nové díly tohoto pořadu dostupné pouze ve streamovací službě Voyo – v televizi se vysílají jen starší epizody.

Na jaké stránce najdu archiv všech dílů pořadu Výměna manželek?

Jediným místem, kde se dají nalézt komplet všechny díly reality show Výměna manželek (natočené od roku 2005 až doteď) je videotéka Voyo.

Dá se někde sledovat Výměna manželek online zdarma?

Některé celé díly Výměny manželek je sice možné najít na různých internetových úložištích, jsou to ale spíše výjimky.

Shrnutí

Reality show Výměna manželek se u nás vysílá už od roku 2005 a patří ve svém žánru mezi nejsledovanější pořady. Od samého začátku ji vysílala televize Nova, nejnovější sérii ale zatím umístila exkluzivně pouze na svou streamovací platformu Voyo. Na ní mohou zájemci vidět všech více než 250 dílů, které byly natočeny. V roce 2023 došlo také k výraznému navýšení odměny, nově se bude účastníkům vyplácet 150 000 Kč.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (130 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Výměnu manželek už snad sleduje jen šílenec, protože je to pořád dokola to samé a mnohdy mi to přijde dost okaté, až nahrané. Nevím no, ale evidentně jsou lidé ochotni udělat cokoliv, jen aby za to měli peníze. Na začátku se na to dalo koukat, ale teď už je to katastrofa.

Přidat komentář

Recenzer
Logo