Vidaxl.cz je mezinárodní internetový prodejce z Holandska, který je úspěšný i na českém trhu. Proslavil se především prodejem kvalitního a cenově dostupného nábytku. Najdete zde širokou škálu zboží pro dům, zahradu a domácí kutily, hračky, chovatelské potřeby, fotografickou techniku a přípravky pro zdraví a krásu. Obchod nabízí také textilní oděvy.

vidaxl

Logo VidaXL

Představení e-shopu

Vidaxl.cz otevřeli v roce 2006 dva Holanďané. Zaměřili se na online prodej na různých platformách. Jelikož byli úspěšní, rozhodli se udělat další krok a zaregistrovali vlastní značku Vidaxl.

Jejich produkty byly brzy oblíbené po celém Holandsku, a tak začali expandovat i do dalších zemí, kde začali s prodejem na internetu. Hlavním konceptem celého projektu je výroba a prodej vlastních výrobků za nízkou cenu, která potěší zákazníky.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

V obchodě zakoupíte nábytek do celého bytu včetně kvalitních jídelních stolů a židlí, pohodlná křesla, gauče a spolehlivé postele. Dále zde seženete vše potřebné na péči o dům i zahradu (paravány, sušičky ovoce, stroje na cukrovou vatu, projekční plátna, masážní křesla, podlahové myčky, bazénové schůdky, chemická WC, hrabla na sníh, rozmetadla, foliovníky, dřevníky, řezačky na dlažbu, půdní vrtáky, zametací stroje, vyvýšené záhony, zahradní sprchy, nůžky na plech, airtrack, slackline), průmyslové zboží, sport (sedla na koně) a chovatelské potřeby.

Najdete tu sekci vozidla a součástky, obchod a průmysl, elektroniku. Kojenci a batolata mají také své oddělení, kde nic nechybí. Nesmíme zapomenout ani na vlastní kolekci oblečení. Ač je to opravdu velké množství výrobků, společnost Vidaxl si zakládá na šetrném přístupu při výrobě a udržitelném rozvoji.

Služby a ostatní

Platit můžete platební kartou, bankovním převodem, přes ePlatbu nebo službu PayPal. Doručení je vždy zdarma. Dopravu zajišťují nasmlouvaní mezinárodní dopravci. Na Vidaxl.cz můžete uplatnit slevové kupony. Na jednu objednávku nemůžete použít více než jeden slevový kód.

Slevový kupon

 • Aktuálně nenabízí slevový kód

VidaXL

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Vlastní doprava

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod
 • ePlatba
 • PayPal

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

 • Zákaznický servis
 • E-mail: webservice@vidaxl.cz
 • Vrácení zboží
 • Fakturační adresa: vidaXL Marketplace Europe BV, se sídlem Mary Kingsleystraat 1, (5928 SK) Venlo. Je registrovaná v Nizozemsku s daňovým identifikačním číslem NL859812108B01
 • Facebook: vidaXL.cz
 • Instagram: vidaxl_cz

Hodnocení

8.5 Celkové hodnocení
Vše pro dům a zahradu

8.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
8
Jednání se zákazníkem
8
Kvalita sortimentu
8
6.1Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
7.1
Jednání se zákazníkem
5.8
Kvalita sortimentu
5.5
Klady
 • rychlost doručení
 • komunikace
 • příznivá cena
 • široký sortiment
Zápory
 • zboží občas neodpovídá popisu
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

50 komentáře
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Reply
  Kateřina Koubská 12.6.2022 v 1:45
  0.5
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Před 10ti měsíci jsem koupila postel.asi za 4.000kc Po asi měsíci se rozpadla. Dostala jsem cca 550 Kč zpět na opravu. Za další 2 měsíce stejná závada. Dostala jsem nové díly. Ze seznamu jsem vybrala kusů a dostala jsem 1.zbytek jsem si obstarala. Postel se rozbila opět. Byly nám nabídnuté díly. S tím jsem nesouhlasila. Požadovala jsem peníze. Bylo nám tedy nabídnuté jiné zboží. Protože máma potřebovala křeslo, vybrala si a objednala. Bylo nám odpovězeno že křeslo je dražší. Pochopitelně jsme souhlasily že rozdíl doplatime. S tím obchod nesouhlasí. Ve stejné hodnotě křeslo nemají, nebo se nám nehodí. A kupovat něco co nepotřebuji nechci. Nezbude nic jiného než se obrátit na ČOI. Protipravni jednání tohoto „obchodu“ je nehorázné.

