Vidaxl.cz je mezinárodní internetový prodejce z Holandska, který je úspěšný i na českém trhu. Proslavil se především prodejem kvalitního a cenově dostupného nábytku. Najdete zde širokou škálu zboží pro dům, zahradu a domácí kutily, hračky, chovatelské potřeby, fotografickou techniku a přípravky pro zdraví a krásu. Obchod nabízí také textilní oděvy.

vidaxl

Logo VidaXL

Představení e-shopu

Vidaxl.cz otevřeli v roce 2006 dva Holanďané. Zaměřili se na online prodej na různých platformách. Jelikož byli úspěšní, rozhodli se udělat další krok a zaregistrovali vlastní značku Vidaxl.

Jejich produkty byly brzy oblíbené po celém Holandsku, a tak začali expandovat i do dalších zemí, kde začali s prodejem na internetu. Hlavním konceptem celého projektu je výroba a prodej vlastních výrobků za nízkou cenu, která potěší zákazníky.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

V obchodě zakoupíte nábytek do celého bytu včetně kvalitních jídelních stolů a židlí, pohodlná křesla, gauče a spolehlivé postele. Dále zde seženete vše potřebné na péči o dům i zahradu (paravány, sušičky ovoce, stroje na cukrovou vatu, projekční plátna, masážní křesla, podlahové myčky, bazénové schůdky, chrliče, chemická WC, hrabla na sníh, rozmetadla, foliovníky, dřevníky, řezačky na dlažbu, půdní vrtáky, zametací stroje, vyvýšené záhony, zahradní sprchy, nůžky na plech, airtrack, slackline), průmyslové zboží, sport (sedla na koně) a chovatelské potřeby.

Najdete tu sekci vozidla a součástky, obchod a průmysl, elektroniku. Kojenci a batolata mají také své oddělení, kde nic nechybí. Nesmíme zapomenout ani na vlastní kolekci oblečení. Ač je to opravdu velké množství výrobků, společnost Vidaxl si zakládá na šetrném přístupu při výrobě a udržitelném rozvoji.

Služby a ostatní

Platit můžete platební kartou, bankovním převodem, přes ePlatbu nebo službu PayPal. Doručení je vždy zdarma. Dopravu zajišťují nasmlouvaní mezinárodní dopravci. Na Vidaxl.cz můžete uplatnit slevové kupony. Na jednu objednávku nemůžete použít více než jeden slevový kód.

Slevový kupon

 • Aktuálně nenabízí slevový kód

VidaXL

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Vlastní doprava

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod
 • ePlatba
 • PayPal

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

 • Zákaznický servis
 • E-mail: webservice@vidaxl.cz
 • Vrácení zboží
 • Fakturační adresa: vidaXL Marketplace Europe BV, se sídlem Mary Kingsleystraat 1, (5928 SK) Venlo. Je registrovaná v Nizozemsku s daňovým identifikačním číslem NL859812108B01
 • Facebook: vidaXL.cz
 • Instagram: vidaxl_cz

Hodnocení

8.5 Celkové hodnocení
Vše pro dům a zahradu

8.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
8
Jednání se zákazníkem
8
Kvalita sortimentu
8
5.7Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
6.9
Jednání se zákazníkem
5.3
Kvalita sortimentu
5.1
Klady
 • rychlost doručení
 • komunikace
 • příznivá cena
 • široký sortiment
Zápory
 • zboží občas neodpovídá popisu
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je cílem celého týmu Recenzer. Více o nás.

60 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 1.3
  Přehlednost obchodu
  80
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  0

  Nedoporučuji cokoliv na tomto eshopu kupovat.
  Objednal jsem taburet. Přišla mi jen jedna část ze čtyř (nepřišli mi nohy, potah a vrchní měkký polštář). Snažil jsem se dovolat do obchodu, ale marně. Komunikovali se mnou akorát přes emaily a evidentně lidé z Indie, Číny (ty posílali emaily přeložené v googlu tranlatoru) a nakonec už jen německy (asi nějaký zaměstnanec na pobočce v Německu). Nejdřív byl problém zjistit, co se stalo a které části mi chybí. Když jsme toto zjistili, tak mi údajně měli doposlat chybějící části. Po 3 dnech mi napsali že se produkt nevyrábí. Další týden jsme domlouvali vyzvednutí zaslané části kurýrem, což se napotřetí povedlo. Po asi měsíci jsem poslal tento produkt zpět a do 3 týdnů jsem měl platbu na účtu. Nakonec vše dobře dopadlo. Ale abych kupoval produkt, který se nevyrábí a nebyli mi ho schopni poslat, to se mi ještě nestalo.

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. Reply
  Michaela Šiborová 2.11.2022 v 8:35
  0.8
  Přehlednost obchodu
  50
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  0

  Absolutně nedoporučuji tento obchod, zboží chodí po kouskách, není registrace DPH, komunikace nulová, chodí nesmyslné emaily z automatu, nelze vyřešit vůbec nic

  Přínosný(2) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. Nakupovala jsem tu již několikrát a vždy spokojenost. Někomu se mohou zdát produkty drahé, ale zase vypadají skvěle a mají vysokou kvalitu.

