Dr. House online

Americký televizní seriál Dr. House o charismatickém doktorovi, kterého hraje Hugh Laurie, patří dlouhodobě k těm nejoblíbenějším. Často se tak objevuje v televizním vysílání, nechybí ani v některých streamovacích službách. O vysoké kvalitě Dr. House svědčí i skvělé hodnocení na ČSFD (87 %) a dokonce 8. místo v žebříčku nejoblíbenějších seriálů.

Sledovat online

Základní informace o seriálu Dr. House

Seriál Dr. House se natáčel v USA v letech 2004 – 2011, celkem bylo natočeno 8 řad, které čítají 176 epizod. Jedná se o seriál z lékařského prostředí a možná i proto je jeho obliba u nás tak vysoká – seriály z tohoto prostředí u nás patřily vždy k těm nejsledovanějším (ať už to byla Nemocnice na kraji města nebo Ordinace v růžové zahradě, ze zahraničních pak třeba Pohotovost nebo Stefanie).

Dr. House je ale oproti jiným seriálům z nemocničního prostředí specifický, a to zejména svojí hlavní postavou. Dr. Greg House je proslulý svými originálními diagnostickými metodami, černým humorem a velkým charismatem. Za svoje herecké výkony dostal Hugh Laurie i několik ocenění – v letech 2006 a 2007 zvítězil v kategorii Nejlepší herec v seriálu – drama a získal tak dva Zlaté glóby.

Kdy a kde sledovat Dr. House v televizi?

Aktuálně (podzim 2023) je oblíbený seriál Dr. House pevnou součástí programového schématu televizní stanice Nova, vidět ho můžete každý všední den v brzkých odpoledních hodinách (vždy dva díly po sobě, cca od 13.30 do 15.30), reprízy jsou pak na stejném kanálu ten samý den, obvykle kolem půlnoci (opět dvě epizody).

Hlavní program Novy ale není jediný, kdo u nás Dr. House vysílá – sledovat ho lze také na filmové stanici Nova Cinema, kde je pro změnu v ranních hodinách (od úterý do soboty, znovu dva díly po sobě). A to pořád není vše – Dr. House je tak oblíbený, že ho Nova zařadila i do programu další stanice, vysílá se také na Nova Gold (každý všední den večer dva díly, cca od 18 do 20 hodin).

Dr. House online v placených streamingových službách

Nechcete se omezovat jen na to, co zrovna běží v televizi a rádi byste si pustili libovolný díl amerického seriálu Dr. House? Není to žádný problém – je totiž součástí hned několik streamovacích služeb. Konkrétně ho najdete ve videotéce Voyo (tam je ale dostupná pouze část 3., 4. a 5. série), lepší možností je ale SkyShowtime, kde je kompletně všech 8 řad. Sledovat ho lze i v rámci služby Amazon Prime Video (také všech 8 sérií).

Sledovat online

Dr. House online zdarma ke stažení

Komu se nechce platit za streamingové služby, může najít seriál Dr. House i u různých pirátských portálů. Dr. House online zdarma je ke zhlédnutí např. na webu Kukaj to, v češtině a bez nutnosti cokoliv stahovat nebo se někam přihlašovat. Spoustu dílů tohoto seriálu pak můžete najít také na různých internetových úložištích, kde se dají zdarma stáhnout – konkrétně je Dr. House online zdarma ke stažení např. na Ulož to, Webshare, Sdílej.cz nebo Datoid.

Často kladené dotazy

Kdo nadaboval hlavní postavu seriálu Dr. House?

Český hlas propůjčil hlavnímu hrdinovi tohoto seriálu herec a dabér Martin Stránský (ten má mimochodem s lékařskými seriály zkušenosti, hrál např. v Ordinaci v růžové zahradě, Modrém kódu nebo Doktorech z Počátků).

Na kterých kanálech se dá Dr. House sledovat?

Momentálně (listopad 2023) ho u nás vysílají dokonce hned tři televizní stanice – Nova, Nova Cinema a Nova Gold.

Kde je možné vidět všechny díly seriálu Dr. House?

Všech 8 řad Dr. House online najdete ve streamovacích službách SkyShowtime a Amazon Prime Video, několik řad je také součástí videotéky Voyo. Jinak ale není problém si různé díly Dr. House najít volně na internetu, ať už přímo ke zhlédnutí nebo ke stažení.

Shrnutí

Oblíbili jste si americký seriál o charismatickém lékaři, kterého skvěle ztvárnil britský herec Hugh Laurie? Pokud ano, máte spoustu možností, kde ho sledovat. Vidět ho můžete v klasickém televizním vysílání, všechny díly jsou pak k dispozici i online ve streamovacích službách (SkyShowtime, Amazon Prime Video, částečně Voyo). Ke stažení i zhlédnutí je pak Dr. House online i na různých online úložištích nebo webech s pirátským obsahem (Kukaj to, Ulož to, Datoid atd.).

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (110 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Tenhle seriál miluju a nikdy se mi neokouká, i když jsem ho viděl už několikrát. Dr. House je prostě třída a já děkuji za článek.

Přidat komentář

Recenzer
Logo