  Klady: Žádný
  Zápory: Před 10ti měsíci jsem koupila postel.asi za 4.000kc Po asi měsíci se rozpadla. Dostala jsem cca 550 Kč zpět na opravu. Za další 2 měsíce stejná závada. Dostala jsem nové díly. Ze seznamu jsem vybrala kusů a dostala jsem 1.zbytek jsem si obstarala. Postel se rozbila opět. Byly nám nabídnuté díly. S tím jsem nesouhlasila. Požadovala jsem peníze. Bylo nám tedy nabídnuté jiné zboží. Protože máma potřebovala křeslo, vybrala si a objednala. Bylo nám odpovězeno že křeslo je dražší. Pochopitelně jsme souhlasily že rozdíl doplatime. S tím obchod nesouhlasí. Ve stejné hodnotě křeslo nemají, nebo se nám nehodí. A kupovat něco co nepotřebuji nechci. Nezbude nic jiného než se obrátit na ČOI. Protipravni jednání tohoto "obchodu" je nehorázné.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. Reply
  Andrea Cinklová 9.6.2022 v 16:00
  1.5
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  0

  Jedná se o podvodného prodejce. Před nákupem stačí přečíst recenze na zbozi.cz nebo heurece (I když tady si uz hodnoceni zrusili)

  Klady: Žádné
  Zápory: Jedná se o podvodného prodejce
  Přínosný(0) Nepomohl(1)You have already voted this
 3. Když jsem si přečetla recenze pod tímto článkem, měla jsem obavy si něco objednat, ale přesto jsem zkusila dětský kočárek pro našeho prcka. S napětím jsem očekávala, v jakém stavu dorazí, ale nakonec to bylo zbytečné, protože přišel naprosto v pořádku a v krátkém termínu. Jsem spokojená a určitě nakoupím znovu.

 4. 1.65
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  0

  Nezájem Vidaxl vyřešit zaplacenou objednávku.

  Zápory: Zaplacené zboží jsem neobdržela ani po 10pracovnich dnech. Vidaxl stále odkazuje na Českou poštu. NEDOPORUČUJI TENTO ESHOP!!!
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 5. Žádné příště u vás nebude tecka

 6. 2.8
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  60
  Kvalita sortimentu
  10

  Nikdy více,díky.

  Klady: Snad jen vyřízení.
  Zápory: Objednala sem si příborník, ano,cena v pohodě,ale zboží katastrofa.Omlácené, špinavé, že i snad bazarové zboží by vypadalo lépe.Ale už mám zkušenost,kde si nic neobjednat.Nafocené to máte krásně,to ano.Jen realita je jiná.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 7. Dobrý den, objednala jsem králíkárnu pro zakrslého králíčka. Vše dorazilo do týdne. Bohužel po rozbalení, katastrofa. Popis v nabídce absolutně neodpovídal skutečnosti. Neskutečně fórové, tenká překližka, místo hřebíků a šroubů pouze nastřelené spony, které neudrží ani tu tenkou lištu, která je na stříšce. Tudíž všechny lišty odpadané již po rozbalení balíku. Pletivo utrhané, z velmi slabých drátků. Jsem velmi zklamaná a obávám se, po tom co jsem četla v ostatních komentářích, že ani nemá cenu reklamovat…2000,- Kč jsou v nenávratnu. Nehodlám ještě platit poštovné za balík, který bych posílala zpět. A to ještě ani nevím kam….Telefon nikdo nebere…Rozhodně již nikdy nic z tohoto e-shopu neobjednávat!!!!

 8. Nic neobjednávejte podvodníci

 9. 0.5
  Přehlednost obchodu
  0
  Jednání se zákazníkem
  30
  Kvalita sortimentu
  0

  Vitrína došla v katastrofickém stavu
  Cela seškrábaná, a ještě se k tomu odlupuje barva! Za ty peníze to opravdu nestoji !!

  Klady: Žádné
  Zápory: Opravdu nekvalitní nábytek !!!
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 10. 0.15
  Přehlednost obchodu
  0
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  10

  Objednal jsem si jízdní kolo. Přišlo v polorozpadlé krabici, v jiných barvách, poškozené a bez inzerovaných doplňků.

  Zápory: Objednal jsem si jízdní kolo. Přišlo v polorozpadlé krabici, v jiných barvách, poškozené a bez inzerovaných doplňků.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
1 2 3 5

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo