Recence Samsung Galaxy Tab E 9.6

Samsung Galaxy Tab E 9.6 vás již na první pohled zaujme svým krásným, stylovým a hlavně ergonomickým designem, ostatně díky tomu, že má tělo silné pouhých 8,5 mm a hmotnost jen 495 g, jej můžete přenášet kamkoliv. K tomu přispívá i protiskluzový zadní kryt, který připomíná tkaninu. Tablet se tak dá držet velmi pevně a bezpečně.

Výhodou je, že s tabletem Samsung Galaxy Tab E 9.6 můžete plnit různé úkoly, se kterými byste na obyčejném smartphonu zápasili mnohem delší dobu a přitom ani nemusíte vlastnit notebook.

Brouzdejte po internetu, přečtěte si e-maily, zahrajte oblíbenou hru, koukejte na filmy či videa, zkrátka se bavte, pracujte i relaxujte. Pokud jde o kapacitu baterie, ta je 5000 mAh a její výdrž pak 8 hodin. Potěšující je i úhlopříčka TFT displeje 9.6″ s rozlišením 1280 x 800.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Pod kapotou tabletu Samsung Galaxy Tab E 9.6 je skryt čtyřjádrový procesor Spreadtrum s frekvencí (taktem) 1,3 GHz, který spolu s operační pamětí 1,5 GB zajišťuje bezproblémový a zcela plynulý chod všech her i aplikací.

Pro fanoušky focení nechybí ani zadní fotoaparát s 5Mpx, schopný zachytit každý pro vás důležitý okamžik. Jeho výhodou je řada užitečných funkcí, kam patří třeba sada pro nastavení snímků a videí, která se dá ovládat jediným dotykem prstu.

Když budete chtít zvýšit produktivitu práce, poskytuje tablet Samsung Galaxy Tab E 9.6 možnost rozdělit si obrazovku na dvě okna a pracovat v tzv. multitaskingu, což znamená, že můžete mít spuštěných několik aplikací najednou. Vy jen zapnete režim rozdělené obrazovky a do každé poloviny si vložíte odlišnou aktuálně používanou aplikaci, která podporuje tento druh režimu.

Hravě si tak pustíte oblíbené hudební video v jedné polovině a v druhé si můžete třeba kupovat letenku a podobně. Soubory a aplikace ukládáte do interní paměti o kapacitě 8GB, ovšem při nedostatečné kapacitě, jí jednoduše rozšíříte, pomocí micro SD karet a to dohromady až o 128 GB.

Kdyby se vám stalo, že během používání Samsung Galaxy Tab E 9.6 narazíte na něco, s čím si nebudete vědět rady, využijte Smart Tutor, což je velmi praktická dálkově ovládaná nápověda schopná poskytnout odpovědi na otázky, které vás zajímají, ať už jde o nové funkce nebo stažení aktualizací.

Samsung Galaxy Tab E 9.6 je skvělý i pro děti, protože jsou na něm nainstalovány mnohé výukové aplikace, takže si dítě hraje a zároveň se učí. Veškeré aktivity svého potomka můžete kontrolovat pomocí dětského režimu, kdy nastavíte který obsah je nevhodný nebo určíte časovou osu, po kterou může dítě tablet používat. Nesmíme zapomenout ani na operační systém, což je v tomto případě Android 4.4.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Samsung
Zařazení:tablety
Operační systém:Android 7.0
Velikost paměti:8 GB
Hmotnost:490 g
Rozlišení zadního fotoaparátu:5 Mpx
Typ procesoru:Čtyř-jádrový
WiFi:ano
3G:ne
LTE:ne
Bluetooth:ano
HDMI:ne
NFC:ne
Slot pro paměťovou kartu:ano
Gyroskopický senzor:
Akcelerometr (G-senzor):ano
Velikost RAM paměti:1.5 GB
Úhlopříčka displeje:9,6 palce
Rozlišení displeje:1280 x 800 px
Typ displeje:TFT
Výdrž baterie:8 hodin
Kapacita baterie:5000 mAh

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Recence Samsung Galaxy Tab E 9.6

1x1.trans - Recence Samsung Galaxy Tab E 9.6 zpět k obsahu ↑

Podrobné informace o Samsungu Galaxy Tab E 9.6 najdete zde

zpět k obsahu ↑

Video

zpět k obsahu ↑

Odborná hodnocení

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Když si pořídíte Samsung Galaxy Tab E 9.6 získáte kvalitní a velmi výkonný tablet za přijatelnou cenu. Výdrž baterie je slušná, obrazovka reaguje dobře na každý dotyk, kvalita displeje je špičková a ovládání jednoduché. Vyjma toho, že tablet nepodporuje vložení SIM karty, je skvělý. Přesto není na škodu, když si jej porovnáte s jiným modelem, například Samsung Galaxy Tab S2 9.7.

Design
9.5
Ovládání
9.5
Konstrukce
9.5
Displej
9
KLADY
 • přijatelná cena
 • poměr cena/výkon
 • hlasitý reproduktor
ZÁPORY
 • chybí český návod
 • slabší baterie
 • pouze jeden usb port
Napsat hodnocení

Více o tomto tabletu najdete na stránce výrobce Samsung tady.

Nejprodávanější tablety

Podobné články, co by vás mohli zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz