Tvoje tvář má známý hlas online

Pro televizní stanice hodně nákladné, ovšem také hodně sledované, jsou různé soutěžní reality show. Ke stálicím u nás patří zejména Česko hledá SuperStar nebo Česko Slovensko má talent, dlouho se na obrazovkách vysílal také hudební pořad Tvoje tvář má známý hlas. V něm vystupují známí herci, zpěváci a jiné známé osobnosti a jejich úkolem je co nejlépe napodobit slavné zpěváky a zpěvačky.

Sledovat online

Základní informace o pořadu

Podobně jako u jiných pořadů tohoto typu, i pro Tvoje tvář má známý hlas platí, že se nejedná o náš originál, ale o českou verzi zahraničního formátu – v tomto případě jde o Your Face Sounds Familiar, který je od nizozemské společnosti Endemol (ta stála za celou řadou úspěšných pořadů, mimo jiné Chcete být milionářem?, Big Brother nebo Výměna manželek).

Zatímco ze začátku měl tento pořad velký úspěch, postupem času se jeho sledovanost propadala. První dvě řady show Tvoje tvář má známý hlas sledovalo v průměru 1,5 milionu diváků, na tu poslední už se dívala ani ne polovina lidí. Devátá série z roku 2022 tak byla prozatím tou poslední.

Vítězové a účinkující z pořadu Tvoje tvář má známý hlas

Pořad Tvoje tvář má známý hlas má u nás za sebou 9 řad, v nichž se představilo mnoho známých osobností, zejména z řad herců a zpěváků. Hned dvakrát zvítězila Hana Holišová (v 1. a 8. řadě), dalšími vítězi byli Jan Cina, Tatiana Vilhelmová, Berenika Kohoutová, Michaela Badinková, Marek Lambora, Jitka Čvančarová, David Gránský a Václav Kopta.

Moderátorem pořadu byl (s výjimkou 7. řady) Ondřej Sokol, v rolích porotců se představili např. Jakub Kohák, Janek Ledecký, Aleš Háma nebo Eva Burešová. Jako mentoři se zúčastnili např. Linda Finková (ve všech 9 řadách), Yemi A.D., Andeé Roučková nebo Iva Pazderková. V letech 2017 a 2019 proběhly také dva koncerty Tvoje tvář má známý hlas, oba se konaly v O2 aréně a moderování se opět zhostil Ondřej Sokol.

Kde a kdy se v televizi vysílá Tvoje tvář má známý hlas?

Dříve se tento oblíbený pořad vysílal v programu televize Nova, v současné době ho ale žádná česká stanice ve schématu nemá – sledovat ho ale mohou diváci na Slovensku, kde běží na kanálu Nova International (u nás je dostupný přes Voyo). Jinak ho zrovna v televizi nedávají, ale zájemci si ho mohou pustit přes již zmíněné Voyo.

Tvoje tvář má známý hlas online ve videotéce Voyo

Streamovací služba Voyo sice pořad Tvoje tvář má známý hlas online nabízí, nejedná se ale zdaleka o všechny jeho díly. Aktuálně jsou v této videotéce dostupné pouze sedmá a devátá série (celkem 24 epizod). U jiných hudebních reality show je na tom ale Voyo lépe, třeba z takové SuperStar si na něm můžete pustit všechny díly od roku 2004 až do roku 2021.

Sledovat online

Tvoje tvář má známý hlas online zdarma na internetu

Vzhledem k tomu, že na Voyo jsou k dispozici pouze dvě řady z devíti, nabízí se otázka, zda se ty ostatní nedají najít někde jinde. Naštěstí jsou portály, kde tyto díly fanoušci sledovat mohou, navíc bez nutnosti platby nebo registrace. Prvních 7 řad Tvoje tvář má známý hlas online je na slovenském webu Kukaj to, některé díly (např. z poslední 9. řady) pak lze najít na internetových úložištích (Přehraj to, Webshare, Datoid apod.), těch ale moc není.

Často kladené dotazy

Kdo vyhrál poslední řadu Tvoje tvář má známý hlas?

Zatím poslední – devátou – řadu tohoto pořadu vyhrál herec a moderátor Václav Kopta.

Kdy budou dávat Tvoje tvář má známý hlas v televizi?

Na českých stanicích se v nejbližší době tento pořad vysílat nebude, dává ho jen Nova International (je dostupná jen na Slovensku, u nás pouze přes Voyo). Na Silvestra ale bude u nás televize Nova vysílat speciální vydání Tvoje tvář má známý hlas: Noc plná hvězd (s Leošem Marešem, Karlem Šípem, Jiřinou Bohdalovou a dalšími osobnostmi).

Kde se dají sledovat všechny starší díly pořadu Tvoje tvář má známý hlas online?

Dvě řady jsou k dispozici ve streamovací platformě Voyo, jinak nezbývá než hledat na různých pirátských serverech. První až sedmou řadu pořadu Tvoje tvář má známý hlas online nabízí portál Kukaj to, některé novější díly (např. z 9. řady) se dají najít na různých úložištích.

Shrnutí

Soutěžní hudební pořad Tvoje tvář má známý hlas, ve kterém vystupují známí čeští herci a zpěváci si u diváků získal velkou oblibu a natočilo se už celkem 9 řad. I když se zrovna nevysílají v televizi, zájemci si je mohou pustit buď ve videotéce Voyo, (kde je z pořadu Tvoje tvář má známý hlas online sedmá a devátá série) anebo na různých stránkách s filmy a seriály zdarma (hned sedm řad je na webu Kukaj to).

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (100 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Tvoje tvář má známý hlas je dobrý pořad, který jsem sledoval od začátku, ale s každou další řadou to bylo slabší, přesto se na to dalo koukat, i když výběr písní mohl být lepší. Úplně nejlepší byly první dvě řady, o tom není pochyb.

Přidat komentář

Recenzer
Logo