Ordinace v růžové zahradě online

Na Nově se už dlouhodobě vysílají dva divácky nesmírně úspěšné seriály – Ulice a Ordinace. Zatímco Ulice je stále pevnou součástí programového schématu této stanice, u Ordinace v růžové zahradě je situace trochu složitější. Sice se na televizi Nova stále vysílá, jde ale pouze o starší díly – kdo chce sledovat ty nové, může je vidět exkluzivně pouze ve streamovací službě Voyo.

Sledovat online

Základní informace o seriálu

Seriály z nemocničního prostředí u nás mají dlouhou tradici a vždy byly velmi úspěšné – příkladem je třeba legendární Nemocnice na kraji města, ze zahraničních pak např. Dr. House. Ordinace v růžové zahradě je ale opravdu výjimečným počinem, začala se totiž natáčet už v roce 2005 a dnes už čítá více než 1 300 epizod (a stále se točí další díly). Mimochodem ve stejném roce měl u nás premiéru další nekonečný seriál Ulice a i on se natáčí dodnes.

Jak už z názvu vyplývá, děj se odehrává zejména v lékařském prostředí. Ze začátku šlo především o gynekologickou kliniku, později se přidala i pediatrická ordinace a pak přibyly i další oddělení kamenické nemocnice – chirurgie a plastická chirurgie.

Další české seriály z lékařského prostředí

Kromě Ordinace a Nemocnice na kraji města se v Československu a Česku natočila i celá řada dalších seriálů s touto tematikou. Z těch starších si pamětníci určitě budou pamatovat např. Sanitku, z novějších pak Modrý kód (vysílala ho Prima, dnes běží na Prima Love) nebo seriál Doktoři z počátků – v jejich případě se jedná o spin-off Ordinace. Kvalitou ale žádný z těchto seriálů ani zdaleka nedosahuje úrovně Nemocnice na kraji města, ani zahraničních seriálů typu Pohotovost (ER).

Kdy a kde se vysílá Ordinace v růžové zahradě v televizi?

Ordinace v růžové zahradě se od začátku vysílá na televizi Nova, kde ji dávají už více než 18 let (první díl byl odvysílán 6.září 2005). V současné době je tento seriál možné sledovat na hlavním programu TV Nova, kde se vysílají skoro každý všední den dva díly (jeden po poledni a druhý v noci), vysílá ho také stanice Nova Lady (na ní jsou hned 4 epizody denně, 2 odpoledne a 2 v pozdních večerních hodinách). Diváci na Slovensku pak tento seriál mohou sledovat na programu Nova International (každý všední den 2 díly odpoledne a 2 v noci).

Ordinace v růžové zahradě online ve streamovací službě

Vzhledem k tomu, že se jedná o původní seriál televize Nova, tak všechny jeho díly je možné legálně a v plné kvalitě sledovat výhradně na její streamovací platformě. Kompletně všechny epizody seriálu Ordinace v růžové zahradě online tak mohou diváci vidět na Voyo, kde je všech 21 sérií a co je hlavní – pouze tam je možné vidět i nové díly. Pro fanoušky tohoto seriálu je tak videotéka Voyo téměř nutností.

Sledovat online

Ordinace v růžové ohradě online zdarma ke stažení

Televize Nova věnuje poměrně velké úsilí boji proti nelegálnímu sdílení jejich pořadů a seriálů a docela se jí to daří – seriály z její produkce na většině pirátských serverů a internetových úložišť prostě nenajdete. Některé díly se sice stále dají zhlédnout např. na stránce Kukaj to, jinak ale skoro všechny weby odkazy na tento seriál smazaly. Ordinace v růžové zahradě tak patří mezi díla, pro která je nutné mít přístup k legální službě.

Často kladené dotazy

Kdy se v televizi vysílají nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě?

Nové díly už se v televizi nevysílají – Nova se rozhodla podpořit svoji streamingovou službu, a tak jsou nové epizody seriálu Ordinace v růžové zahradě dostupné pouze online v placené videotéce Voyo. V televizi se sice Ordinace stále vysílá, jde ale pouze o opakování starších dílů.

Kde najdu všechny staré díly Ordinace v růžové zahradě online?

Všechny epizody, které byly dosud natočeny, můžete sledovat v rámci streamovací služby Voyo. V ní je i další populární obsah, ať už jde o seriály, jako je Ulice a Zlatá labuť nebo o reality show jako je např. MasterChef Česko, Big Brother nebo Love Island.

Dá se na internetu sledovat Ordinace v růžové zahradě i zdarma (mimo Voyo)?

Ne, televize Nova proti pirátskému šíření svých seriálů bojuje úspěšně a podařilo se jí dosáhnout toho, že je skoro nikde stáhnout nejde. Může se sice stát, že některé starší epizody na některých portálech ještě najdete, pro nové díly a velkou většinu těch starších je ale potřeba mít přístup k placené službě Voyo.

Shrnutí

Málokterý seriál se může pyšnit takovým množstvím dílů jako Ordinace v růžové zahradě, která se vysílá už od roku 2005. I když už nové díly nejsou součástí programu televize Nova, mohou je fanoušci Ordinace sledovat online prostřednictvím streamovací služby Voyo, kde je i kompletní archiv všech epizod. Od roku 2008 se seriál jmenuje Ordinace v růžové zahradě 2.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (181 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Ordinaci v růžové zahradě jsem nesledovala od začátku, ale pak mně jeden čas pohltila asi na 150 dílů, no pak to začalo být takové zvláštní, tak jsem to vzdala, protože to začíná být stejně nekonečné jako Ulice.

Přidat komentář

Recenzer
Logo