 4. VidaXL je zajímavý obchod, ale na můj vkus má dost vysoké ceny. Spoustu produktů, které se mi tu líbily, jsem objevila u jiných obchodníků klidně až o dva tisíce levnější.

 5. Zakoupili jsme postel za 5.500,- u VidaXL, která se nedala složit. Materiál byl nekvalitní, na plno místech poničený a zlámaný..
  Komunikace s eshopem je jedna velká katastrofa, na mail mi chodí jen automatické odpovědi. Po sepsání záporné recenze mi druhý den hned volali z Nizozemského telefoního čísla, kde i slíbili do druhého dne dopravce, který si ode mne balíčky převezme. Dopravce dorazil, ale byl nahlášen od VidaXL pouze jeden balík, takže mi je nevzal (postel je ve dvou balíkách).
  Na mail mi opět nikdo neodpovídá. Pokud máte s touto firmou podobnou zkušenost, napište mi na mail : sharka87@seznam.cz
  Dám to všechno dohromady a zkontaktuji ČOI.
  S pozdravem Šárka

 6. Nechápu kde berete ty kladné výsledky, když máte většinou jen špatné recenze. Mé zklamání z vaší firmy je obrovské.

 7. 0.15
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  0

  Objednala jsem drevenou polici s ramínky.
  Vše sice dorazilo, na můj vkus dost pozdě.

  Po rozbalení jsem zjistila, že je to hrůza a děs. Vůbec neodpovídá obrázku a popisu na webu. Holé neopracovane dřevo, ze kterého trčí třísky, šrouby nepasuji, jednotlive díly na sebe nesedí.

  Už nikdy víc!

  Klady: Žádné
  Zápory: Zboží neodpovídá popisu Nekvalitní Obchod nekomunikuje Nikdy už neobjednam NEDOPORUČUJI!!!!
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 8. 0.3
  Přehlednost obchodu
  20
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  0

  Zboží absolutně neodpovídá obrázku ani popisku a ani te ceně.. jednání se zákazníkem 00nic

  Zápory: Zboží neodpovídá obrázku ani ceně. Reklamace v tomhle obchodě nemožná
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 9. Reply
  Sandra Makovská 13.7.2022 v 13:02

  Na VidaXl jsem narazila náhodou, když jsem na google.cz hledala velkou klec pro morčata. Sortiment je bohatý, dají se najít pěkné kousky, jen mají na můj vkus trochu vyšší ceny.

  • Zboží neodpovídá popisu. Odtud bych nikomu nedoporučoval nakupovat. Klamavý obchod.

 10. Reply
  Kateřina Koubská 12.6.2022 v 1:45
  0.5
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Před 10ti měsíci jsem koupila postel.asi za 4.000kc Po asi měsíci se rozpadla. Dostala jsem cca 550 Kč zpět na opravu. Za další 2 měsíce stejná závada. Dostala jsem nové díly. Ze seznamu jsem vybrala kusů a dostala jsem 1.zbytek jsem si obstarala. Postel se rozbila opět. Byly nám nabídnuté díly. S tím jsem nesouhlasila. Požadovala jsem peníze. Bylo nám tedy nabídnuté jiné zboží. Protože máma potřebovala křeslo, vybrala si a objednala. Bylo nám odpovězeno že křeslo je dražší. Pochopitelně jsme souhlasily že rozdíl doplatime. S tím obchod nesouhlasí. Ve stejné hodnotě křeslo nemají, nebo se nám nehodí. A kupovat něco co nepotřebuji nechci. Nezbude nic jiného než se obrátit na ČOI. Protipravni jednání tohoto „obchodu“ je nehorázné.

  Klady: Žádný
  Zápory: Před 10ti měsíci jsem koupila postel.asi za 4.000kc Po asi měsíci se rozpadla. Dostala jsem cca 550 Kč zpět na opravu. Za další 2 měsíce stejná závada. Dostala jsem nové díly. Ze seznamu jsem vybrala kusů a dostala jsem 1.zbytek jsem si obstarala. Postel se rozbila opět. Byly nám nabídnuté díly. S tím jsem nesouhlasila. Požadovala jsem peníze. Bylo nám tedy nabídnuté jiné zboží. Protože máma potřebovala křeslo, vybrala si a objednala. Bylo nám odpovězeno že křeslo je dražší. Pochopitelně jsme souhlasily že rozdíl doplatime. S tím obchod nesouhlasí. Ve stejné hodnotě křeslo nemají, nebo se nám nehodí. A kupovat něco co nepotřebuji nechci. Nezbude nic jiného než se obrátit na ČOI. Protipravni jednání tohoto "obchodu" je nehorázné.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
1 2 3 6

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo