MasterChef Česko online

Mezi nejpopulárnější televizní pořady u nás patří kuchařská reality show MasterChef Česko. V roce 2023 se začala vysílat už její sedmá série a diváci mohou opět sledovat šikovné kuchaře, kteří soutěží o vysokou finanční odměnu. Od samého začátku tento pořad vysílá televize Nova, diváci ho ale mohou sledovat i na streamovací službě Voyo.

Sledovat online

Základní informace o pořadu

MasterChef na někoho může působit jako americký formát, nicméně jedná se o pořad, který se poprvé vysílal na britské BBC. U nás se poprvé objevil v roce 2012, tehdy se ale jednalo o česko-slovenskou federální verzi. V současné podobě, pod názvem MasterChef Česko, se tato reality show vysílá od roku 2015.

První dvě série tohoto pořadu se vysílaly v letech 2015 a 2016, pak si dal MasterChef Česko na pár let pauzu. Od roku 2019 už se ale vysílá pravidelně každý rok, vždy v hlavním vysílacím čase na obrazovkách TV Nova. Sledovanost v jednotlivých sezonách byla přes 500 000 diváků, vyšší čísla pak měly finálové díly, které vidělo více než 1 000 000 lidí.

Porotci

V prvních dvou letech (2015 a 2016) tvořili trojici porotců Marek Fichtner, Marek Raditsch a Miroslav Kalina. Po třech letech, kdy se pořad vrátil, se Nova rozhodla pro změnu a na jejich místa nastoupili Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář. Ti se osvědčili a zůstávají tak jako porotci už pátou sezonu v řadě.

Kdy a kde sledovat MasterChef Česko v televizi?

V televizi můžete vidět pořad MasterChef Česko na TV Nova, vysílá se jednou týdně, vždy ve středu ve 20.20 (hned po něm je na programu další gastronomický pořad Česko na talíři). Repríza je pak na stejné stanici o den později v dopoledních hodinách. Starší díly reality show MasterChef Česko pak mohou zájemci sledovat na programu Nova Gold, který ho vysílá ve všední dny hned 2x za den – ráno a po poledni.

MasterChef Česko online na platformě Voyo

Kromě standardního lineárního vysílání lze MasterChefa sledovat také prostřednictvím streamingové služby Voyo. V ní najdete archiv jednotlivých dílů nejen z letoška, ale i z předchozích ročníků, nové díly můžete sledovat s předstihem a samozřejmě bez otravné reklamy. Ukázky, bonusy a poslední odvysílaný díl se ale dají zhlédnout i zdarma na hlavním webu televize Nova.

Sledovat online

MasterChef Česko online zdarma na pirátských webech

Chcete si pustit nové nebo starší díly tohoto pořadu a nechce se vám platit za Voyo? MasterChef se dá na internetu najít i zdarma na některých stránkách s nelegálními kopiemi filmů, seriálů a jiných pořadů. Najdete ho tak např. na portálech Bombuj či Kukaj to, vybrané díly se dají stáhnout na některých online úložištích (např. Datoid nebo Ulož to).

Podobné pořady na televizních obrazovkách

V češtině u nás vysílají hned tři stanice zaměřené na vaření a podobné formáty jako je MasterChef se vysílají na americkém programu Food Network, kde je i spousta dalšího skvělého obsahu. Zajímavé gastronomické pořady v češtině vysílá také maďarská TV Paprika a posledním kanálem tohoto typu je česká Mňam TV. Na těchto programech si pořady o vaření můžete užívat 24 hodin denně po celý rok, všechny tři má (hned v základním balíčku) např. Vodafone TV.

Často kladené dotazy

Kdo jsou porotci v pořadu MasterChef Česko?

Od roku 2019 jsou porotci tohoto pořadu Přemek Forejt (šéfkuchař restaurace Entrée v Olomouci), Radek Kašpárek (šéfkuchař restaurace Field v Praze, získal několik michelinských hvězd) a Jan Punčochář (šéfkuchář restaurace U Matěje v Praze, i on získal řadu ocenění).

Dají se někde sledovat starší díly MasterChefa zdarma?

Pro sledování starších dílů je ideální Voyo, některé starší epizody se ale na internetu najít dají – např. na portálech typu Bombuj nebo úložištích jako je Datoid.

Kde je k dispozici legální archiv posledních sezon MasterChef?

Bez reklam, bez čekání na stažení, legálně a v plné kvalitě můžete oblíbený pořad MasterChef sledovat ve streamingové službě Voyo, kde jsou nejen všechny díly z aktuální sezony, ale i kompletní archiv z let 2022, 2021 a 2020.

Shrnutí

Kulinářská reality show MasterChef patří k oblíbeným televizním formátům z produkce BBC a svoje diváky si našla v mnoha zemích světa včetně Česka. U nás tento pořad vysílají televizní stanice Nova a Nova Gold, sledovat ho lze také ve streamovací službě Voyo a řada dílů se dá najít i na internetu zdarma.

MasterChef Česko se u nás vysílá od roku 2015, od roku 2019 se v něm ustálila trojice porotců ve složení Přemek Forejt – Radek Kašpárek – Jan Punčochář. Pořad má vysokou sledovanost, finálové díly v minulosti sledovalo přes milion diváků.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (100 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo