Sledujteto

Nejlepší cestou, jak sledovat české i zahraniční filmy a seriály jsou placené streamovací služby, které divákům poskytují největší komfort, nejlepší obrazovou kvalitu a spoustu atraktivního videoobsahu. Další možností jsou pak klasické lineární televizní stanice, ať už ty prémiové typu HBO, Cinemax, Canal+ Action nebo Film Europe, případně volně dostupné jako Nova Cinema a Prima MAX.

Spousta lidí ale chce nejnovější a nejzajímavější seriály a filmy sledovat zadarmo. To jim umožňují různé pirátské portály, zaměřené na nelegální sdílení obsahu, v minulosti bylo hodně oblíbené zejména Ulož to. Jedním z dlouhé řady takovýchto webů je na první pohled také Sledujteto.cz, které nabízí výhradně video obsah, tedy filmy a seriály. Jedná se ale ve skutečnosti o placenou službu, zdarma si zde nestáhnete nic.

Základní informace o úložišti Sledujteto.cz

Sledujteto, jehož poskytovatel sídlí na Seychellách, se ani netváří jako online úložiště pro osobní soubory, ale otevřeně se prezentuje jako služba určená ke sdílení a stahování videí. Ty se tak zde dají nahrávat i stahovat, výhodou je určitě to, že veškerý obsah si jde rovnou přehrát, aniž byste museli čekat, až se vám do počítače stáhne. Vzhledem k sídlu firmy a tomu, že nikde není žádný kontakt – ani mail, odkaz na sociální síť, česká adresa apod. – ale působí web spíše pochybným dojmem.

Filmy online

Pokud si chcete pustit nějaký film online, Sledujteto.cz může být teoreticky jednou z alternativ, kde můžete nějaký pěkný snímek najít. Jsou zde jak zahraniční, tak i české filmy, nahrané jsou tu komedie, horory, dramata, animované filmy i jiné žánry.

Seriály ke stažení

Vedle filmů je na Sledujteto.cz k dispozici samozřejmě i spousta různých seriálů, mezi nimiž jsou jak aktuální hity z Netflixu, tak i díla stará několik desítek let. Výběr  je ve srovnání s jiným českým online úložišti podobný.

Ceník služby a možnosti platby

Zatímco jiné weby, umožňující sdílení a stahování souborů, nabízejí možnost připlatit si za vyšší rychlost stahování, u Sledujteto.cz to funguje jinak. Pokud si chcete cokoliv přehrát nebo stáhnout, musíte si zaplatit. Zdarma zde nelze stáhnout nic a přehrávání se vám vždy po pár minutách vypne.

Používat Sledujteto.cz tak lze až po provedení platby, u které si můžete vybrat na jak dlouho si chcete službu předplatit. Pokud provedete úhradu kartou nebo převodem, pak je cena za měsíc 139 Kč, za 3 měsíce 299 Kč, za půl roku 499 Kč a za rok 899 Kč.

Kdo nemá účet, může si zaplatit službu SMS zprávou, je to ale méně výhodné – zaplatit lze takto jen na 15 dní a cena je 99 Kč. Pokud si ale vyberete platbu kartou, budou se vám peníze strhávat z účtu opakovaně – pozor na to.

Jiná česká internetová úložiště?

Jiná česká internetová úložiště už na rozdíl od Sledujte.to fungují i ve free režimu, takže si na nich – i když většinou jen pomalu – můžete stahovat obsah zdarma. K těm nejoblíbenějším patří zejména Webshare, známý je také Fastshare nebo Datoid a za zmínku stojí i Sdílej.cz nebo eDisk. Mezi všemi úložišti pak vyniká nový portál Zálohuj.si, který je pro všechny zdarma, s neomezenou rychlostí a nepřeberným množstvím obsahu s miliony souborů.

Často kladené dotazy

Mohu na Sledujteto.cz pustit nějaký film nebo seriál zdarma?

Pustit ano, ale jen na malou chvilku. Jakýkoli vybraný seriál nebo film se vám sice ihned začne přehrávat, ale trvá to jen několik minut. Poté se video přeruší a přehrát lze až po zaplacení. Sledovat filmy a seriály zdarma na Sledujto.cz možné není.

Je na Sledujteto.cz i jiný obsah než filmy a seriály?

Ne, tato stránka se zaměřuje výhradně na videa, nenajdete zde proto žádné písničky, hry, obrázky nebo knihy. Jen seriály a filmy.

Nabízí Sledujteto.cz podobný výběr jako mělo dřív Uložto?

Sledujteto.cz má ve srovnání s jinými online úložišti podobný výběr.

Shrnutí

I když Sledujteto.cz může na první pohled vypadat jako další pirátský portál, nabízející filmy a seriály zdarma, není tomu tak. Ve skutečnosti jde o web, kde si za sledování i stahování musíte nejdříve zaplatit. Pro ty, kteří hledají obsah zdarma, tak tato služba nemá smysl, stejně tak i pro ty, kterým platba nevadí – na jiných online úložištích najdou daleko větší výběr filmů a seriálů.

Pokud si chcete pustit nějaký film nebo seriál, např. takový, který není dostupný v žádné streamovací službě ani televizi, daleko lepší alternativou je web Zálohuj.si, případně Webshare.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (122 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

7 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Reply
  Martin Sláma 12.6.2024 v 5:10

  od pondělí 10.6.mi přestala fungovat stránka neví někdo proč ??díky za info

 2. Reply
  Michaela Strnadová 10.6.2024 v 22:06

  Dobrý den. Sledujteto.cz je zrušené? Dnes jsem chtěla otevřít a nic, hlásí mi to Hm…tato stránka je nedostupná.

 3. Jedna z nejlepších streamovacích služeb na filmy a seriály.

 4. Službu sledujteto.cz využívam na mojej TV už viac ako rok všetko funguje bez problémov.

 5. Službu sledujteto.cz využívám už více než rok a jsem velmi spokojen.

  • Proč nejdou otevřít stránky sledujte to, ale peníze z účtu stahují, co mám dělat

 6. Momentálně jde o nejlepší streamovací službu na CZ SK internetu. Nemůžu souhlasit s autorem článku ohledně obsahu. Na sledujteto.cz se nachází velké množství filmů a seriálů.

Přidat komentář

Recenzer
Logo